X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzial o tescie, wczoraj podczas rozmowy pytam go o badanie krwi powiedzial ze bedzie jeszcze czas na to.
    Moj M twierdzi ze gdyby to bylo cos innego nie mowil by o ciazy tylko ze cos jest ale trzeba zdiagnozować.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja szukam pracy, przeglądam oferty i normalnie czuję że do niczego się nie nadaję, aż mi się płakać chce. :-(

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A ja szukam pracy, przeglądam oferty i normalnie czuję że do niczego się nie nadaję, aż mi się płakać chce. :-(
    Mam to samo

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A ja szukam pracy, przeglądam oferty i normalnie czuję że do niczego się nie nadaję, aż mi się płakać chce. :-(
    A w jakim miescie szukasz? I jakiej?

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    A ja szukam pracy, przeglądam oferty i normalnie czuję że do niczego się nie nadaję, aż mi się płakać chce. :-(
    Monika, nie przejmuj się mam tak samo. Super praca, idealna dla mnie, to patrzę na dodatkowe wymagania (w sensie obowiązkowe): jezyk filipiński w stopniu zaawansowanym.
    Kurtyna!

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAMOŚĆ - Studiowałam administrację nie wiem po co jak nie mam znajomości w tym kierunku. Zawsze chciałam zostać przedszkolanką chciałam już to studiować ale uznałam że bezrobocie jest masakryczne, więc wybrałam mniejsze zło. Poczekam na jakiś staż może do banku mi się uda. Najwyżej pójdę do jakiegoś sklepu, muszę to jeszcze przedyskutować z mężem.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy juz popdalam w paranoje czy dopiero popadam... Od Swiat codzinnie robie testy owu (mialam ich cala mase- allegro rzadzi :) ) i za kazdym razem wychodza dosc mocne moze nie pozytywne ale sa dosc widoczne dwie kreski.
    A do tego od kilku dni ciagle czuje piersi (sutki), co jakis czas boli mnie dol brzucha- macica?, stracilam apetyt, a jak juz cis zjem od razu mnie mdli, a do tego jest mi ciagle zimo a mam wypieki.
    Jednym slowem objawy ciazy bez ciazy, po prostu zwariowalam. Potrzebuje lekarza,ale chyba bardziej psychiatry niz ginekologa ;)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Monika, nie przejmuj się mam tak samo. Super praca, idealna dla mnie, to patrzę na dodatkowe wymagania (w sensie obowiązkowe): jezyk filipiński w stopniu zaawansowanym.
    Kurtyna!
    Oluchna a Ty nie pracujesz?

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Ja wczoraj miałam okropne zawroty głowy :( dziś mi wszystko odeszło :D

    Ewela współczuję tego czekania...

    Amy333 nadzieja jest zawsze :) poczekamy na temp żeby odbiła i rosła chociaż u mnie wejdz na wykres zobacz wgl na ciążowy nie wygląda się waha raz wysoko raz nisko :D dziewczyny mowia z bedzie kropek a ja czekam zobaczyc co z tego wyniknie :D

    Skorpionek na Twoim wykresie temp typowo ciążowa i pięknie się utrzymuje tylko nie widzę żebyś test pozytywny zaznaczała :)
    Nie zaznaczylam ponieważ najpierw chce mieć potwierdzenie na badaniu krwi ewentualnie na usg.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pracy brakuje osob,ale ja mieszkam ok.30km od Warszawy. Na pewno cos znajdziesz :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem bo nie chce narażać pracodawcy na dodatkowe koszty w razie gdybym zaszła w ciąże. Więc jak już podejmę prace koniec ze staraniami o dzidziusia. Jest mi przykro z tego powodu bo już prawie dwa lata coś wychodzi i się wszystko przesuwa w czasie i gdy w końcu jest odpowiedni moment nie mogę zajść w ciąże.

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę znaleźć pracy

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    U mnie w pracy brakuje osob,ale ja mieszkam ok.30km od Warszawy. Na pewno cos znajdziesz :)
    Ja się chyba przeniosę w okolice Warszawy! A u Ciebie praca na czym polega?

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracownik socjalny od juz i pracownika administracyjnego od czerwca. Wydaje mi sie ze w Warszawie łatwiej o prace.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 15:28

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Nie wiem czy juz popdalam w paranoje czy dopiero popadam... Od Swiat codzinnie robie testy owu (mialam ich cala mase- allegro rzadzi :) ) i za kazdym razem wychodza dosc mocne moze nie pozytywne ale sa dosc widoczne dwie kreski.
    A do tego od kilku dni ciagle czuje piersi (sutki), co jakis czas boli mnie dol brzucha- macica?, stracilam apetyt, a jak juz cis zjem od razu mnie mdli, a do tego jest mi ciagle zimo a mam wypieki.
    Jednym slowem objawy ciazy bez ciazy, po prostu zwariowalam. Potrzebuje lekarza,ale chyba bardziej psychiatry niz ginekologa ;)
    Ja zawsze czułam że nie jestem w ciąży, albo czulam jak byłam - organizm dawał sygnaly może i u Ciebie tak jest tyko nie chce w nie uwierzyć? Czego życze Ci z całego serca <3

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jest cały czas zimno mimo że mam kaloryfery włączone i siedze przy kaloryferze.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje. Niczego innego nie chce bardziej niz dziecka. Wierze w to z calego serca ze w najbliższa Wigilie bede tulila malenstwo. Czego sobie i Wam kochane z serca zycze.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Pracownik sczerwca.od juz i pracownika administracyjnego od czerwca. Wydaje mi sie ze w Warszawie łatwiej o prace.

    Nie narzekam na brak gotówki, ale chciałabym się jakoś spełniać zawodowo.
    Postanowiłam że jeśli się nie uda w tym cyklu to koniec starań, miało być tak miesiąc temu ale daliśmy sobie jeszcze jedną szansę. Owilacja tuż tuż także trzymajcie kciuki :D

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Oluchna a Ty nie pracujesz?
    Pracuję do końca lutego. :) Więc już się rozglądam, chyba ze fasolina mi numer wywinie i nie będę musiała już szukać :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Pracuję do końca lutego. :) Więc już się rozglądam, chyba ze fasolina mi numer wywinie i nie będę musiała już szukać :)
    Nie bedziesz musiała szukać nowej pracy, chyba wszyscy znamy powód :-) hihih mam nadzieję że dołączę do Ciebie!

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ