X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    U mnie kreska o wiele ciemniejsza :) jeszcze nie jest taka jak testowa ale czuję, że wszystko będzie dobrze. Na dodatek córką mi się rozchorowala :( a uwierzcie mi przez 2,5 roku zaliczyliśmy tylko jelitowke, trzydniowke i max dwa razy przeziębienie...Także spanikowana jestem za każdym razem...
    Zubi gratulacje ciemniejszej kreseczki.
    Też się zastanawiam co zrobię jak mi wyjdą dwie na teście. Nie umiem sobie tego wyobrazić, chyba się popłaczę. Aż sie teraz wzruszyłam :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, do @ jeszcze jakieś 11 dni, po owulacji już jestem około 3/4 dni tak mi się wydaje, ale nie mam pewności, bo wcześniej stosowałam anty i nie wiem czy w tym cyklu wgl była owulacja, chociaż testy pokazywały, ze tak i do tego straszne bóle podbrzusze prawie jak na @ i silny ból jajników :/ Zobaczymy co z tego wyjdzie

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii gratuluje!!!

    Zaraź mnie proszeeeeeee

  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    nie, do @ jeszcze jakieś 11 dni, po owulacji już jestem około 3/4 dni tak mi się wydaje, ale nie mam pewności, bo wcześniej stosowałam anty i nie wiem czy w tym cyklu wgl była owulacja, chociaż testy pokazywały, ze tak i do tego straszne bóle podbrzusze prawie jak na @ i silny ból jajników :/ Zobaczymy co z tego wyjdzie
    A miałaś wczesniej takie bole ? Mnie tez bolą w tym cyklu. A raczej pachwiny. Ale nie sugeruje sie tym bo ja co miesiąc mam
    Inny psm. W tamtym juz mnie piersi bolały a teraz cisza :/ szyjka sie jeszcze sie sugeruj bo za wcześnie na ewentualne zagnieżdżenie i jakies objawy. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 11:01

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie, i chyba trochę chaotycznie napisałam wcześniej bo te bóle miałam w czasie owulacji a nie teraz. Teraz cisza, do wczoraj wrażliwe sutki i koniec, czasem jajnik zakłuje, ale chwile tylko i przechodzi. Pierwszy raz mi się zdarzyły takie bóle w czasie domniemanej owulacji i jak tylko gin wróci z urlopu to idę z nim to przedyskutować, bo poprzedni, który prowadził mi pierwszą ciążę ostatnio mnie zbył po tym jak podczas stosowania anty wyszły i trzy pozytywne testy ciążowe z bardzo na prawde bardzo bladą kreską.

    Co do szyjki to wiem, żeby się nie sugerować, ale nie wiem co dziś wpisać do kalendarza :D :P

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wagi to ja też mam zamiar zrzucić 15kg aktualnie mam 70kg a chce wrócić do mojej wagi sprzed ślubu czyli 55-58kg. Chodzę jak na razie na fitness i chciałam zacząć biegać ale wiem że w ciaży bieg nie wskazany i chyba fitness również przynajmniej na początku.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane, cycochy, to mi zaraz wybuchną. Takie są wielkie i bolące. Na dodatek mnie tak wyżyłowało na nich, że nawet na siłkę bym chodzić nie musiała :) Także chyba opatentuję stanik dla zarzucających cycki na plecy :)
    Dzisiaj mam takie odczucie, jakby po lewej stronie mi się w macicy coś przykleiło :) i niech się przykleja, nich się tam zagnieżdża :)

    OjMaryś, kaha, zubii, Flowwer lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Dziewczynki moje kochane, cycochy, to mi zaraz wybuchną. Takie są wielkie i bolące. Na dodatek mnie tak wyżyłowało na nich, że nawet na siłkę bym chodzić nie musiała :) Także chyba opatentuję stanik dla zarzucających cycki na plecy :)
    Dzisiaj mam takie odczucie, jakby po lewej stronie mi się w macicy coś przykleiło :) i niech się przykleja, nich się tam zagnieżdża :)

    Oluchna może wcześniej sikniesz? :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ćwiczę w domu codziennie i dwa razy albo przynajmniej raz na basen/ lodowisko lub cokolwiek co związane jest z ruchem.Przerwe mam w weekend bo jeździmy do teściów.

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna trzymam kciuki :D

    I ja ćwiczyć bym chciała, ale jakoś tak motywacji brak, a do zrzucenia jest :P

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Oluchna może wcześniej sikniesz? :D
    No może jutro :) Mam mały zapas ciążowych z allegro. Ale się trochę boję :) Chciałabym ale się boję :D Nosz kobieta :)
    W ogóle, to jak się nie uda w tym cyklu to się biorę już serio za siebie, bo waga aż strach się bać :) Ale jak to mówią, grubych ludzi ciężej porwać :D

    bertha, Klaudiia87 lubią tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna :) cudownie niech się zagnieżdza nie testuj wczesniej(powiedziala ta co sama nie wytrzymala) ;) warto poczekac zeby za pierwszym razem zobaczyc te dwie piekne kreseczki :)

    Oluchna, Klaudiia87, bertha, Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli sprawa jasna, zaczynamy tu motywatornie do cwiczen i osiagniecia jezeli nie celu fasolki to przynajmiej wymazonej wagi :D

    Oluchna, Maniaaaa lubią tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Czyli sprawa jasna, zaczynamy tu motywatornie do cwiczen i osiagniecia jezeli nie celu fasolki to przynajmiej wymazonej wagi :D
    O tak Aga, dokładnie. Pamiętam ten sześciopak na brzuchu jak jeszcze trenowałam siatkówkę... mmmmm... a teraz to mam kaloryfer lekko zapowietrzony :D

    OjMaryś, sama nie wiem czy zatestuję, zobaczę, bo to dopiero 9 dni po owu. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 11:45

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanie do tych badających szyjkę. Jak interpretujecie szyjkę zamkniętą. Taką zagadtke mi wczoraj organizm wymyślił i tak się zastanawiam nad tym, czy ona musi być cała zamknięta, czy tak jakby może być początek lekko otwarty, a później już "kamień" ? Jak to interpretować?
    Ja wlasnie mam dzisiaj podobnie.... tez nie wiem jak to interpretować..... :/

    Maniaaaa lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna za wcześnie masz racje :)

    Ja wagę mam ok ale stan i jędrność mojej skóry daje wiele do życzenia :)

    Ja sobie co miesiąc znajduje jakieś wyzwania np skakanka albo deska albo przysiady co miesiac cos innego :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Oluchna :) cudownie niech się zagnieżdza nie testuj wczesniej(powiedziala ta co sama nie wytrzymala) ;) warto poczekac zeby za pierwszym razem zobaczyc te dwie piekne kreseczki :)
    A ja sie nie zgodzę, uważam ze warto im szybciej tym lepiej zobaczyć dwie kreseczki :):):) dlaczego mam odwlekać szczęście :)
    Czyli po prostu każdy ma inaczej i musi zgodnie ze sobą testować, jak dla niego jest lepiej :)
    Ja mam dzisiaj 9dpo, negatyw dzisiaj. Jutro tez sikne!

    zubii lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha szukałaś może na internecie jak to zinterpretować? Ja właśnie nie mogłam nic znaleźć, a coś zapisać trzeba :P

    Agniechaaa oj tak, jak nie fasolki to waga !:D

    OjMaryś ja też sobie tak co miesiąc coś wyszukuje, a jak przychodzi co do czego to po paru dniach już nie ma motywacji, biegać bym zacząć chciała, ale samej to tak trochę strach tu gdzie mieszkam, a psa nie mogę ze sobą jeszcze brać bo za mały i więcej szkód narobię niż pożytku :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ja wlasnie mam dzisiaj podobnie.... tez nie wiem jak to interpretować..... :/


    Ja też z interpretacją szyjki mam problemy, np. u mnie taka mega miękka, że czasami jej nie wyczuwam jest dopiero w dniu spodziewanej @, a wcześniej niby miękka na górze, taka rozpulchniona ale niżej twarda.

    A dzisiaj niby powinna przyjśc owulka, a mam wysoko i taką niby miękką niby nie i chyba otwartą, a do tego kremowy/biały śłub =, który rozciąga się na dosłownie 3 mm :P
    i bądź tu człowieku mądry :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    bertha szukałaś może na internecie jak to zinterpretować? Ja właśnie nie mogłam nic znaleźć, a coś zapisać trzeba :P

    Agniechaaa oj tak, jak nie fasolki to waga !:D

    OjMaryś ja też sobie tak co miesiąc coś wyszukuje, a jak przychodzi co do czego to po paru dniach już nie ma motywacji, biegać bym zacząć chciała, ale samej to tak trochę strach tu gdzie mieszkam, a psa nie mogę ze sobą jeszcze brać bo za mały i więcej szkód narobię niż pożytku :)
    Nie szukałam.. zaznaczyłam po prostu ze średnio i juz :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ