X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy serdecznie :)
    Matko dziewczyny czy Wam też ten dzień tak się dłuży? Ciągle jest 14 :(

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dłuży się niesamowicie i jeszcze ta pogoda...brr... Ja to raczej z tych ciepłolubnych jestem :)

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf nareszcie po pracy :) leze na łóżku a moja sunia sie wtula stęskniona :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Widzę, że coraz więcej nas. Może i ja coś o sobie napiszę. Skończę 29 lat w dniu grudniowego testowania, jestesmy 6 lat po ślubie i mamy 4 letnia córcię wymarzona nasza. Jestesmy w nią tak zapatrzeni, ze juz wszyscy dookoła zaczęli wspominać ze drugi Skarb by nam się przydał. Ja z racji swojego zawodu nie chciałam tak szybko, chciałam popracować żeby nie wypaść calkiem z obiegu. I tak nam zleciało, ze juz czas najwyższy, ale niestety nie idzie tak łatwo jak za pierwszym razem. Juz zaczynam mieć wyrzuty sumienia, ze za bardzo wszystko planuje. Wzięłam się porządnie za obserwacje, ale juz dzis zapomniałam rano o temp. ... Zobaczymy. Na szczęście @ juz sobie poszła, tyle dobrego

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 9 listopada 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, u mnie zgodnie z przewidywaniami dziś nadeszła @. Mimo że jakoś w niedzielę pogodziłam się z tą myślą, że się nie udało i tak jest mi dziś mega smutno :(
    Najchętniej położyłabym się pod kocem z ciepłą herbatką i poszła spać. Niestety muszę nadrabiać zaległości do pracy.. wczoraj siedziałam do 23 i końca nadal nie widać.

    Zapomniałabym, witam wszystkie nowe dziewczyny w grudniowym wątku :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi dzis dzien tez sie strasznie dłuższyl,ale na szczescie juz w dawno w lozku leze. A po powrocie meza z domu niespodzianka,przestal sie gniewac i od razu przylecial do kochanej zonki :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam pozostałe nowe dziewczyny :) Rzeczywiście tworzy się nam silna grupa. Oby każdej ten grudzień przyniósł prezent czy to na Mikołajki czy Gwiazdkę albo Sylwestra.

    No tak to już z tymi naszymi Mężczyznami jest :)

    Arleta lubi tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 9 listopada 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam wszystkie nowe dziewczyny :) Fajnie, że grupa nam się rozrasta i mam nadzieję, że to będzie grupa samych sukcesów! :)
    CzeresniowaMama wrote:
    Hej ! Widzę, że coraz więcej nas. Może i ja coś o sobie napiszę. Skończę 29 lat w dniu grudniowego testowania, jestesmy 6 lat po ślubie i mamy 4 letnia córcię wymarzona nasza. Jestesmy w nią tak zapatrzeni, ze juz wszyscy dookoła zaczęli wspominać ze drugi Skarb by nam się przydał. Ja z racji swojego zawodu nie chciałam tak szybko, chciałam popracować żeby nie wypaść calkiem z obiegu. I tak nam zleciało, ze juz czas najwyższy, ale niestety nie idzie tak łatwo jak za pierwszym razem. Juz zaczynam mieć wyrzuty sumienia, ze za bardzo wszystko planuje. Wzięłam się porządnie za obserwacje, ale juz dzis zapomniałam rano o temp. ... Zobaczymy. Na szczęście @ juz sobie poszła, tyle dobrego

    Widzisz i ja kończę 29 lat w grudniu tylko niestety dziecka jeszcze nie mamy a 4 lata po ślubie już za nami. Za chwilę 5 rocznica i niestety nie udało się przed nią stworzyć małego człowieczka :(.

    summer86 wrote:
    Hej Dziewczyny, u mnie zgodnie z przewidywaniami dziś nadeszła @. Mimo że jakoś w niedzielę pogodziłam się z tą myślą, że się nie udało i tak jest mi dziś mega smutno :(
    Najchętniej położyłabym się pod kocem z ciepłą herbatką i poszła spać. Niestety muszę nadrabiać zaległości do pracy.. wczoraj siedziałam do 23 i końca nadal nie widać.

    Zapomniałabym, witam wszystkie nowe dziewczyny w grudniowym wątku :)

    Doskonale Cię rozumiem i wczoraj to samo przeżywałam. Niby wiedziałam, że nic z tego i niestety pozostało wyłącznie czekać na @ a tu jednak było smutno kiedy już się pojawiła :(. Oby ten grudzień przyniósł nam pozytywne wieści.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 listopada 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas kiedyś sie doczeka momentu kiedy weźmie pierwszy raz na ręce swoje maleństwo. Będzie dobrze ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Każda z nas kiedyś sie doczeka momentu kiedy weźmie pierwszy raz na ręce swoje maleństwo. Będzie dobrze ;)


    Musi byc :)!
    Ja znowu przy winku :p rośnij endo! Rośnij!! :D

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 9 listopada 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Musi byc :)!
    Ja znowu przy winku :p rośnij endo! Rośnij!! :D

    I ja i ja popijam :D Dla zdrowotności :) Bardzo przypadła mi do gustu ta forma wspierania działań :D

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 listopada 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tu wpisuje bo dziś beta 1.9 w 11dpo. Czekam na @ I znów letrozol + pregnyl i kolejne czekanie ...Byle do świąt :) znów we dwójkę jak od 10 lat :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Musi byc :)!
    Ja znowu przy winku :p rośnij endo! Rośnij!! :D
    Na zdrowie, a raczej - na zdrowe endo :) Ja też winko, plus migdały i za chwilę sięgnę po książkę... nudy - od początku tygodnia jestem sama w domu, nie umiałabym tak na dłuższą metę!

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 10 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nadeszła @ :( źle mi z tym bardzo. I do tego jeszcze pokłóciłam się ze swoim o jakaś pierdołę (z resztą jak zawsze). Dzisiejszego dnia nie zaliczę do najlepszych. Zaczął się fatalnie, ciekawe jak się skończy...:(

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • AniaMania Przyjaciółka
    Postów: 111 89

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 dni temu pożegnałam @ a ten cykle biore na luzie, powiedziałam mężowi że ide do gina na monitor, ale nie powiem mu kiedy żeby nas nie stersować jak co miesiąc, starania już od wczoraj ;) mam nadzieje że w tym miesiącu będą efekty. Ostatnio brak czasu na seks dla przyjemności i wychodziło tak że tylko w dni płodne działaliśmy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 09:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez na luzaka niby mierze tem, leki, monitoringi ale z uśmiechem na ustach :) jeżeli nie wyjdzie to widocznie ma tak być i mamy cieszysz sie narazie ze mamy siebie i nasze zwierzowisko :D

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    I ja i ja popijam :D Dla zdrowotności :) Bardzo przypadła mi do gustu ta forma wspierania działań :D
    Ja tez w tym cyklu będę się wspomagać w ten sposób :) Najgorsze jest to,że te dni tak się ciągna niemiłosiernie...i jakoś tak nie umiem juz sie cieszyć małymi sprawami...tylko w głowie jedno..kurcze przerąbane

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj mi tez sie podoba ta metoda z winkiem ;) Kocham wytrawne winko :)

  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 10 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez na luzaka niby mierze tem, leki, monitoringi ale z uśmiechem na ustach :) jeżeli nie wyjdzie to widocznie ma tak być i mamy cieszysz sie narazie ze mamy siebie i nasze zwierzowisko :D
    chciałabym mieć takie podejście ;)

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta długo mi zajęło przestawienie tego w głowie ;) ale da się to zrobić :*

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ