X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mowisz masz :) bedziesz miec peiekna zakonczenie roku :) jestem pewna!!!

    Dziękuję :-* A ja będę trzymać kciuki za Twoje Mikołajki :)
    W ogóle dziś chyba zaliczyłam dno moich staraniowych humorów przy rozczarowaniu, zapytałam się męża czy mnie zostawi, jeśli się okaże, ze nie mogę mieć dzieci... :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziękuję :-* A ja będę trzymać kciuki za Twoje Mikołajki :)
    W ogóle dziś chyba zaliczyłam dno moich staraniowych humorów przy rozczarowaniu, zapytałam się męża czy mnie zostawi, jeśli się okaże, ze nie mogę mieć dzieci... :(


    Moj jak zaczelam plakac w piatek to mi sam wykrzyczal, ze zony nie bedzie zmienial wiec wiem kochana co czujesz<3 ale damy rade!!!!!!
    Moje mikolajkowe testowanie odbedzie sie juz po terminie @ o ile ta nie przylezie

    summer86, Szyszuunia lubią tę wiadomość

  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 6 listopada 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,ja sie również melduje moja kochana @ ma sie pojawić pierwszego wiec prosze o wpisanie. Życze wam i sobie żeby to był dla nas taki przyśpieszony prezent mikołajkowy:D

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) Wpiszesz mnie wstepnie na 3.12 ? :)

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 6 listopada 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wpisz mnie Kochana na 9 grudnia. Z racji ze to dzien moich urodzin moze los splata mi figla i da najpiękniejszy prezent na urodziny :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja. Po urodzinowych przyjęciach córki wracam do rzeczywistości.Nie wiem co wyjdzie w tym miesiącu z racji nieobecności M. ale obiecał, że coś wymyśli. Zobaczymy... Agniecha termin mamy @ taki sam, ewentualne testowanie przewiduje na 5, wiec bardzo proszę o dopisanie. Zabieram sie za poważne obserwowanie swojego cyklu, nawet wykupiłam pierwszy raz abonament ovf. Az sama jestem ciekawa co się dowiem

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 7 listopada 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tym cyklu sie nie "staramy" tylko beda przytulanki ze wzgledu na przyjemnosc :) jak sie uda to super a jak nie to styczen przed nami ;)

    Milageros, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja witam wszystkie i w tym wątku oraz proszę o wpisanie na 4 grudnia. Miesiąc urodzin, zaręczyn i wielu innych wydarzeń więc może będzie sprzyjający również w tym zakresie. Szkoda, że znów to oczekiwanie przed nami. Trzymam kciuki za wszystkie starające się.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i ja sie wreszcie pozegnalam z listopadem :/ zaczęłam dzisiaj plamić i czekam na @ która na bank do jutra sie rozkręci. Możecie mnie śmiało wpisać na 8.12 :*

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowo @ będę miała jeszcze w listopadzie, ale testu tym razem nie robię. Jeśli się uda to na wizycie powinno być już serduszko :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :) To i ja, po trzydniowej przerwie, wracam do sił. Agniecha, ślicznie proszę o wpisanie mnie na 2.12. To tak wstępnie - może coś się jeszcze zmienić, zobaczymy jak owulka przyjdzie ;) Ale OBY była dość późno, już po powrocie męża...

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że dziś przez ten @ jakieś ogromne obawy u mnie czy może coś nie tak. @ zawsze miałam regularne do gina często nie chodzę bo za każdym razem wszystko ok i chodzę wyłącznie profilaktycznie raz w roku i robię przy tym cytologię - zawsze w porządku. Nic mi nie dolega, miałam badania hormonów półtora roku temu i też ok, a jednak ta obawa po kolejnym cyklu czy na pewno wszystko ok.. czy może gdzieś jest przyczyna.. Kołacze mi się w głowie i przeraża myśl czy jeśli byłby jakiś problem to czy jestem gotowa z nim walczyć. W tym cyklu postanowiłam dzielnie monitorować temperaturę o poranku. Mam nadzieję, że będę wytrwała w tym postanowieniu i przyniesie to spodziewane efekty. Do tego kupię testy owulacyjne, a mąż będzie miał za zadanie stanąć na wysokości zadania :D. Myślę nad tym wiesiołkiem bo jakiejś super ilości śluzu to nie miewam więc może to ten problem :(?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.., jeśli mogę spytać, który to Wasz cykl starań i ile masz lat?

    Testy owu to dobry pomysł. Ze śluzem naprawdę kiepsko u Ciebie? Ja też mam problem ze śluzem, u mnie wiesiołek zadziałał dopiero w połączeniu z siemieniem lnianym i to po 3 cyklach. Ale u większości efekty po wiesiołku są dość szybko :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystko będzie dobrze trzymam z Cb kciuki. A co do wiesiołka ja zaczęłam pic go od tego cyklu a szczerze nigdy za dobrze u mnie ze śluzem nie bylo ale stwierdziłam ze spróbować warto:) wiec moze i tobie nie zaszkodzi a pomoże;)
    A może by... wrote:
    Powiem Wam, że dziś przez ten @ jakieś ogromne obawy u mnie czy może coś nie tak. @ zawsze miałam regularne do gina często nie chodzę bo za każdym razem wszystko ok i chodzę wyłącznie profilaktycznie raz w roku i robię przy tym cytologię - zawsze w porządku. Nic mi nie dolega, miałam badania hormonów półtora roku temu i też ok, a jednak ta obawa po kolejnym cyklu czy na pewno wszystko ok.. czy może gdzieś jest przyczyna.. Kołacze mi się w głowie i przeraża myśl czy jeśli byłby jakiś problem to czy jestem gotowa z nim walczyć. W tym cyklu postanowiłam dzielnie monitorować temperaturę o poranku. Mam nadzieję, że będę wytrwała w tym postanowieniu i przyniesie to spodziewane efekty. Do tego kupię testy owulacyjne, a mąż będzie miał za zadanie stanąć na wysokości zadania :D. Myślę nad tym wiesiołkiem bo jakiejś super ilości śluzu to nie miewam więc może to ten problem :(?

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od stycznia z "pomocą" lekarza tzn. monitoring, leki, badania. Odradził mi mierzenie temperatury, bo podobno po luteinie wszystko się rozjeżdża, zabronił badania szyjki, testy owulacyjne w moim przypadku się nie sprawdzają, ponieważ wykazują bladą kreskę przez kilka dni (tylko raz miałam prawdziwego pozytywa).
    A zaczęliśmy myśleć o dziecku w maju 2015 roku, no ale niestety jeszcze się nam nie udało.
    A jeśli chodzi o latka to u mnie 9 grudnia stuka mi ćwierć wieku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 17:35

    A może by... lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze i ja znowu przedstawię moja historie bo moze ktoś nie wie.
    wiek:24
    Starania:od lipca 2015 w tym jedno poronienie :(
    Pomoc lekarza: od lutego 2016
    Walczymy dalej choć to ciężkie ale jestem pewna, ze każdej z nas sie uda!
    Ja właśnie zjadłam rybkę i jadłam migadaly a teraz pije wino oby to endo urosło!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 18:47

    Wojcinka, A może by... lubią tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 8 listopada 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To moze i ja znowu przedstawię moja historie bo moze ktoś nie wie.
    wiek:24
    Starania:od lipca 2015 w tym jedno poronienie :(
    Pomoc lekarza: od lutego 2016
    Walczymy dalej choć to ciężkie ale jestem pewna, ze każdej z nas sie uda!
    Ja właśnie zjadłam rybkę i jadłam migadaly a teraz pije wino oby to endo urosło!!
    Podobna historia do mojej:
    Starania od października 2015, 1 poronienie w kwietniu, pod opieka lekarzy od czerwca 2016.
    Musi nam sie w końcu udać.

    Aha i tez zaraz sięgam po butle winka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 19:21

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez popijam winko własnie ;)

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubie wina. A ja mam ciche dni z moim M,kiepski moment na kłótnie bo mamy tydzien "plodny". Ale trudno bywa ....

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś tesciowa wkurwiła ;/ ehh ja sie z nia mam ;/ A z tymi cichymi dniami to jakos w poprzednich cyklach tez wypaadaly w okolicy owulki;/ mam nadzieje ze teraz bedzie ok :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ