X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek, i ode mnie wiaderka siły i wsparcia ślę do ciebie. Świetnie że jesteś taka dzielna i dalej walczysz. Jestem pewna, że zostanie Ci to wynagrodzone.

    kotek87 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie techniczne, może któraś wie :) Czym różni się czerwona kreska przerywana od ciągłej w of (ta wyznaczająca dzień owu)? Ja mam przerywaną, a widzę, że niektóre mają ciągłą :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    nie wiem czy mnie pamiętacie...
    ale w zeszłym tyg poroniłam to był 7 tydz,
    wiec teraz dalej się staram i nie robie przerwy.

    Witam. Jasne, że pamiętam.
    Niestety też tutaj spadłam niedawno. Z tym, że ja jeszcze czekam na poronienie.
    Powodzenia życzę :*

    kotek87 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Witam. Jasne, że pamiętam.
    Niestety też tutaj spadłam niedawno. Z tym, że ja jeszcze czekam na poronienie.
    Powodzenia życzę :*

    Bardzo mi przykro który tpo cykl strań?

    roniez życzę powodzenia :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie techniczne, może któraś wie :) Czym różni się czerwona kreska przerywana od ciągłej w of (ta wyznaczająca dzień owu)? Ja mam przerywaną, a widzę, że niektóre mają ciągłą :)

    Mi się wydaje, że jak OF ma według niego jakieś sprzeczne info co do objawów owulacji to daje przerywane kreski. Tak jakby informuje o prawdopodobnej owulacji.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    Bardzo mi przykro który tpo cykl strań?

    roniez życzę powodzenia :)

    No u nas to był w zasadzie pierwszy cykl po leczeniu hormonami. Może dlatego coś poszło nie tak - w końcu te wszystkie jajeczka były sztucznie blokowane.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już wiem, że ten cykl będzie u mnie do niczego :( wróciłam właśnie od gin, dostałam skierowanie do szpitala na histeroskopię, niby powiedziała, żeby nie przerywać starań, ale jakoś tak mi się odechciało czegokolwiek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 11:28

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No u nas to był w zasadzie pierwszy cykl po leczeniu hormonami. Może dlatego coś poszło nie tak - w końcu te wszystkie jajeczka były sztucznie blokowane.
    ja mam za wysoką prolaktynę od maja biore leki, i widocznie działa bo już 2 razy zaszłam.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    A ja już wiem, że ten cykl będzie u mnie do niczego :( wróciłam właśnie od gin, dostałam skierowanie do szpitala na histeroskopię, niby powiedziała, żeby nie przerywać starań, ale jakoś tak mi się odechciało czegokolwiek...
    Dlaczego skierowała Cię na to badanie?

    P.S. Moja córka będzie miała na imię Zuzia !! :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Dziewczyny, mam pytanie techniczne, może któraś wie :) Czym różni się czerwona kreska przerywana od ciągłej w of (ta wyznaczająca dzień owu)? Ja mam przerywaną, a widzę, że niektóre mają ciągłą :)

    Jak of nie jest pewne z uwagi na np objawy które mogły wskazywać na owu również w innym terminie. Powiedzmy że zaznaczyłas śluz rozciągliwy w innym terminie również niż owu, albo badania szyjki były sprzeczne z temp. Również przy za małej ilości danych tak zaznacza tzn jeśli masz oznaczoną tylko temp albo tylko test owulacji

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Dlaczego skierowała Cię na to badanie?

    P.S. Moja córka będzie miała na imię Zuzia !! :)

    Też myślałam o Zuzi:)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Dlaczego skierowała Cię na to badanie?

    P.S. Moja córka będzie miała na imię Zuzia !! :)
    Piękne imię ;) moja córeczka to Zuzia hehe
    A skierowała mnie, bo plamię od skończenia @ i jakieś prześwity na USG widziała i trzeba to sprawdzić, czy jakieś polipy się nie porobiły. Najgorsze jest to, że czas kiedy mogłabym zrobić zabieg przypada na okres świąteczny, więc pewnie dopiero po nowym roku się umówię na jakiś termin :( także 2 miesiące pewnie z głowy

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Piękne imię ;) moja córeczka to Zuzia hehe
    A skierowała mnie, bo plamię od skończenia @ i jakieś prześwity na USG widziała i trzeba to sprawdzić, czy jakieś polipy się nie porobiły. Najgorsze jest to, że czas kiedy mogłabym zrobić zabieg przypada na okres świąteczny, więc pewnie dopiero po nowym roku się umówię na jakiś termin :( także 2 miesiące pewnie z głowy
    Kaha..kurcze...no nie wiem.. dla pocieszenia może powiem, że moja mama od 14 roku życia miała problemy z babskimi sprawami. MIała polipy i inne różne stwory. Wycinane jajniki, kawałęk po kawałku. Nie mogła mieć absolutnie dzieci. Zaszła w ciążę i jestem ja :). POtem miała kolejny zabieg, po którym zajście w ciążę graniczyło z wygraną w totka 3 razy pod rząd :D I zaszła w kolejną ciążę :) Od dziecka wmawiali jej, że coś nie tak więc nie przekreślaj jeszcze tego cyklu. Badanie zrobisz jak będziesz już mogła np. w nowym roku. DO tego czasu działaj :)
    To tak na pocieszenie...mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam

    kaha lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, w końcu nadrobiłam :)
    suri2016 wrote:
    A tak w ogóle moje drogie to trzymamy dziś kciuki za inseminację Berthy :) !
    Bertha daj znać jak będzie po, czy wcześniej zrobią Ci usg i zobaczą czy pęcherzyk już pękł? Nic się nie stresuj, będzie dobrze :)
    Suri, kochana!! dziękuję bardzo za pamięć!! Jestem ogromnie podekscytowana! mam nadzieje, ze za bardzo prolaktyna od tej ekscytacji przeplatanej stresem sie nie podniesie...
    Nie moge sie juz doczekac wieczoru!
    kotek87 wrote:
    nie wiem czy mnie pamiętacie...
    ale w zeszłym tyg poroniłam to był 7 tydz,
    wiec teraz dalej się staram i nie robie przerwy.
    Cześć kotek :* dobrze, ze szybko wracacie do działań! :)
    Czy badacie przyczyne poronienia? Lekarz jakies badania zalecił?

    Kaha, nie smutkaj sie... dzialajcie dalej, natura ksiazek nie czyta i moze mimo potencjalnych polipow zajdziesz w ciąże w miedzyczasie :)

    Ewcia88, suri2016, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha, kurde to chyba co lekarz to inna opinia. Ja byłam z tym samym problemem i powiedział ze ewentualnie histeroskopię zrobimy jak będziemy chcieli podejśc do inseminacji. Mi polip się złuszczył jak w II fazie brałam progesteron i na dzień dzisiejszy ma tylko 2 mm, więc gin powiedział, że to żadne zagrożenie.

    A gdzie chodzisz do lekarza, jesteś z Warszawy?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Ewcia to faktycznie Twoja mama miała przygody i niesamowite szczęście- cudowne szczęście! Bertha trzymam kciuki za Ciebie i Twój piękny pęcherzyk, oby wszystko się udało <3
    Co ma być to będzie, choć ten rok jest dla mnie cholernie pechowy jeśli chodzi o babskie sprawy :/

    bertha lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    A ja już wiem, że ten cykl będzie u mnie do niczego :( wróciłam właśnie od gin, dostałam skierowanie do szpitala na histeroskopię, niby powiedziała, żeby nie przerywać starań, ale jakoś tak mi się odechciało czegokolwiek...

    Nie poddawaj się tylko do roboty!! ;) Może ta cała histeroskopia nie będzie potrzebna :)
    Aczkolwiek jak znam siebie, to ja bym poleciała jak najszybciej się da. Pal licho z wszystkim - wroga trzeba się pozbyć i już.
    Może dlatego teraz się tak wkurzam, że nic się u mnie nie dzieje - bo muszę czekać.

    Co do imienia dla córki, to moja będzie się nazywać Alicja :) A syna nie mogę mieć, bo mi się żadne męskie imiona na "A" nie podobają :P

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Piękne imię ;) moja córeczka to Zuzia hehe
    A skierowała mnie, bo plamię od skończenia @ i jakieś prześwity na USG widziała i trzeba to sprawdzić, czy jakieś polipy się nie porobiły. Najgorsze jest to, że czas kiedy mogłabym zrobić zabieg przypada na okres świąteczny, więc pewnie dopiero po nowym roku się umówię na jakiś termin :( także 2 miesiące pewnie z głowy

    Kaha nic się nie przejmuj, ja też walczę z uciążliwym polipem, pojawia się i znika w obrazie usg jak mu się podoba. Dowiedziałam się o jego istnieniu we wrześniu i wtedy lekarka powiedziała, że marne mam szansę na ciążę dopóki się go nie pozbędziemy, więc odpuściłam...i w ciążę zaszłam, pozamaciczną niestety, ale polip raczej nie miał nic do tego. Teraz skurczybyk pojawił się znowu, ale żeby nie tracić bezsensownie cyklu (było już za późno na usunięcie go w tym miesiącu) lekarz podał mi ovitrelle i powiedział: "Seks nic nie kosztuje, może akurat zajdzie Pani w ciążę" hihi :) a jeśli nie uda się w tym cyklu, to po prostu w połowie grudnia go usunę (najbardziej optymalny czas to między 8 a 12 dc). Głowa do góry, pokonamy razem te dziadostwa!!! :)

    kaha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Uff, w końcu nadrobiłam :)


    Cześć kotek :* dobrze, ze szybko wracacie do działań! :)
    Czy badacie przyczyne poronienia? Lekarz jakies badania zalecił?

    Kaha, nie smutkaj sie... dzialajcie dalej, natura ksiazek nie czyta i moze mimo potencjalnych polipow zajdziesz w ciąże w miedzyczasie :)
    na razie nic nie zlecił ale ide pod koniec grudnia do gina który zajmuje się poronieniami i zobaczymy.

    Trzymam kciuki za inseminacje :)

    bertha lubi tę wiadomość

    lprkgu9rfbd20u5x.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ