Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie warto dzisiaj zrobić test czy już jutro?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Mam pytanie warto dzisiaj zrobić test czy już jutro?
    Ja bym nie wytrzymała i dzisiaj robiła. Ale jak masz tylko jeden test zrobiłabym jutro z porannego :D

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja bym nie wytrzymała i dzisiaj robiła. Ale jak masz tylko jeden test zrobiłabym jutro z porannego :D
    Robiłam dzisiaj wyszła mi jedna kreska ale wydaje mi się że był zalany ponieważ przy c było kilka pasków w kolorze czerwonym.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Robiłam dzisiaj wyszła mi jedna kreska ale wydaje mi się że był zalany ponieważ przy c było kilka pasków w kolorze czerwonym.
    Skorpionek wrzuć foto, jak masz jeszcze ten test :) Chyba, ze się już go pozbyłaś :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro termin @. O dziwo nic a nic oprocz cyckow mnie nie boli. Ale mam takie zawroty glowy ze masakra. W sylwestra mialam taki dzień i dziś znowu. Albo ciśnienie wariuje albo mój organizm :)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Dziewczyny jutro termin @. O dziwo nic a nic oprocz cyckow mnie nie boli. Ale mam takie zawroty glowy ze masakra. W sylwestra mialam taki dzień i dziś znowu. Albo ciśnienie wariuje albo mój organizm :)
    Ja tez jednego cyklu miałam takie zawroty głowy że powiedziałam do męza żeniejestem w stanie jechać samochodem. Trwało to dwa dni i bach okres :-) ale wted wiedziałam ze z tego cyklu nici.

    a TE cycole jak bolą? Bo to też różnica :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 17:36

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Skorpionek wrzuć foto, jak masz jeszcze ten test :) Chyba, ze się już go pozbyłaś :)
    Nie mam już tego testu a zdjęcia nie zrobiłam

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Skorpionek wrzuć foto, jak masz jeszcze ten test :) Chyba, ze się już go pozbyłaś :)
    Oluś a Ty jakie masz przeczucie co do tego cyklu?

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja tez jednego cyklu miałam takie zawroty głowy że powiedziałam do męza żeniejestem w stanie jechać samochodem. Trwało to dwa dni i bach okres :-) ale wted wiedziałam ze z tego cyklu nici.

    a TE cycole jak bolą? Bo to też różnica :D
    Co za bezczelny okres!!! Oj nieładnie się wtedy zachował. :)
    No powiem ci Monika, ze pozytywne przeczucie, aż się sama zastanawiam, czy to ta magia świąt tak na mnie jeszcze działa, czy faktycznie coś jest na rzeczy. :)
    Poza tym sutki, to mnie tak bolą w staniku, a nawet bez niego, że najchętniej potraktowałabym je jakąś maścią przeciwbólową.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 17:40

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja tez jednego cyklu miałam takie zawroty głowy że powiedziałam do męza żeniejestem w stanie jechać samochodem. Trwało to dwa dni i bach okres :-) ale wted wiedziałam ze z tego cyklu nici.

    a TE cycole jak bolą? Bo to też różnica :D
    Juz wczoraj pisałam. Bolą,pieką albo swedzą tak na zmiane. Ja też za bardzo sie nie nastawiam. Bardziej obstawiam ze znowu nabawilam sie anemi. Był z tym dluuuugo spokój ale właśnie tak było ze wiecznie miałam zawroty głowy

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz będę żygać sorry za wyrażenie a nie umiem ;-(

    Oluchna lubi tę wiadomość

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Zaraz będę żygać sorry za wyrażenie a nie umiem ;-(
    O matko, to tak jak ja. Normalnie nie potrafię.
    Dajcie mi kebaba, bom głodna jak wilk! :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • MamaFabianka Ekspertka
    Postów: 222 156

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    O matko, to tak jak ja. Normalnie nie potrafię.
    Dajcie mi kebaba, bom głodna jak wilk! :)
    Wpadaj,akurat jem to sie podziele:)

    Fabian 06.2014
    Dwa aniołki 02.2017 06.2017 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Zaraz będę żygać sorry za wyrażenie a nie umiem ;-(
    Cukierki miętowe i powinno przejść, a jak nie masz to głęboki wdech i wydech, lepszo to niż eby z Ciebie pruło.

    Oluchna Ty mi nic nie wspominaj o kebabie, ja wczoraj miałam na niego taką ochote ze normalnie masakra! A Ty mi znów przypomniałaś! :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFabianka wrote:
    Wpadaj,akurat jem to sie podziele:)
    Grrrr:P Następna :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wpadam do Ciebie i lecimy obie na kebsa, tez bym zjadla :D

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Cukierki miętowe i powinno przejść, a jak nie masz to głęboki wdech i wydech, lepszo to niż eby z Ciebie pruło.

    Oluchna Ty mi nic nie wspominaj o kebabie, ja wczoraj miałam na niego taką ochote ze normalnie masakra! A Ty mi znów przypomniałaś! :P
    MamaFabianka mniammmmmmmm..... :)
    Monika, no nie mogłam się powstrzymać, na samą myśl, to mi ślinka cieknie tak, ze normalnie oszaleję. Biorę męża pod pachę i po pracy idę do kebabowni :D Kaha wpadaj, pójdziemy we trójkę :)

    O i takie moje odchudzanie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 17:47

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba we czworke :> :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzmy że przeżyję... ;-)

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Powiedzmy że przeżyję... ;-)
    Monika, chodź z nami :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ