X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Niestety, ciągle pod górkę :( Gin, który będzie prowadził procedurę doszedł do wniosku, że trzeba dać czas organizmowi na regenerację, a do tego wyciszyć jajniki, żeby były podatne na stymulację - tym bardziej po tylu cyklach z clostilbegytem i całkowitym brakiem reakcji na jego stosowanie. 3 miesiące na tabletkach anty no i przez ten czas uda nam się ustukać te 12 000 pln na proceedurę. Masz już upatrzoną klinikę?

    Ja nie byłam nigdy stymulowana, oprócz zastrzyków z ovitrelle przez 2 ostatnie cykle i luteiny w tym cyklu, więc może u mnie potrwa to krócej. Ja na codzień mam lekarza prowadzącego w NOVUM w Warszawie, więc na pewno będę robić tam. Skąd taka wysoka cena? Tak jak jak patrzylam, to zabieg In vitro u mnie ok 8000, zależy czy z mikroiniekcją czy nie + koszty mrożenia zarodków na pierwszy rok ok 700 PLN. Może są jeszcze jakieś koszta o których nie wiem?

    edit: właśnie zadzwoniłam i się dowiedziałam, że cena dokładnie taka jak napisałam i zawiera wszystkie badania, które są potrzebne. Warunek tylko taki, że wszystko ok z nasieniem męża i z komórkami jajowymi, u mnie jedynym problemem będzie właśnie brak jajowodów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 14:21

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri tule <3 Nie znam się ale to jest bardzo dziwne, że musisz tak czekać. Nie da się uratować tego jajowodu. Nic na to nie ma?

    zubii lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj duży spadek i wodnisty śluz. Wygląda na to że owu jest już blisko ale jakoś wyjątkowo wcześnie...

    f5b59272af.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87 wrote:
    Oj ja też bardzo bym chciała ujrzeć te || na teście, ale cały czas czuje, że to jeszcze nie teraz. Chodź dziś mnie śluz wręcz zalewa i co chwile latam do WC sprawdzić czy to czasem nie @.
    ja tak mialam kilka dni temu tez mialam wrazenie ze juz @ dostane


    Oluchna wyjdzie tak ze w lato obie juz z brzuchami się spotkamy :D tego nam życzę :D

    Od rana biegałam sprzatanie pranie gotowanie teraz sie polozylam na moment i czuje jak mi lewy jajnik pulsuje i kluje no coz za dlugo bylo bezobjawowo :) a jeszcze mezowi Karpatke obiecalam... och jak mi się niechce jej robić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 14:19

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    U mnie dzisiaj duży spadek i wodnisty śluz. Wygląda na to że owu jest już blisko ale jakoś wyjątkowo wcześnie...
    różnie bywa z owu u mnie była 10-11dc więc niewiem czy to wcześnie pewnie zależy od ogólnej długości cyklu :) jak to u cb wygląda :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    różnie bywa z owu u mnie była 10-11dc więc niewiem czy to wcześnie pewnie zależy od ogólnej długości cyklu :) jak to u cb wygląda :)
    U mnie cykle przeważnie 26-30dni a owu tak ok 15-17dnia. Najczęściej 17dc. Zależy od długości cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 13:14

    f5b59272af.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz zawsze moze sie cos przestawic ;) poczekaj na spokojnie zobaczysz co wyjdzie :D

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Hej mam takie pytanie,ile wcześniej wam wychodzą testy owulacyjne przed owulacja? Bo mi 2 dni i podejrzewam że owu jest 2 go dnia.Juz 10 dc także za 2 dni powinnam mieć owu.

    Mnie w tym cyklu wyszedł test po raz pierwszy (4 cykle testowań), jeden test zrobiłam wieczorem (ok.23:00), był zbliżony do pozytywnego, następny zrobiłam kolejnego dnia ok.14, wyszedł całkowicie pozytywny, a około 16 tego samego dnia poczułam charakterystyczne ukłucie w lewym jajniku. Co ciekawe, dzień później poczułam takie samo ukłucie w prawym.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Princesska wrote:
    Witaj :) rownież życzę || kreseczek :) długo sie starasz ? :)

    Dzięki, dopiero zaczynam- pierwszy cykl po odstawieniu tabletek:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś, jestem bardzo za tym :) Ja gniję w pracy i to na dodatek dzisiaj do 18:00. A co mi niezbyt dobrze. Stałam przy szefie i normalnie myślałam, ze się przewróce.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępniłam wykres- chyba:) bo jeszcze tak nie do końca wszystko ogarniam:) Co sądzicie? Nadzieja pewnie jakaś tam jest, nie?:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    OjMaryś, jestem bardzo za tym :) Ja gniję w pracy i to na dodatek dzisiaj do 18:00. A co mi niezbyt dobrze. Stałam przy szefie i normalnie myślałam, ze się przewróce.

    Ja tak wczoraj miałam jak ubierałam synka

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Inna wszystkiego najlepszego, sciskam Cie mocno :*
    U mnie wczoraj negatyw dzwoniłam do gina i powtórzył to co powiedział na wizycie, ze mam tet zrobic najwcześniej w piątek.
    Pytalam co to za pecherzyk mogl byc ale powiedzial ze sam sie zastanawial i nawet nagranie z USG pokazywal innemu gin. ktory stwierdzi ze wglada na ciaze ale trzeba czekac....

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Witam :) Inna wszystkiego najlepszego, sciskam Cie mocno :*
    U mnie wczoraj negatyw dzwoniłam do gina i powtórzył to co powiedział na wizycie, ze mam tet zrobic najwcześniej w piątek.
    Pytalam co to za pecherzyk mogl byc ale powiedzial ze sam sie zastanawial i nawet nagranie z USG pokazywal innemu gin. ktory stwierdzi ze wglada na ciaze ale trzeba czekac....
    I wszystko jasne :)
    Matko, zasypiam na siedząco, stojąco, w każdej pozycji normalnie :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    bertha w sumie to jakieś wyjście z sytuacji :)
    Maniaaaa, zbadałam teraz znowu i jest teraz zamknięta tak ze nie mam wątpliwości! Takze zmieniam wpis na zamknięta.


    Inna, jesteś w końcu.. Przykro mi ze z takimi smutnymi wiadomościami :( możesz opisać jak sie dowiedziałaś ze to cp? Miałaś jakies przeczucia?
    gdzie będziesz robic in vitro?
    Mimo wszystko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :*

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • miffy Autorytet
    Postów: 352 342

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Ja tak wczoraj miałam jak ubierałam synka

    Ja też miałam podobnie, ze dwa dni temu... Poza tym ostatnio bardzo szybko się męczę i z tego zmęczenia strasznie boli mnie głowa, aż do mdłości - nigdy wcześniej tak nie miałam.
    Dziś czuję się lepiej, ale siedzę cały dzień w domu, i tylko spać mi się bardzo chce... Wczoraj czułam wyraźne ciągnięcie w okolicach lewego jajnika, dzisiaj pobolewa mnie cały dół brzucha, chyba trochę niżej niż zazwyczaj na @. Poza tym żaden stanik nie ogarnia w tej chwili mojego biustu, tak mi się piersi powiększyły.

    Termin @ mam mniej więcej na jutro, test zrobię albo jutro rano, albo pojutrze. Mam stresa.

    Oluchna lubi tę wiadomość

    ckaiugpjr3v6dbif.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam okropne zawroty głowy :( dziś mi wszystko odeszło :D

    Ewela współczuję tego czekania...

    Amy333 nadzieja jest zawsze :) poczekamy na temp żeby odbiła i rosła chociaż u mnie wejdz na wykres zobacz wgl na ciążowy nie wygląda się waha raz wysoko raz nisko :D dziewczyny mowia z bedzie kropek a ja czekam zobaczyc co z tego wyniknie :D

    Skorpionek na Twoim wykresie temp typowo ciążowa i pięknie się utrzymuje tylko nie widzę żebyś test pozytywny zaznaczała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 14:52

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    I wszystko jasne :)
    Matko, zasypiam na siedząco, stojąco, w każdej pozycji normalnie :)
    Jakos nie chce mi sie wierzyc ze to ciaza. Nawet z M o tym gadalam. Jutro powtorze test. Po cichu sie ciesze :)
    A jesli nie ciaza to co to za pęcherzyk mogl tak sie pojawic? Moze ktoras z Was wie :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Maniaaaa, zbadałam teraz znowu i jest teraz zamknięta tak ze nie mam wątpliwości! Takze zmieniam wpis na zamknięta.

    Bertha ja jeszcze sprawdze dziś dla pewności wieczorem tak jak zawsze, ale nie wydaje mi się, że się coś zmieni bo od 2 dni nie ważne kiedy sprawdzam w ciągu dnia jest taka sama, tylko z dnia na dzień się zmienia. Trzymam kciuki, żeby zaskoczyło :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Jakos nie chce mi sie wierzyc ze to ciaza. Nawet z M o tym gadalam. Jutro powtorze test. Po cichu sie ciesze :)
    A jesli nie ciaza to co to za pęcherzyk mogl tak sie pojawic? Moze ktoras z Was wie :)
    mogl sie pojawic pecherzyk np torbiel czasami wyglada bardzo podobnie i dlatego lekarz sie wtedy upewnia zlecajac najczesciej Bhcg a czemu Tobie nie zlecił to nie wiem

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ