X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam takie pytanie,ile wcześniej wam wychodzą testy owulacyjne przed owulacja? Bo mi 2 dni i podejrzewam że owu jest 2 go dnia.Juz 10 dc także za 2 dni powinnam mieć owu.

    ckai9n73kv974yz0.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie możliwe że 2 dni temu test ciążowy wyszedł a dzisiaj nie ?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    wracam z zaświatów. Dzisiaj moje urodziny, a w prezencie dostałam potwierdzenie diagnozy ciąży jajowodowej i prezent w zastrzyku metotreksat. :( Przynajmniej zabieg nie będzie konieczny. Po @ wkraczamy z tabletkami anty i za 3 cykle pierwsze podejście do invitro. Klamka zapadła.

    Innamorata trzymam za Ciebie kciuki, niech beta spada szybko :( Niestety moja to już druga cp i najprawdopodobniej pozbędę się 2 jajowodu. W szpitalu gdzie byłam poprzednim razem nie podają metotreksatu, tylko usuwają laparoskopowo. Ja zresztą stwierdziłam, że wolę mieć usunięty ten jajowód, skoro i tak nie funkcjonuje on jak trzeba, a nie chcę żeby taka sytuacja się znów za jakiś czas powtórzyła. U mnie bHCG poprzednim razem przyrastało bardzo powoli i cały proces trwał w sumie 21 równych dni, od pozytywnego testu do zabiegu. A na jakim poziomie miałaś już teraz BHCG? Ciąża była już widoczna w jajowodzie?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    No laski mi nadziej wraca :) dobre samopoczucie za dobre jak na @ jutro... sutki mega wrazliwe :) nic poczekam jeszcze się okaże :) Oluchna ja mysle ze za szybko jeszcze ale u Ciebie wykres taki śliczny że moge nie mieć racji i już jutro będzie cień ;) tego życzę :D

    Innamorata mimo wszystko szczęścia i zdrowia! Spełnienia marzeń! Samych dobrych dni :)

    Amy333 jak długo starasz się o fasolka? :) no i cześć :D

    U ciebie tez bedzie kropek ! Tak ladnie tempka odbila a szyjka w gorze !

    Innamorata88 najlepsze życzenia ! Podziwiam cię i współczuję tyle już przeszlas że w końcu musi się wszystko dobrze zakończyć :*

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubii a powiedz czy na tym etapie zalewa Cie biały śluz ? Masz go duzo ?Jak piszą dziewczyny w ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 13:30

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    No laski mi nadziej wraca :) dobre samopoczucie za dobre jak na @ jutro... sutki mega wrazliwe :) nic poczekam jeszcze się okaże :) Oluchna ja mysle ze za szybko jeszcze ale u Ciebie wykres taki śliczny że moge nie mieć racji i już jutro będzie cień ;) tego życzę :D

    Innamorata mimo wszystko szczęścia i zdrowia! Spełnienia marzeń! Samych dobrych dni :)

    Amy333 jak długo starasz się o fasolka? :) no i cześć :D
    Ja ci mówię, ze za wcześnie zatestowałaś :)

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna jutro będzie u Ciebie 9 dpo myślisz że cos już będzie widać na teście? :)

    ja jestem jakas nienormalna mam odpalone na kompie 4 fora i co chwile odświeżam i patrze czy ktoś cos napisał. Jestem jakas uzależniona.
    u mnie jeszcze tyle dni czekania....ale dobrez ze teraz 3 dni wolne szybko zleci i w pn będzie u mnie 9 dpo

    Princesska, kaha, OjMaryś lubią tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Innamorata trzymam za Ciebie kciuki, niech beta spada szybko :( Niestety moja to już druga cp i najprawdopodobniej pozbędę się 2 jajowodu. W szpitalu gdzie byłam poprzednim razem nie podają metotreksatu, tylko usuwają laparoskopowo. Ja zresztą stwierdziłam, że wolę mieć usunięty ten jajowód, skoro i tak nie funkcjonuje on jak trzeba, a nie chcę żeby taka sytuacja się znów za jakiś czas powtórzyła. U mnie bHCG poprzednim razem przyrastało bardzo powoli i cały proces trwał w sumie 21 równych dni, od pozytywnego testu do zabiegu. A na jakim poziomie miałaś już teraz BHCG? Ciąża była już widoczna w jajowodzie?
    Ja jednak staram się unikać na tyle, na ile to możliwe ingerencji chirurgicznej. Beta dobiła do 1300 jednostek, dlatego do I USG myślałam, że wszystko będzie ok - a jednak :( echo zarodka w prawym jajowodzie. :/ Ciąża na naturalsie nie jest mi pisana.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Hej mam takie pytanie,ile wcześniej wam wychodzą testy owulacyjne przed owulacja? Bo mi 2 dni i podejrzewam że owu jest 2 go dnia.Juz 10 dc także za 2 dni powinnam mieć owu.

    Ją się właśnie tez nad tym zastanawiam bo mi wyszedł test 27dc niby był skok ale taki większy dopiero 30 DC. Niby ovu wedlug szyjki, śluzu i testu wyznaczylo na 28 DC ale coś mi się tu nie podoba bo pierwszy test wyszedł mi ledwo ledwo 11dpo.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Zubii a powiedz czy na tym etapie zalewa Cie biały śluz ? Masz go duzo ?Jak piszą dziewczyny w ciazy.

    Właśnie nie a w pierwszej ciąży od 4 dpo już go miałam teraz jest tylko w srodku i czasami troszeczke wyleci tyle co nic.

    Princesska, OjMaryś lubią tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Princesska Autorytet
    Postów: 864 782

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Właśnie nie a w pierwszej ciąży od 4 dpo już go miałam teraz jest tylko w srodku i czasami troszeczke wyleci tyle co nic.
    Uf :P jest nadzieja :D

    OjMaryś lubi tę wiadomość

    3jvzj44jvrh76fpf.png
    ❤ Synek Aleksander ❤
    2 cs - szczęśliwy :)
  • Tinusia Autorytet
    Postów: 545 712

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży też nie miałam zbytnio śluzu ;) wręcz praktycznie go nie zauważałam, ale ja to może inna jestem :D nie wymiotowałam, cycki nie urosły, nie bolały chyba do połowy ciąży, a potem lekko dosłownie ;) temperature zmierzyłam z ciekawości jak zrobiłam test i potem betę i była na poziomie niskich temperatur...

    Princesska, OjMaryś lubią tę wiadomość

    mhsvqps6d6vf02dw.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Hej mam takie pytanie,ile wcześniej wam wychodzą testy owulacyjne przed owulacja? Bo mi 2 dni i podejrzewam że owu jest 2 go dnia.Juz 10 dc także za 2 dni powinnam mieć owu.
    U mnie pozytywne są tylko w dniu owulacji.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja jednak staram się unikać na tyle, na ile to możliwe ingerencji chirurgicznej. Beta dobiła do 1300 jednostek, dlatego do I USG myślałam, że wszystko będzie ok - a jednak :( echo zarodka w prawym jajowodzie. :/ Ciąża na naturalsie nie jest mi pisana.

    Straszna szkoda, kibicowałam Ci i byłam pewna, że wszystko jest ok, tak szybko wyszedł Ci pozytywny test. :( Szczęście w nieszczęściu, że nie trwało to u Ciebie dlugo i już sprawa jest jasna. Ja niestety mam przed sobą w perspektywie prawie cały styczeń w oczekiwaniu...Beta u mnie się strasznie ślimaczy.. A 3 miesiące kazali odczekać w związku z zastrzykiem czy po prostu po cp trzeba tyle czekac na in vitro ?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Mam pytanie możliwe że 2 dni temu test ciążowy wyszedł a dzisiaj nie ?
    mi zdarzyło sie tak tylko raz w zyciu... zrób Bhcg

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Straszna szkoda, kibicowałam Ci i byłam pewna, że wszystko jest ok, tak szybko wyszedł Ci pozytywny test. :( Szczęście w nieszczęściu, że nie trwało to u Ciebie dlugo i już sprawa jest jasna. Ja niestety mam przed sobą w perspektywie prawie cały styczeń w oczekiwaniu...Beta u mnie się strasznie ślimaczy.. A 3 miesiące kazali odczekać w związku z zastrzykiem czy po prostu po cp trzeba tyle czekac na in vitro ?
    Niestety, ciągle pod górkę :( Gin, który będzie prowadził procedurę doszedł do wniosku, że trzeba dać czas organizmowi na regenerację, a do tego wyciszyć jajniki, żeby były podatne na stymulację - tym bardziej po tylu cyklach z clostilbegytem i całkowitym brakiem reakcji na jego stosowanie. 3 miesiące na tabletkach anty no i przez ten czas uda nam się ustukać te 12 000 pln na proceedurę. Masz już upatrzoną klinikę?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi Oluchna obyście miały racje z tym kropkiem widocznie uparciuch nie chce się tak szybko ujawniać :) może też chce zrobić tatusiowi Surprise :D
    Ale bym skakała z radości sufit byłby do odmalowania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 14:01

    Klaudiia87, Oluchna, zubii lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Zubi Oluchna obyście miały racje z tym kropkiem widocznie uparciuch nie chce się tak szybko ujawniać :) może też chce zrobić tatusiowi Surprise :D
    Ale bym skakała z radości sufit byłby do odmalowania :D
    Tak coś mi się widzi u ciebie :) Ja to bym chyba otworzyła tego szampana, którego mój mąż tak trzyma na jak sam mówi: "Specjalną okazję". Ale nie wypiłabym nawet łyczka.
    Swoją drogą, ze też dla niego zakup nowego, wymarzonego auta nie był "specjalną okazją"... ciekawe :D

    zubii lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak na ten test patrze to jakby był zalany nie biorę go pod uwagę.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Klaudiia87 Ekspertka
    Postów: 174 133

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też bardzo bym chciała ujrzeć te || na teście, ale cały czas czuje, że to jeszcze nie teraz. Chodź dziś mnie śluz wręcz zalewa i co chwile latam do WC sprawdzić czy to czasem nie @.

    p19ucsqvnm5skatr.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ