X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    https://zapodaj.net/6adc1da30e256.jpg.html
    Nie mogłam się powstrzymać, sprzątałam akurat w szafce i musiałam go zrobić... Widzicie? Bo na żywo krecha bez dwóch zdań.

    A co do serduszkowania... Myvw tym cyklu tylko dwa razy, raz po @ i raz na dwa dni przed owu. Z synem zaszlam przy jednym serduchu.

    Gratulacje!! :)
    Czyli czesto nie zawsze znaczy lepiej. Czytalam gdzies ze przed owu nawet lepiej wstrzymac sie kilka dni z przytulaniem bo wtedy jakosc nasienia jest o wiele lepsza. Ale no nie ma reguly, ciezko tez tak trafic to juz na prawde musi byc cud :)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wspomnień świątecznych to nie mam dobrych. Jak byłam malutka to zjeżdżała się cała rodzina i było fajnie. Ale później przez babcię skłóciła się cała rodzina i wszystko padło. No i zawsze było tak, że jak tylko zbliżały się święta to w babkę i mojego tatę jakby diabeł wstępował i tylko wkurzali wszystkich dookoła.

    W tym roku już będzie inaczej, bo babki już nie ma. Za to jest mój mąż, który jest bardzo rodzinny. I razem tworzymy ciepły klimat :)
    A jak będzie bobo to postaramy się, żeby miał jak najpiękniejsze wspomnienia :)

    kaha lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwielbiam święta.mam swoją rodzinkę :) moja jak i męża rodzina jest bardzo kochana wiec święta cudne ale ja jakos narazie mam dola...ale gdy wpada na mnie mój syncio i całuje wtedy pragnę jeszcze bardziej drugiego :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w sumie nie wiem jak to mam interpretowac wszystko - 5go października wzięłam ostatnia tabletke anty, bylam juz wtedy po krwawieniu,kokejne krwawienie było 30.10, a ostatnie 24.11, nie wiem jak dł cyklow liczyć przed odtstawieniem anty @ 22.09

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Zgadzam się w 100%. Ja ozdoby robię sama. Pierniczki, mandarynki, orzechy, goździki i już czuć święta ;-) do tego mnóstwo świec i jest pięknie.
    Powiem Ci, że nie mam jakiegoś jednego wspomnienia. U mnie, w przeciwieństwie do Męża, jest bardzo rodzinnie, śpiewamy kolędy. Jest super. A u M tego nie ma. Najlepiej postawić flaszkę na stół i zabawa... Ale odkąd wigilia jest u nas w domu to nie pozwalam na to. W końcu to ja jestem gospodynią i ustalam zasady ;-)

    U mnie identycznie.. Na mojej rodzinnej wigilii jest 16 osób, wszystkie dziadki, babcie, rodzice oczywiście, rodzeństwo, ciocie, kuzynostwo i nawet osoby tj. przyjaciółki mojej babci które nie mają z kim spędzić świąt ;) Dużo nas i każdy robi jakieś potrawy. Prezenty robimy symboliczne. U męża tylko rodzice i rodzeństwo, a wigilia przy TV. Taki trochę bardziej uroczysty późny obiad.

    U mnie dwie gwiazdy betlejemskie, które dostałam w prezencie :) Jedna piękna klasyczna czerwień a druga beżowa. Wygląda ślicznie. Nie wiem gdzie kupiona ale włożyłam w czerwoną doniczkę i naprawdę cudna.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najbardziej zapamiętałam ze Świąt wigilijną atmosferę, najbliższej rodziny. Wspaniałą kolację wigilijną na obowiązkowe 12 potraw (i oczywiście dalej się to u nas praktykuje). Obowiązkowe wstanie 24 grudnia o godzinie 6 rano i ubieranie choinki, lampki na niej i ozdobach zapalamy przed samą wieczerzą. Czuje się ten świąteczny klimat. Teraz mamy dużą wigilię bo jeszcze teściowie przyjeżdżają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 19:55

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokolorowanaa wrote:
    Dziewczyny w sumie nie wiem jak to mam interpretowac wszystko - 5go października wzięłam ostatnia tabletke anty, bylam juz wtedy po krwawieniu,kokejne krwawienie było 30.10, a ostatnie 24.11, nie wiem jak dł cyklow liczyć przed odtstawieniem anty @ 22.09
    zaraz po odstawieniu tabl najlepiej zajść w ciążę.próbowaliście od razu?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już przychodzą absurdalne pomysły do głowy- może by ze dwa miesiące brać tabletki anty, później odstawić... to już zakrawa o szaleństwo!

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Mi już przychodzą absurdalne pomysły do głowy- może by ze dwa miesiące brać tabletki anty, później odstawić... to już zakrawa o szaleństwo!
    Ja tez zaczynam się nad tym zastanawiać.ale troche trzeba by bylo ich pobrać.minimum 3 miesiące a to dlugoooooo

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja melduje pojawienie się @ :-( to chyba nie na moje nerwy...takie ciągle niepowodzenia. Rozpoczynam 15 cykl starań :-(
    U mnie się zaczyna chyba @, zaczynam plamić i brzuch zaczyna boleć. Czyli rok starań mija. W następnym musi być lepiej, nie poddajemy się! P.S. Zamiast cytuj dałam Lubię to - da się to cofnąć? ;)

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaHaBe wrote:
    U mnie się zaczyna chyba @, zaczynam plamić i brzuch zaczyna boleć. Czyli rok starań mija. W następnym musi być lepiej, nie poddajemy się! P.S. Zamiast cytuj dałam Lubię to - da się to cofnąć? ;)

    Kasia, jak już polubiłaś to chyba nie.. Co do @ przykro mi, że dopadła.. ;/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś robiłam test obu z Pianką i wyszedł tak jak załączam na zdjęciu. I robiłam też test. Śr.Maxa u nic nie pokazal. Także nie polecam. A dziś szyjka wysoko. Rozpulchniona tak, ze ledwo znalazłam ją w tym pofaldowanym kanale. I jestem bez przerwy mokra. Woda się że mnie leje. Wczoraj mieliśmy sytuację... Więc może się uda !!

    kaha lubi tę wiadomość

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ale ten słownik beznadziejnie poprawia... * Pierwszy test Pink. * Drugi test Dr. max

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam przez 5 miesięcy hormony wstrzymujące owulację, później przez 2 miesiące tabletki antykoncepcyjne. Po odstawieniu miałam miesiąc się zabezpieczać. A później mogłam zachodzić w ciążę. No i zaszłam, tylko było to puste jajo.
    Więc chyba coś w tym jest ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Pokolorowanaa Koleżanka
    Postów: 40 15

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    zaraz po odstawieniu tabl najlepiej zajść w ciążę.próbowaliście od razu?
    Nie bylo nam dane od razu sie zbliżyć. Po październikowej @ sie nie udało.

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choinka ubrana, mieszkanie posprzątane, padam z nóg. Ale oby tak szybko leciały kolejne dni. Aż do testowania..

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Choinka ubrana, mieszkanie posprzątane, padam z nóg. Ale oby tak szybko leciały kolejne dni. Aż do testowania..

    To samo sobie myślałam właśnie chwilę temu ;) przynajmniej szybciej nam zleci do testowania. Ja umilam sobie czas ;D Pierwsze serduszkowanie przy choince w nowym domu :D Booooskooo :D

    emi2016, Ewi28 lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 szybko minie.zobaczysz.... Tym bardziej że zaraz święta, sylwester :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Mada92 szybko minie.zobaczysz.... Tym bardziej że zaraz święta, sylwester :)
    Testuję w wigilię ;)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    To samo sobie myślałam właśnie chwilę temu ;) przynajmniej szybciej nam zleci do testowania. Ja umilam sobie czas ;D Pierwsze serduszkowanie przy choince w nowym domu :D Booooskooo :D
    :) Cudownie :)
    Lecę spać, jakoś mnie wymęczył ten dzień. Całusy.

    Izape91 lubi tę wiadomość

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ