X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w domu jeden test został, na dodatek podobno szczęśliwy, bo panie w aptece na niego chuchały i dmuchały, i mam nadzieję, że go zaczarowały. Więc nie ma szans, nie wykorzystam go wcześniej choćby nie wiem co. I skoro ma być szczęśliwy, to będzie szczęśliwy :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Mi w domu jeden test został, na dodatek podobno szczęśliwy, bo panie w aptece na niego chuchały i dmuchały, i mam nadzieję, że go zaczarowały. Więc nie ma szans, nie wykorzystam go wcześniej choćby nie wiem co. I skoro ma być szczęśliwy, to będzie szczęśliwy :)

    Podejście godne pozazdroszczenia! :) Prawidłowo!

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na razie się trzymam. :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Mi w domu jeden test został, na dodatek podobno szczęśliwy, bo panie w aptece na niego chuchały i dmuchały, i mam nadzieję, że go zaczarowały. Więc nie ma szans, nie wykorzystam go wcześniej choćby nie wiem co. I skoro ma być szczęśliwy, to będzie szczęśliwy :)

    To inaczej być nie może- musi być szczęśliwy! Już czekam na pierwsze dwie kreski! Myślę że będzie mikołajkowy wysyp:)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri mamy chyba bardzo pofobne charaktery :D bo i podejsvia do wielu tematow mamy takie same :)

    Aga to fajna dziewczyna musi z Ciebie być :)!

    Ahh ta moja skromność, hihi:)

    bertha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Muszę podzielić się z kimś tą informacją, bo zaraz zwariuję:) nie chcę na razie nikomu z rodziny o tym mówić, bo jest jeszcze za wcześnie, wolę powiedzieć jak będę pewna na 100%:) dzisiaj zrobiłam test - 10 dzień po owulacji - i jest bardzo blada kreska, ale jest:) jestem tak szczęśliwa, że trudno to opisać:) mam nadzieję, że jutro ta kreska będzie wyraźniejsza i że rzeczywiście mam powód do radości:) chciałabym zrobić mojemu facetowi niespodziankę, ale jak ta druga kreska będzie widoczna, tylko nie wiem czy dam radę i będę dzisiaj siedzieć cicho:)

    Ewcia88, Klara Wysocka, suri2016, A może by..., Justya85, bertha, Magoffi lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Spokojnie. Ja się stresowałam a później wyszło na to że nie potrzebnie :) daj znać jak będziesz już po :)

    Wyszłam :) a więc po lewej stronie pęcherzyk 14mm. prawdopodobnie pęknie w sobotę, więc bede miała wydłużony cykl (i teraz pytanie czy to nie wina wiesiołka?), endometrium ładne, ale nie wiem ile cm :P

    Dodatkowo moje plamienia mogą być związane ze stresem, jak się stresuje to może podnosić się poziom prolaktyny i mam wykonać badanie w sobotę z obciążeniem i bez :)

    a poza tym to wszystko jest w porządku - Nic, tylko się strać dalej. :)

    Jak się nie uda do końca roku to podchodzimy do Inseminacji :)

    Klara Wysocka, bertha lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Cześć dziewczyny:) Muszę podzielić się z kimś tą informacją, bo zaraz zwariuję:) nie chcę na razie nikomu z rodziny o tym mówić, bo jest jeszcze za wcześnie, wolę powiedzieć jak będę pewna na 100%:) dzisiaj zrobiłam test - 10 dzień po owulacji - i jest bardzo blada kreska, ale jest:) jestem tak szczęśliwa, że trudno to opisać:) mam nadzieję, że jutro ta kreska będzie wyraźniejsza i że rzeczywiście mam powód do radości:) chciałabym zrobić mojemu facetowi niespodziankę, ale jak ta druga kreska będzie widoczna, tylko nie wiem czy dam radę i będę dzisiaj siedzieć cicho:)
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o mamusiu ale nowiny! :D zazdroszczę na maxa i ciesze się niezmiernie :D MOżesz mnie zarazić :P
    Który to był Twój cs? :D

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Cześć dziewczyny:) Muszę podzielić się z kimś tą informacją, bo zaraz zwariuję:) nie chcę na razie nikomu z rodziny o tym mówić, bo jest jeszcze za wcześnie, wolę powiedzieć jak będę pewna na 100%:) dzisiaj zrobiłam test - 10 dzień po owulacji - i jest bardzo blada kreska, ale jest:) jestem tak szczęśliwa, że trudno to opisać:) mam nadzieję, że jutro ta kreska będzie wyraźniejsza i że rzeczywiście mam powód do radości:) chciałabym zrobić mojemu facetowi niespodziankę, ale jak ta druga kreska będzie widoczna, tylko nie wiem czy dam radę i będę dzisiaj siedzieć cicho:)


    Z całego serca ściskam i gratuluje :* :)

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Cześć dziewczyny:) Muszę podzielić się z kimś tą informacją, bo zaraz zwariuję:) nie chcę na razie nikomu z rodziny o tym mówić, bo jest jeszcze za wcześnie, wolę powiedzieć jak będę pewna na 100%:) dzisiaj zrobiłam test - 10 dzień po owulacji - i jest bardzo blada kreska, ale jest:) jestem tak szczęśliwa, że trudno to opisać:) mam nadzieję, że jutro ta kreska będzie wyraźniejsza i że rzeczywiście mam powód do radości:) chciałabym zrobić mojemu facetowi niespodziankę, ale jak ta druga kreska będzie widoczna, tylko nie wiem czy dam radę i będę dzisiaj siedzieć cicho:)

    Aaa ciche gratulacje! I trzymam mocno kciuki !

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    Kaan
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chęcią Cię zarażę:) to był 3 cykl - tak jak napisałaś 'do trzech razy sztuka':) więc mam nadzieję, że też Ci się teraz uda:)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wyszłam :) a więc po lewej stronie pęcherzyk 14mm. prawdopodobnie pęknie w sobotę, więc bede miała wydłużony cykl (i teraz pytanie czy to nie wina wiesiołka?), endometrium ładne, ale nie wiem ile cm :P

    Dodatkowo moje plamienia mogą być związane ze stresem, jak się stresuje to może podnosić się poziom prolaktyny i mam wykonać badanie w sobotę z obciążeniem i bez :)

    a poza tym to wszystko jest w porządku - Nic, tylko się strać dalej. :)

    Jak się nie uda do końca roku to podchodzimy do Inseminacji :)

    Karolina to super wiadomość:) Widzisz, całkiem niepotrzebny był Twój stres :) Gratuluję pięknego pęcherzyka i endo :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Cześć dziewczyny:) Muszę podzielić się z kimś tą informacją, bo zaraz zwariuję:) nie chcę na razie nikomu z rodziny o tym mówić, bo jest jeszcze za wcześnie, wolę powiedzieć jak będę pewna na 100%:) dzisiaj zrobiłam test - 10 dzień po owulacji - i jest bardzo blada kreska, ale jest:) jestem tak szczęśliwa, że trudno to opisać:) mam nadzieję, że jutro ta kreska będzie wyraźniejsza i że rzeczywiście mam powód do radości:) chciałabym zrobić mojemu facetowi niespodziankę, ale jak ta druga kreska będzie widoczna, tylko nie wiem czy dam radę i będę dzisiaj siedzieć cicho:)
    Gratulacje ;) i oby kreseczki byly jutro bardzo wyraźne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 10:16

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle moje drogie to trzymamy dziś kciuki za inseminację Berthy :) !
    Bertha daj znać jak będzie po, czy wcześniej zrobią Ci usg i zobaczą czy pęcherzyk już pękł? Nic się nie stresuj, będzie dobrze :)

    Ewcia88, Klara Wysocka, Magoffi lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny:) jutro dam znać:) będziecie pierwsze, które się o tym dowiedzą:) a Ty Karolina ile czasu się staracie o dzidziusia?

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Z chęcią Cię zarażę:) to był 3 cykl - tak jak napisałaś 'do trzech razy sztuka':) więc mam nadzieję, że też Ci się teraz uda:)
    A masz jakieś objawy? :) Ja mama dzisiaj 10 dpo, bolał mnie bruch jak na @ i miałam lekkie brunatne plamienia. Nic poza tym.
    Kurcze... takie wiadomości mi dodają powera :D

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Cześć dziewczyny:) Muszę podzielić się z kimś tą informacją, bo zaraz zwariuję:) nie chcę na razie nikomu z rodziny o tym mówić, bo jest jeszcze za wcześnie, wolę powiedzieć jak będę pewna na 100%:) dzisiaj zrobiłam test - 10 dzień po owulacji - i jest bardzo blada kreska, ale jest:) jestem tak szczęśliwa, że trudno to opisać:) mam nadzieję, że jutro ta kreska będzie wyraźniejsza i że rzeczywiście mam powód do radości:) chciałabym zrobić mojemu facetowi niespodziankę, ale jak ta druga kreska będzie widoczna, tylko nie wiem czy dam radę i będę dzisiaj siedzieć cicho:)

    No to długo nie czekałysmy na pierwsze dwie kreski! Super!

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jest mi słabo:) ale to chyba z radości i niedowierzania:) jeśli chodzi o objawy to jedynie mam troszkę wrażliwe piersi, ale gdybym się nie starała o bobasa to nawet nie zwróciłabym na to uwagi. Nie mam konkretnych objawów:) Testu jeszcze nie robiłaś? Ja już nie mogłam wytrzymać:)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Wyszłam :) a więc po lewej stronie pęcherzyk 14mm. prawdopodobnie pęknie w sobotę, więc bede miała wydłużony cykl (i teraz pytanie czy to nie wina wiesiołka?), endometrium ładne, ale nie wiem ile cm :P

    Dodatkowo moje plamienia mogą być związane ze stresem, jak się stresuje to może podnosić się poziom prolaktyny i mam wykonać badanie w sobotę z obciążeniem i bez :)

    a poza tym to wszystko jest w porządku - Nic, tylko się strać dalej. :)

    Jak się nie uda do końca roku to podchodzimy do Inseminacji :)

    Oj to teraz szaleństwo czas zacząć! Powodzenia:) dobrze ze wszystko ok i myślę że nie trzeba będzie inseminacji stosować.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :) mam nadzieje ze my też niedługo będziemy mogły się pochwalić nawet ledwo widoczoczna druga kreską. Ja testuje w piątek. Jak narazie z takich nowych objawów nie typowo okresowych to biały ciągnący się śluz

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ