X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduje pojawienie się @ :-( to chyba nie na moje nerwy...takie ciągle niepowodzenia. Rozpoczynam 15 cykl starań :-(

    KasiaHaBe lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/6adc1da30e256.jpg.html
    Nie mogłam się powstrzymać, sprzątałam akurat w szafce i musiałam go zrobić... Widzicie? Bo na żywo krecha bez dwóch zdań.

    A co do serduszkowania... Myvw tym cyklu tylko dwa razy, raz po @ i raz na dwa dni przed owu. Z synem zaszlam przy jednym serduchu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 17:13

    emi2016, eMM, karm3lka lubią tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też zaczęły się pojawiać cykle po 27 dni jak prawie nigdy, i tak to się teraz utrzymuje cały czas.
    Znalazłam angielksą stronkę odpowiednik ovufriend- fertilityfriend, zobaczymy, spróbuję tam też prowadzić wykres. Z ciekawości oczywiście :D

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, faktycznie Twój wykres wygląda bajecznie ;) Mam nadzieję, że już tak zostanie na wyżynach ;). Jak w niedzielę były serduszka to chyba szanse dalej są dość spore na kropka. Głowa go góry, póki temp w górze to ja bym była dobrej myśli. U mnie od razu po temp. widać kiedy już zostaje tylko czekanie na @. Zresztą objawy mi wtedy wszystkie przechodzą i już wiem co czai się za rogiem.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Co to za nastroje znowu?? Iza masz super wykres! 10 dpo to za wcześnie. Monika nie za wcześnie na boleści przed @?
    Za dobrze znam swoj organizm żeby mysleć inaczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja melduje pojawienie się @ :-( to chyba nie na moje nerwy...takie ciągle niepowodzenia. Rozpoczynam 15 cykl starań :-(


    Znam ten ból :/ za to możesz napić się wina i poszaleć na sylwestra... U nas na podkarpaciu mróż okrutny, chętnie bym sobie grzańca wypiła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    https://zapodaj.net/6adc1da30e256.jpg.html
    Nie mogłam się powstrzymać, sprzątałam akurat w szafce i musiałam go zrobić... Widzicie? Bo na żywo krecha bez dwóch zdań.

    A co do serduszkowania... Myvw tym cyklu tylko dwa razy, raz po @ i raz na dwa dni przed owu. Z synem zaszlam przy jednym serduchu.


    krecha jak ta lala :) gratuluję ! przywracasz wiarę w cuda!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Izape, faktycznie Twój wykres wygląda bajecznie ;) Mam nadzieję, że już tak zostanie na wyżynach ;). Jak w niedzielę były serduszka to chyba szanse dalej są dość spore na kropka. Głowa go góry, póki temp w górze to ja bym była dobrej myśli. U mnie od razu po temp. widać kiedy już zostaje tylko czekanie na @. Zresztą objawy mi wtedy wszystkie przechodzą i już wiem co czai się za rogiem.


    oby bajecznie się zakończył! ja lecę na poszukiwanie foremek do pierników, bo tak jak mówiłam, zjadłam już sporo tych napieczonych w zeszłym tygodniu, a do świąt jeszcze kupa czasu i chciałam poczęstować koleżanki z pracy, więc muszę jeszcze dorobić na zapas:P

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja melduje pojawienie się @ :-( to chyba nie na moje nerwy...takie ciągle niepowodzenia. Rozpoczynam 15 cykl starań :-(
    Kurde a miałam nadzieję to ostatniej chwili :(
    Tulę z całych sił!

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    https://zapodaj.net/6adc1da30e256.jpg.html
    Nie mogłam się powstrzymać, sprzątałam akurat w szafce i musiałam go zrobić... Widzicie? Bo na żywo krecha bez dwóch zdań.

    A co do serduszkowania... Myvw tym cyklu tylko dwa razy, raz po @ i raz na dwa dni przed owu. Z synem zaszlam przy jednym serduchu.
    :) Jest, jest, Gratulacje jeszcze raz <3

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91, Mada92 dzięki <3 cóż mam poradzić. Widocznie tak miało być :-P nawet jakoś nie jest mi specjalnie przykro. Gorzej pewnie będzie w święta, bo będzie rodzina od strony mojego męża z małymi dziećmi. Ale jakoś to zniose.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    u mnie też zaczęły się pojawiać cykle po 27 dni jak prawie nigdy, i tak to się teraz utrzymuje cały czas.
    Znalazłam angielksą stronkę odpowiednik ovufriend- fertilityfriend, zobaczymy, spróbuję tam też prowadzić wykres. Z ciekawości oczywiście :D

    Izape poszłam za Twoim tropem i też sobie wprowadziłam dane na tą stronkę i pokazuje inaczej niż of... to znaczy jeszcze wcale nie pokazuje mi w tym miesiącu ovu. W zeszłym też inaczej ustawił bo na 17 dc a nie na 15 co było potwierdzone przez gina. Dopiero jak dodałam monitoring to grzecznie zmienił.. Ciekawe to ;/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Izape poszłam za Twoim tropem i też sobie wprowadziłam dane na tą stronkę i pokazuje inaczej niż of... to znaczy jeszcze wcale nie pokazuje mi w tym miesiącu ovu. W zeszłym też inaczej ustawił bo na 17 dc a nie na 15 co było potwierdzone przez gina. Dopiero jak dodałam monitoring to grzecznie zmienił.. Ciekawe to ;/

    Czyli która stronka lepsza?

    My już po spacerku :) się w mrozie nachodziliśmy. Teraz wracamy do domku na picie winka :) dziś już kupiliśmy czerwone półwytrawne ;) skoro ma się młody zagnieździć to musi mieć gdzie :p

    Karolina - styczniowy wątek nie wypuszcza nikogo bez II kresek :) więc głowa do góry, będziesz miała prezent na urodziny :)

    Mavis - gratuluję jeszcze raz pozytywnego testu :) Quixx był raz dla mnie szczęśliwy i mam do tej firmy sentyment :p

    suri - oby Ci się wszystko zaleczyło jak najszybciej! I do dzieła :)

    A całą resztę proszę o więcej optymizmu :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, szczerze to nie wiem. W zakresie wyglądu chyba of dla mnie bardziej przejrzysty i przyjazny. Może nie przepadam za jego cukierkowym wyglądem, ale tak poza tym forma dla mnie czytelna. Angielska stronka kojarzy mi się bardziej z naukami przedmałżeńskimi. Wszystko bardzo.. wykresowe :D bez serduszek bez kropeczek i kolorów ;D No tak przyziemnie. A co do pomiarów to of w zeszłym cyklu lepiej mi zaznaczył niż tamten, ale po jednym wykresie trudno wydać opinię.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:

    A całą resztę proszę o więcej optymizmu :)
    Ejejej u mnie jest optymizmu, że hoho! :-) poczułam święta, wystroiłam dom, choinka już stoi i pięknie pachnie, zaraz będziemy ją ubierać. W tle świąteczne piosenki :-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Ejejej u mnie jest optymizmu, że hoho! :-) poczułam święta, wystroiłam dom, choinka już stoi i pięknie pachnie, zaraz będziemy ją ubierać. W tle świąteczne piosenki :-)

    Mada,u Ciebie jak i u mnie tylko choinka dziś ubrana ;) Właśnie siedzimy przy zgaszonych światłach i tylko światełka choinki i dekoracji nam świecą ;) Brakuje mi tylko grzanego wina do tej kolekcji, ale już mąż się wybiera.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Mada,u Ciebie jak i u mnie tylko choinka dziś ubrana ;) Właśnie siedzimy przy zgaszonych światłach i tylko światełka choinki i dekoracji nam świecą ;) Brakuje mi tylko grzanego wina do tej kolekcji, ale już mąż się wybiera.
    Super :-) nastrojowo ;-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Super :-) nastrojowo ;-)

    Uwielbiam święta i ich klimat. Nie uważam, że wszyscy muszą się temu poddać i daleko mi do trwonienia pieniędzy na świąteczne ozdoby. Uważam, że to czas bardzo rodzinny i jak już uda nam się mieć małego bąbelka, chciałabym mu pokazać radosne, pełne ciepła święta, które nie stawiają wyłącznie na wypasione prezenty ponad możliwości zarobkowe rodziców tylko właśnie na ten czas wspólny razem, przy kolędach i wigilijnym stole. Takie pamiętam święta z mojego dzieciństwa, pełne tej magii świąt, kiedy mama z ciocią pozwalały nam rozpakować prezenty dopiero po kolacji.. Pojawiał się kompot z suszu i biegliśmy dzielnie szukać co jest pod choinką. Achhhhh rozmarzyłam się :)

    Jakie macie najlepsze wspomnienia świąteczne?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Uwielbiam święta i ich klimat. Nie uważam, że wszyscy muszą się temu poddać i daleko mi do trwonienia pieniędzy na świąteczne ozdoby. Uważam, że to czas bardzo rodzinny i jak już uda nam się mieć małego bąbelka, chciałabym mu pokazać radosne, pełne ciepła święta, które nie stawiają wyłącznie na wypasione prezenty ponad możliwości zarobkowe rodziców tylko właśnie na ten czas wspólny razem, przy kolędach i wigilijnym stole. Takie pamiętam święta z mojego dzieciństwa, pełne tej magii świąt, kiedy mama z ciocią pozwalały nam rozpakować prezenty dopiero po kolacji.. Pojawiał się kompot z suszu i biegliśmy dzielnie szukać co jest pod choinką. Achhhhh rozmarzyłam się :)

    Jakie macie najlepsze wspomnienia świąteczne?
    Zgadzam się w 100%. Ja ozdoby robię sama. Pierniczki, mandarynki, orzechy, goździki i już czuć święta ;-) do tego mnóstwo świec i jest pięknie.
    Powiem Ci, że nie mam jakiegoś jednego wspomnienia. U mnie, w przeciwieństwie do Męża, jest bardzo rodzinnie, śpiewamy kolędy. Jest super. A u M tego nie ma. Najlepiej postawić flaszkę na stół i zabawa... Ale odkąd wigilia jest u nas w domu to nie pozwalam na to. W końcu to ja jestem gospodynią i ustalam zasady ;-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada - no to super :)
    My dziś małą Gwiazdę Betlejemską kupiliśmy :) taka urocza w czerwonej doniczce :)
    Choinkę już też mamy ubraną. Mąż zawsze z samego rana już włącza światełka ;)

    A może by - to nie będę zaglądać na tamtą stronę. Wolę takie cukierkowe OF :)

    A powiedzcie mi, czy taka duuuuża ilość rozciągliwego śluzu to jest przed owulacją czy kiedy? Bo ze mnie się dziś mnóstwo tego wytacza.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ