X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Kaha, a badałaś pod tym kątem prolaktynę? :)
    Pod TYM kątem, czyli którym? ;P Ogólnie badałam prolaktynę i progesteron. Mam podwyższoną prolaktynę, ale niewiele (przynajmniej w tym cyklu, w poprzednich miałam nawet 4-krotnie zawyżoną), zrobiłam badanie z obciążeniem i wzorsła 11-krotnie. Lekarka stwierdziła, że póki co nie będziemy z tym nic robić, bo najważniejsze, że przysadka działa dobrze- czyli poziom po tabletce wzrasta. Ale jak nie będzie nam szło z dzidziusiem to obniżymy jej poziom. W każdym razie moja podwyższona prolaktyna nie wpływa na progesteron i owulację, bo mam solidne owulacje, a progesteron nawet powyżej normy.

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga na dwoje babka wróżyła, albo to wina progesteronu albo w Twoim organizmie szaleje burza hormonów za sprawą małej P.:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy jeśli mam te bóle piersi i by one miały coś znaczyć to jest jakaś szansa by test był widoczny szybciej czy to tak nie działa? Teraz mnie jeszcze kłuje w podbrzuszu, ale śladów innych brak..

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety A może by, trzeba czekać, najwcześniej ma sens robić test ok 12 dpo, objawy niestety nie sprawiają, że zobaczymy dwie krechy wcześniej. Ale wiem co czujesz, też już się niecierpliwię:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri oczywiscie, ze wolała bym by to była sprawka małej P. Ale zawsze po owu w czasie przyjmowanianlutki mam sny nie z tej ziemi :D hihihhi aż nie raz strach opowiadac :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że to negatyw. Tylko zastanawia mnie dlaczego już po minucie taki mi wyszedł. Zrobiłam wiele testów i nigdy taka kreska nie pojawiła się na żadnym z nich.

    Co do imion: ja mam Natalie i Kinge :) Teraz marzy mi się syn, ale jak będzie 3 córa też będzie super :) Najważniejsze aby było zdrowe :)

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha trzymam kciuki jednak za to pierwsze :)

    A luteinę przyjmujesz, bo masz niski poziom progesteronu czy tak zachowawczo lekarz przepisuje?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny że jak byłam w ciąży przyśnił mi się mój synek. Był taki piękny....ale w rzeczywistości jest taki śliczny że nie mogłam Sobie takiego wymarzyć. Teraz staramy się o rodzeństwo choć myślałam że będzie łatwiej bez presji a tu 5 cs i nic....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Agniecha trzymam kciuki jednak za to pierwsze :)

    A luteinę przyjmujesz, bo masz niski poziom progesteronu czy tak zachowawczo lekarz przepisuje?

    Lekarz mi na wszelki wypsdek zawdxe kaze brac. Jak bylam w ciazy to niby progesteron byl w normie ale raczej tej dolnej granicy wiec pewnie bede musiala nadal przyjmowac

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Niestety A może by, trzeba czekać, najwcześniej ma sens robić test ok 12 dpo, objawy niestety nie sprawiają, że zobaczymy dwie krechy wcześniej. Ale wiem co czujesz, też już się niecierpliwię:)

    Dzięki suri za info. W zeszłym cyklu lepiej to znosiłam bo i zero objawów było i nie byłam pewna terminu owu.. w tym cyklu niby wszystko powinno być ok tylko wiemy jak to jest.. wszystko ok a i tak nie chce zaskoczyć. Ten tydzień to będzie próba mojego charakteru

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem nienormalna i kusi mnie by zrobić dziś test owulacyjny po pracy. wielu dziewczynom wychodził pozytywny w ciąży.... powstrzymajcie mnie.

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten ostatni tydzień do terminu @ to jest meczarnia dla nas wszystkich. O niczym innym nie da się myśleć i na siłę doszukujemy się objawów ciążowych

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Lekarz mi na wszelki wypsdek zawdxe kaze brac. Jak bylam w ciazy to niby progesteron byl w normie ale raczej tej dolnej granicy wiec pewnie bede musiala nadal przyjmowac

    Może ja też zapytam lekarza w przyszłym cyklu o luteinę tak na wszelki wypadek, choć wolałabym żeby nie było takiej konieczności :)

    A może by wiem jak to jest, pamiętam, że w 1 i 2 cs miałam wszystkie możliwe objawy, ba, ja już rodziłam prawie :) A ciązy niestety brak... trzeba cierpliwie czekać.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    jestem nienormalna i kusi mnie by zrobić dziś test owulacyjny po pracy. wielu dziewczynom wychodził pozytywny w ciąży.... powstrzymajcie mnie.

    Powstrzymuję Cię Ewcia, mi druga kreska wychodzi praktycznie przez cały cykl, nasyceniem koloru tylko się różni. To jest kompletnie niemiarodajna metoda, a jak Ci wyjdzie negatyw to niepotrzebnie się zmartwisz...test ciążowy do ciąży a owulacyjny do owulacji, Amen!

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri2016 ok, racja. Bóle jak na @ przeszły. Trochę mnie szczypie czasem prawy jajnik (nie mam pojęcia z którego była owulacja). Nie wiem czy wytrzymam z testem do soboty, chyba sobie pyknę w piątek rano :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 12:40

    bertha lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Suri2016 ok, racja. Bóle jak na @ przeszły. Trochę mnie szczypie czasem prawy jajnik (nie mam pojęcia z którego była owulacja). Nie wiem czy wytrzymam z testem do soboty, chyba sobie pyknę w piątek rano :P

    Bóle janików mogą być po owulacji, bo działa tam ciałko żółte.. To pyknij w piątek rano, który to będzie dpo?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja odziwo w tym cyklu nie doszukuje sie objawow a dni lecs tak szybko ze szok :) wiec przesylam Wam troche mohego obecnego podejscia :) łapcie, która chce :D

    Ewcia88, Oluchna lubią tę wiadomość

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia w piątek to razem robimy ;D

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łapię i wysyłam również moje dzisiejsze pozytywne nastawienie :) Taka ze mnie dziś uśmiechnięta aktywistka, chyba za sprawą tej omawianej wcześniej sinusoidy :)

    Magoffi lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Cześć dziewczyny:) Muszę podzielić się z kimś tą informacją, bo zaraz zwariuję:) nie chcę na razie nikomu z rodziny o tym mówić, bo jest jeszcze za wcześnie, wolę powiedzieć jak będę pewna na 100%:) dzisiaj zrobiłam test - 10 dzień po owulacji - i jest bardzo blada kreska, ale jest:) jestem tak szczęśliwa, że trudno to opisać:) mam nadzieję, że jutro ta kreska będzie wyraźniejsza i że rzeczywiście mam powód do radości:) chciałabym zrobić mojemu facetowi niespodziankę, ale jak ta druga kreska będzie widoczna, tylko nie wiem czy dam radę i będę dzisiaj siedzieć cicho:)
    Ciche gratulacje! i wielkie kciuki za to, żeby wszystko było ok :*

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ