X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, bardzo przykro, że jakieś dodatkowe komplikacje Cię spotykają, ale naprawdę ściskam kciuki żeby do owulki wszystko już przeszło i byś mogła nie tylko zafasolkować, a jeszcze cieszyć się z starań o fasolkę!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • shelikeastars Koleżanka
    Postów: 36 27

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co Wy o tym myślicie ??? :/
    - @ była 16/11
    - owulacja niby w 14dc czyli 29/11
    - 10 dpo 9/12 dostałam lekkiego krwawienia i tak 4 dni do 12/12 plus 2 dni plamienia do 14/12
    - w 14,15,16 ( 13,14,15/12) testy pozytywne widać drugą wyraźną kreske chociaż jest cienka
    - w 18dpo (17/12)test negatywny :(
    - temperatura też nie za wesoła :/ tylko że ja mierzę w ustach ( w pochwie dzisiaj 37.0 C )
    - może te testy to jakaś pomyłka ???? :( albo co ????
    Nie zaznaczyłam tego na wykresie tych testów bo nie wiem co o tym myśleć czy jest nadzieja :(
    Beta hcg nie mogę zrobić w kraju którym mieszkam , ginekolog kazał mi przyjść po świętach bo jest za wcześnie żeby coś stwierdzić , a ja nie mogę przestać o tym myśleć :(

    shelikeastars
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha i A może by, dziękuję kochane...;) no nic, od poniedziałku ostatecznie powinnam zaczac przyjmować żołnierzyki mojego męża, a skoro aktualnie nie mogę wspolzyc, wolę się podleczyć to nie pozostaje mi nic innego jak zajęcie się dzisiaj moim M. w inny sposób, żeby nasienie nie było za stare w poniedziałek;) nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, hihi ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wyniki badań już mam- prolaktyna w normie, ale w górnej granicy, a estradiol 143 (norma w fazie pęcherzykowej do 166), a ponoć czym bliżej górnej granicy tym lepiej, więc chociaż tyle dobrego ;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poddaję się...
    Wiem że nie jestem w ciąży, jestem tego pewna! :-( (wszystkie objawy jak miesiąc temu, nawet juz mi się nie chce temperatury mierzyć)
    A jeszcze jak na złość za dużo dzisiaj sobie wziełam na glowe i chyba do 21 w nocy będę siedziała.

  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zgubiłam test ciążowy... miałam dwa, znalazłam rano tylko jeden i usilnie staram się znaleźć drugi... Nie mam pojęcia gdzie ja go moglam wsadzić!
    Ogólnie jestem trochę zasmucona, byłam dziś na pogrzebie, i tak tym sposobem nic dla mnie dzisiaj nie ma sensu. Niech to mija szybko... bo nienawidzę tego uczucia. Bezsilność i bezradność i ta chęć obiecania komuś, że będzie dobrze i da sobie radę:( aajjj Idę przygnębiać gdzie indziej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Poddaję się...
    Wiem że nie jestem w ciąży, jestem tego pewna! :-( (wszystkie objawy jak miesiąc temu, nawet juz mi się nie chce temperatury mierzyć)
    A jeszcze jak na złość za dużo dzisiaj sobie wziełam na glowe i chyba do 21 w nocy będę siedziała.


    ja mam to samo. wszystko wskazuje, ze nie jestem i wiem, ze raczej szanse marne, bo miesiac serduszek to to nie był. test dziś negatyw i w ogóle dolinaaa. Ale jak był miesiąć, że naprawdę się staraliśmy bardzo i bardziej to i tak nic z tego.

  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na dzien @ zeby testować, korci mnie żeby juz teraz wykonac test ale boje sie ze wyjdzie negatyw mimo iż mam wrażenie że jestem w ciąży

  • monik88 Przyjaciółka
    Postów: 76 39

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Czytam forum od kilku miesięcy, ale dopiero teraz postanowiłam napisać ;) Może dlatego, że mimo wszystko mam nadzieję, że w tym cyklu jednak się uda. Staramy się o maleństwo od kwietnia. Niestety moje wyniki nie wyszły za dobrze, dwa cykle temu fsh na poziomie 18.8 przy normie <12,5. Załamałam się totalnie, przepłakałam kilka dni, odechciało mi się... W tym cyklu miałam piękny pęcherzyk 22mm, dostałam pregnyl. Kilka dni później gin stwierdziła leciutko pogrubione endometrium, ale mówiła, że to o niczym nie świadczy, żeby spokojnie czekać. W ten poniedziałek powtarzałam badania (prolaktynę i progesteron). Progesteron 21,1, prolaktyna 660 przy normie 495. Po cichu liczę, że może jednak się udało, że jutro @ nie nadejdzie ;). Pobolewa mnie podbrzusze, jestem senna, mam uderzenia gorąca, dreszcze i mdli mnie jak troszkę zgłodnieję, piersi dzisiaj dołączyły...niby część objawów jak przed @ a jednak nadzieja się tli ;) trzymajcie kciuki :)

    starania od 04.2016

    Walczymy dalej! <3

    Nasienie bez rewelacji (morfo 4%)
    AMH 0,95
    HSG - Oba jajowody drożne

    10.02.2018 - 1 IUI :(

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za nastroje znowu?? Iza masz super wykres! 10 dpo to za wcześnie. Monika nie za wcześnie na boleści przed @?

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik88 wrote:
    Hej Dziewczyny!

    Czytam forum od kilku miesięcy, ale dopiero teraz postanowiłam napisać ;) Może dlatego, że mimo wszystko mam nadzieję, że w tym cyklu jednak się uda. Staramy się o maleństwo od kwietnia. Niestety moje wyniki nie wyszły za dobrze, dwa cykle temu fsh na poziomie 18.8 przy normie <12,5. Załamałam się totalnie, przepłakałam kilka dni, odechciało mi się... W tym cyklu miałam piękny pęcherzyk 22mm, dostałam pregnyl. Kilka dni później gin stwierdziła leciutko pogrubione endometrium, ale mówiła, że to o niczym nie świadczy, żeby spokojnie czekać. W ten poniedziałek powtarzałam badania (prolaktynę i progesteron). Progesteron 21,1, prolaktyna 660 przy normie 495. Po cichu liczę, że może jednak się udało, że jutro @ nie nadejdzie ;). Pobolewa mnie podbrzusze, jestem senna, mam uderzenia gorąca, dreszcze i mdli mnie jak troszkę zgłodnieję, piersi dzisiaj dołączyły...niby część objawów jak przed @ a jednak nadzieja się tli ;) trzymajcie kciuki :)
    Cudownie :) Będzie zielono. Pochwal się wykresem ;)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    A ja czekam na dzien @ zeby testować, korci mnie żeby juz teraz wykonac test ale boje sie ze wyjdzie negatyw mimo iż mam wrażenie że jestem w ciąży

    Mam podobnie.... niby termin @ w poniedzialek. Wczoraj i dzis kilka kropek krwi na papierze....hmm implantacja? Czy @ daje znac ze niebawem nadejdzie? Nigdy wczesniej tak nie mialam.Nic juz nie wiem... na poczatku tygodnia czulam delikatne cmienie w podbrzuszu, teraz czasem cos posmyra. Pozostaje czekac :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    Mam podobnie.... niby termin @ w poniedzialek. Wczoraj i dzis kilka kropek krwi na papierze....hmm implantacja? Czy @ daje znac ze niebawem nadejdzie? Nigdy wczesniej tak nie mialam.Nic juz nie wiem... na poczatku tygodnia czulam delikatne cmienie w podbrzuszu, teraz czasem cos posmyra. Pozostaje czekac :)
    Ja mam @ niby w środę dostać. I to będą chyba najdłuższe cztery dni.

  • monik88 Przyjaciółka
    Postów: 76 39

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Cudownie :) Będzie zielono. Pochwal się wykresem ;)

    Kochana, nie wiem jak się udostępnia wykres, poza tym nie mierzę temp, więc niewiele wniesie :/ kilka dni mam dreszcze i mierzyłam w buzi, utrzymuje się na poziomie 37-37.1. Ale te kilka pomiarów jest bez znaczenia ;)

    starania od 04.2016

    Walczymy dalej! <3

    Nasienie bez rewelacji (morfo 4%)
    AMH 0,95
    HSG - Oba jajowody drożne

    10.02.2018 - 1 IUI :(

  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowana, masz jakies objawy czy jakies wewnetrzne przeczucie?:)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 objawy mam, senność, dziwne samopoczucie, rozdrażniena jestem ale spokojna, pełne piersi. Niby jak przed @ ale tak samo sie czuję jak czułam sie w piereszej ciąży.

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi, czy będąc w 20 dc mogę zacząć brać Oeparol? Naczytałam się tu na forum, że on może pomóc zajść w ciążę, ale jestem 4 dpo (wg wykresu, wg mnie 6), więc może nie powinnam tak późno? Jak to jest z Wami, używacie jakichś preparatów z wiesiołkiem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Co to za nastroje znowu?? Iza masz super wykres! 10 dpo to za wcześnie. Monika nie za wcześnie na boleści przed @?


    Mada92 co miesiąc mam wrażenie, że jest super, a ciągle nic i nic :P mam twardą szyjkę,a przy ciąży powinna być rozpulchniona, taadaam :D poza tym mam wątpliwości co do tego kiedy była owulka. W niedziele wieczorem były serduszka, a owulka chyba we wtorek koło południa, tak czułam. A że byłam na wyjeździe, to nic z tego raczej nie wyjdzie. Chyba trzeba będzie w styczniu wybrać się na jakieś badania hormonów i iść do lepszego ginekologa.

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się złapałam na tym że jak się zaczęłam starać o dziecko to nagle mi się rozregulowal cykl. Okresu dostałam nagle po 27 dniach zamiast 31 jak zwykle. Plamienie bylo dziwne. Najpierw różowe lekkie a później normalne krwawienie. I trwało aż 7 dni gdzie normalnie trwa 4. TakE jak sobie człowiek coś wmówi to i piersi nagle zaczynają boleć, i krwawienie przypomina implantacyjne... Także dystansu trochę do tego bo wszystkie zwariujemy xD

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ