X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri nawet humorek dzis Nam po rowno dopisuje :D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri nawet humorek dzis Nam po rowno dopisuje :D

    I z temperaturą idziemy łeb w łeb, mam na myśli dzisiejszy spadek :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Bóle janików mogą być po owulacji, bo działa tam ciałko żółte.. To pyknij w piątek rano, który to będzie dpo?
    w piatek będzie 13 dpo. :) Jeżeli owulacja wystąpiła :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas będzie Mikołaj albo Łucja.

    Nie wiem czy to stres, czy czy fasologroszek zaczyna się panoszyć we mnie, ale właśnie zemdliło mnie po papierosie.

    Wzięłam sobie L4 do końca tygodnia, bo jestem rozwalona jak paczka dropsów. Nawet nie staraniami, tylko tymi głupimi nadchodzącymi świetami.
    Pierwszy raz bez mojej mamy, to wszystko jest za świeże, i napawa mnie wstrętem do siadania przy stole bez jednej osoby.
    W ramach tego tworze sobie w domu świąteczną atmosferę, żeby ugłaskać własne rozczochrane myśli.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jajniki też szczypią, zwłaszcza prawy. :) W ramach urojonych objawów: zrobiłam sobie za mocną kawę i mnie aż wykręca. Fuj niedobra. Ale wina fasoli to jest na pewno :D A tak całkiem serio, to jechałam na kontrolę do firm dzisiaj i w pewnym momencie w aucie myślałam, ze mnie wykręci. Możliwe, ze to ten wirus z wczoraj jeszcze trzyma :)
    U nas Mikołaj, albo Majeczka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 13:02

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    U Nas będzie Mikołaj albo Łucja.

    Nie wiem czy to stres, czy czy fasologroszek zaczyna się panoszyć we mnie, ale właśnie zemdliło mnie po papierosie.

    Wzięłam sobie L4 do końca tygodnia, bo jestem rozwalona jak paczka dropsów. Nawet nie staraniami, tylko tymi głupimi nadchodzącymi świetami.
    Pierwszy raz bez mojej mamy, to wszystko jest za świeże, i napawa mnie wstrętem do siadania przy stole bez jednej osoby.
    W ramach tego tworze sobie w domu świąteczną atmosferę, żeby ugłaskać własne rozczochrane myśli.
    Mycha bardzo mi przykro z powodu mamy.

    mycha91 lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri jestesmy ovufriendowymi bliźniaczkami :D

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Powstrzymuję Cię Ewcia, mi druga kreska wychodzi praktycznie przez cały cykl, nasyceniem koloru tylko się różni. To jest kompletnie niemiarodajna metoda, a jak Ci wyjdzie negatyw to niepotrzebnie się zmartwisz...test ciążowy do ciąży a owulacyjny do owulacji, Amen!

    Suri, dobrze że nas jeszcze w ryzach trzymasz. Ja już dostaję do głowy mocno, głowa mnie jeszcze rozbolała.. ratujcie... ja nie wytrzymam do niedzieli.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Mam pryszcza zwiastującego @. Wielkiego, nabrzmiałego, na środku czoła wulkana, którego nie można wycisnąć. świecacą diodę. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Oluchna lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę napiszcie mi, czy jest sens robić dzisiaj betę? Wiem, że jest wcześnie, ale w sierpniu właśnie w 8dpo beta była podwyższona. Bez względu na wynik zrobię betę na pewno w czwartek, tak jak miałam w planach. Ale dziś strasznie mnie korci aby jednak też zrobić. Ostatnio stałam się bardzo niecierpliwa.. :/

  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam dziwne kłucie w piersiach od rana ale nie czuje się jakbym była w ciąży a wręcz przeciwnie mam przeczucie że ten cykl też pójdzie na straty niestety

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa nie rób jeszcze. Omijaj szerokim łukiem wszystkie laboratoria! Do czwartku juz niedługo

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    U Nas będzie Mikołaj albo Łucja.

    Nie wiem czy to stres, czy czy fasologroszek zaczyna się panoszyć we mnie, ale właśnie zemdliło mnie po papierosie.

    Wzięłam sobie L4 do końca tygodnia, bo jestem rozwalona jak paczka dropsów. Nawet nie staraniami, tylko tymi głupimi nadchodzącymi świetami.
    Pierwszy raz bez mojej mamy, to wszystko jest za świeże, i napawa mnie wstrętem do siadania przy stole bez jednej osoby.
    W ramach tego tworze sobie w domu świąteczną atmosferę, żeby ugłaskać własne rozczochrane myśli.

    ...
    Bardzo trudny okres masz za sobą i bardzo trudny czas Ciebie, Twoją Rodzinę dopiero czeka.
    Żadne słowa nie będą pocieszeniem, ale wiedz, że potrzeba tylko czasu, by wszystko się ułożyło.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    O NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Mam pryszcza zwiastującego @. Wielkiego, nabrzmiałego, na środku czoła wulkana, którego nie można wycisnąć. świecacą diodę. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    Spokojnie!! Jak zaszłam w ciążę to też miałam coś podobnego :P Tylko nie na czole ;)

    A ja właśnie zakończyłam swoją ciążę na fioletowej stronie. Nie ma sensu tego trzymać a może dzięki temu dotrze do mojej macicy, że nosi pasożyta i szybciej go wypluje.. :P

    Od jutra zacznę zabawę w robienie wykresu na stronie różowej :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Dziewczyny, proszę napiszcie mi, czy jest sens robić dzisiaj betę? Wiem, że jest wcześnie, ale w sierpniu właśnie w 8dpo beta była podwyższona. Bez względu na wynik zrobię betę na pewno w czwartek, tak jak miałam w planach. Ale dziś strasznie mnie korci aby jednak też zrobić. Ostatnio stałam się bardzo niecierpliwa.. :/

    8 dpo to bardzo wcześnie, wstrzymaj się jeszcze chwilę skoro i tak chcesz zrobić ją w czwartek.

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy właściwie jest dobry czas by pójść na betę? Tak najwcześniej?
    Bo może ja bym jutro skoczyła.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Dziewczyny, proszę napiszcie mi, czy jest sens robić dzisiaj betę? Wiem, że jest wcześnie, ale w sierpniu właśnie w 8dpo beta była podwyższona. Bez względu na wynik zrobię betę na pewno w czwartek, tak jak miałam w planach. Ale dziś strasznie mnie korci aby jednak też zrobić. Ostatnio
    stałam się bardzo niecierpliwa.. :/

    Wstrzymaj konie kochana. Wynik może nie pokazać ciąży. Im dłużej poczekasz tym lepiej :*

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Aneczkaa nie rób jeszcze. Omijaj szerokim łukiem wszystkie laboratoria! Do czwartku juz niedługo

    Postaram się. Jednak im bliżej czwartku, tym bardziej już bym chciała iść zrobić. Tylko boję się, że wynik będzie pozytywny, a i tak dostanę @ :( Jakoś złapałam doła i myślę, że nic z tego nie będzie. Wczoraj jakoś bardziej wierzyłam, a teraz zmiana nastawienia :/

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniej to tak 10 dpo

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Dziewczyny, proszę napiszcie mi, czy jest sens robić dzisiaj betę? Wiem, że jest wcześnie, ale w sierpniu właśnie w 8dpo beta była podwyższona. Bez względu na wynik zrobię betę na pewno w czwartek, tak jak miałam w planach. Ale dziś strasznie mnie korci aby jednak też zrobić. Ostatnio stałam się bardzo niecierpliwa.. :/

    Ja zrobiłam w 7 dpo i <0,1. Nie rób lepiej wcześniej niż 10 dpo (a najlpiej poczekaj do 12 dpo). Ja tylko niepotrzebnie się zdołowałam po ujrzeniu mojego wyniku. Dzisiaj mam 10 dpo i chyba jeszcze poczekam do 12 dpo z betą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 13:29

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ