X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Styczniowe testowanie (na dobry początek)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie (na dobry początek)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nie bedziesz musiała szukać nowej pracy, chyba wszyscy znamy powód :-) hihih mam nadzieję że dołączę do Ciebie!
    Monia ja już ci powiedziałam, ze ten cykl będzie Twój. Już masz serduszek, a serduszek. Także obstawiasz dobrze owulację, a później tylko zielony przyjaciel :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mąż zabiera mnie na zakupki :D będziemy się odstresowywać przed poniedziałkową Betą :) miło z jego strony że chociaż przez chwile nie bede myslala o swojej macicy :D
    U nas na granicy podlaskiego i warminsko-mazurskiego tez na brak pracy narzekac nie mozna praca jest ale chetnych juz brak :D kazdy z kim nie rozmawiam albo wlasnie zaczal swoj biznes albo o tym mysli albo jest w trakcie papierologii tak jak ja :D

    Skorpionek trzymam wiec kciuki z calej siły :)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją działalność aktualnie zawiesiłam. Może latem coś ruszy. Jednak nie wiąże z tym swojej przyszłości. Dziewczyny nie kuście bo mam ochotę się w wasze strony przeprowadzić! Tylko że mieszkania drogie :-/

    O ja też bym poszła na jakieś zakupy ale jest tak zimno, że wolę się w domu wygrzewać. Jutro jade na urodziny do mojego chrzesniaka więc się wyrwę troche z domu :-)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz po wynikach i doznałam szoku więc mój progesteron na cyklu naturalnym 25.59 ng/ml oczywiście nie mam pewności który dziś dpo. I jak to babę podkusiło mnie na betę standardowo ujemna.
    Powiedzcie mi czy przy takim wysokim to mam się spodziewać jeszcze torbieli ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:

    Amy333 nadzieja jest zawsze :) poczekamy na temp żeby odbiła i rosła chociaż u mnie wejdz na wykres zobacz wgl na ciążowy nie wygląda się waha raz wysoko raz nisko :D dziewczyny mowia z bedzie kropek a ja czekam zobaczyc co z tego wyniknie :D)

    wlasnie ten dzisiejszy spadek tempki mnie martwi:( jutro mam nadzieji choc troszke podsoczy..

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Ja tak wczoraj miałam jak ubierałam synka
    ale u Ciebie ladnie :) trzymam kciuki:))

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja juz po wynikach i doznałam szoku więc mój progesteron na cyklu naturalnym 25.59 ng/ml oczywiście nie mam pewności który dziś dpo. I jak to babę podkusiło mnie na betę standardowo ujemna.
    Powiedzcie mi czy przy takim wysokim to mam się spodziewać jeszcze torbieli ?
    Ja miałam 8 dpo progesteron 19.54 ng/ml estradiol 190,30pg/ml

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja swoją działalność aktualnie zawiesiłam. Może latem coś ruszy. Jednak nie wiąże z tym swojej przyszłości. Dziewczyny nie kuście bo mam ochotę się w wasze strony przeprowadzić! Tylko że mieszkania drogie :-/

    O ja też bym poszła na jakieś zakupy ale jest tak zimno, że wolę się w domu wygrzewać. Jutro jade na urodziny do mojego chrzesniaka więc się wyrwę troche z domu :-)
    W małopolsce też jest całkiem spoko z pracą. Nie mogę powiedzieć. U nas w firmie prowadziliśmy program stażowy, całkiem fajne warunki dla bezrobotnych, bo najniższa krajowa był za staż, ale wyobraźcie sobie, że wiele razy się spotkałyśmy ze stwierdzeniem: Aaaaa tak mało pieniędzy, to ja z pomocy społecznej za nicnierobienie mam więcej, to mi się pracować nie opłaca.
    A my jutro spotkanie z przyjaciółką i jej przyszłym mężem mamy, więc relaks pełną parą. I najważniejsze że wolne, to się wyśpię przynajmniej :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna Tule mocno!!! <3 jestes dzielna <3 przykro mi, ze Cię to spotkało, właśnie dzis myślałam co tam u Ciebie. Z okazji urodzin w tej sytuacji życzę Ci aby in vitro udało sie przy pierwszej próbie!!!

    SURI ja tez juz odkładana na in vitro :) cal jest! Jakos nie wierze w IUI :p ale wiadomo walczę dalej :D damy rade!!!! Takie z Nas wojowniczki!!!


    Oluchna !!! U Ciebie jestem pewna to Twój mały tic tack :D super zaczniesz rok!!!

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Inna Tule mocno!!! <3 jestes dzielna <3 przykro mi, ze Cię to spotkało, właśnie dzis myślałam co tam u Ciebie. Z okazji urodzin w tej sytuacji życzę Ci aby in vitro udało sie przy pierwszej próbie!!!

    SURI ja tez juz odkładana na in vitro :) cal jest! Jakos nie wierze w IUI :p ale wiadomo walczę dalej :D damy rade!!!! Takie z Nas wojowniczki!!!


    Oluchna !!! U Ciebie jestem pewna to Twój mały tic tack :D super zaczniesz rok!!!
    Aga, jesteś najlepsza <3

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam te ich nic nie robienie i zycie za 50zl miesiecznie. Jak przychodza takie (nie chce brzydko sie wyrazac) traby po zasilki to mnie normalnie trafia. Alergie mam na to.. Od 5 lat pracuje w OPSie :/

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Aga, jesteś najlepsza <3


    Oj tam, oj tam :p <3



    Dziewczyny ja dzis na 18.45 do gina ;) zobaczymy co powie :D jaki plan :D jakie leki :D

    zubii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    W małopolsce też jest całkiem spoko z pracą. Nie mogę powiedzieć. U nas w firmie prowadziliśmy program stażowy, całkiem fajne warunki dla bezrobotnych, bo najniższa krajowa był za staż, ale wyobraźcie sobie, że wiele razy się spotkałyśmy ze stwierdzeniem: Aaaaa tak mało pieniędzy, to ja z pomocy społecznej za nicnierobienie mam więcej, to mi się pracować nie opłaca.
    A my jutro spotkanie z przyjaciółką i jej przyszłym mężem mamy, więc relaks pełną parą. I najważniejsze że wolne, to się wyśpię przynajmniej :)
    U nas w Lubelskim ludzie żyją z rolnictwa i aktualnie z robienia dzieci bo 500+ dają. :-) Niestety. Pewnie jak ja zajdę, to bedzie gadania oooo 500+ zadziałało, a ja po prostu czekam na dziecko już prawie dwa lata, nie chce aby mój synek został sam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oj tam, oj tam :p <3



    Dziewczyny ja dzis na 18.45 do gina ;) zobaczymy co powie :D jaki plan :D jakie leki :D
    Aguś czekamy na dobre wieści :*

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oj tam, oj tam :p <3



    Dziewczyny ja dzis na 18.45 do gina ;) zobaczymy co powie :D jaki plan :D jakie leki :D
    Aga informuj na bieżąco :) Czekam z niecierpliwością :) Chciałabym już zostać wirtualną ciocią twojego fasola :)

    Monia, u nas też widoczne 500+. Co rusz widzę jakąś "ciekawą" w ciąży z trzecim, czwartym... ehhh.. sprawiedliwość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 16:25

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oj tam, oj tam :p <3



    Dziewczyny ja dzis na 18.45 do gina ;) zobaczymy co powie :D jaki plan :D jakie leki :D

    Daj znać co i jakJa sie nastawian na in vitro w drugiej połowie roku. Odwlekać już w moim wieku nie ma co.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znac :) ciekawa jestem planu na ten cykl ;D

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zabierzcie mnie stąd. :)
    Zimno, ciemno, a ja jeszcze w pracyyyyyy :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 16:50

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dam znac :) ciekawa jestem planu na ten cykl ;D

    Kochana czekam na wieści <3

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dam znac :) ciekawa jestem planu na ten cykl ;D

    Czekam na wieści ;-)

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ