X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Teraz jest mi słabo:) ale to chyba z radości i niedowierzania:) jeśli chodzi o objawy to jedynie mam troszkę wrażliwe piersi, ale gdybym się nie starała o bobasa to nawet nie zwróciłabym na to uwagi. Nie mam konkretnych objawów:) Testu jeszcze nie robiłaś? Ja już nie mogłam wytrzymać:)
    Nie robiłam :) Jakoś tak nie wiem... czekam do soboty :) Chcę zobaczyć II krechy,a teraz może być za szybko :)

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki i powodzenia Samsaramsa:) Trzymam kciuki:)

  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam nadzieję, że Ci się uda i będzie nas coraz więcej:)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    A masz jakieś objawy? :) Ja mama dzisiaj 10 dpo, bolał mnie bruch jak na @ i miałam lekkie brunatne plamienia. Nic poza tym.
    Kurcze... takie wiadomości mi dodają powera :D

    Oj zdecydowanie pozytywne wiadomości podnoszą na duchu i zwiększają ten płomień nadziei! Świetnie aż cieszę się jak głupek do telefonu w pracy.

    Ewcia88, hyacinthus lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hyacinthus, super gratualcje!!

    Ja bede testowac w okolicy 22 grudnia, tak wstepnie obliczylam bo jeszcze nie wiem kiedy dokladnie bede robic ta IUI. Od czterech dni biore zastrzyki z gonalu, za kilka dni pojde sprawdzic jak tam sie sprawy maja. Mam tylko nadzieje ze mnie nie przestymuluja i nie urosnie wieciej niz 2 pecherzyki, bo u mnie w klinice jak juz sa 3 to inseminacja odwolana. Same problemy w tej glowie :)

    hyacinthus lubi tę wiadomość

  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurra! pierwsze dwie kreski! Gratuluję i zazdroszczę tych pozytywnych emocji. Dziewczyny, teraz to juz musi być dobrze!

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tymi stronami w wątku idziemy jak burza, jeszcze cały miesiąc przed nami a tu już prawie 80 stron :) Należy nam się piękny świąteczny fasolkowy prezent za taką sumienność i systematyczność :)

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję hyacinthus :)

    Dziś jestem 8dpo. Coś mnie podkusiło i zrobiłam 2 testy. Oczywiście biel vizira :( Wiem, że to za wcześnie, ale miałam nadzieję chociaż na cień cienia, a tu nic.. :( W poprzednim cyklu czułam się bardziej "ciążowo" niż w tym. Jedyne co to pobolewa mnie prawy jajnik, a wczoraj popłakałam się na reklamie mebli :/ Po mału tracę nadzieję.

    hyacinthus lubi tę wiadomość

  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 nie trać nadziei, ja też robiłam w 8 dpo i też była biel:) więc nie załamuj się:) uszy do góry:) ja też wątpiłam, że tym razem się uda, a tu proszę:) może jako 'nowa' przyniosę Wam szczęście:)

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka hahahahahahahaha !!!!!! :D też tak mam :D ale u mnie to normalne objawy @ :D

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy mnie pamiętacie...
    ale w zeszłym tyg poroniłam to był 7 tydz,
    wiec teraz dalej się staram i nie robie przerwy.

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, kurcze ale się cieszę że już pozytywny teścik :) dobrze wróży :)
    a ja dzisiaj mam doła, wydaje mi się że nic z tego, choć u mnie dopiero skończyły się dni płodne. Miałam zepsuty termometr bo mi mierzył niskie temp (o wszystkich porach dnia było podobnie bo mierzyłam bo mi coś nie pasowało) a teraz zmieniłam i widzę że już skok był a tylko jedno serduszko było w płodnych :( nie wiem, ale ja spisałam na straty ten cykl :(jakiś dół mnie złapał no i tyle:(

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus, a jaki test robiłaś, o czułości 10 czy 25? Kurde, teraz tak myślę, że nie wiem czy wytrzymam do tyle dni, może też już zacznę jakieś 10 dpo, szczególnie, że zapas testów mam, a liczę na to, że w kolejnym cyklu się nie przydadzą. Tyle tylko, że poprzednio test mi wyszedł blady dopiero 4 dni po spodziewanym okresie. Za to owulacyjne wychodziły pozytywne już 5 dni wcześniej niż ciążowy. To mi dawało nadzieję, chociaż wiem, że nie powinno się tak robić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 11:31

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 bardzo mi przykro :( :* Też jestem po poronieniu w sierpniu.. Tule mocno :*

    Ewcia88 ja tak miałam tylko w 2 przypadkach: jak byłam w ciąży i podczas karmienia. Nigdy przed @ nie miałam takich objawów. Ale czuję, że mój organizm po prostu płata mi figla.. W poprzednim cyklu nie byłam w ciąży, a miałam prawie wszystkie objawy hehe. Najchętniej poszłabym już teraz na betę, ale powstrzymam się do czwartku, aby mieć pewność

    kotek87 lubi tę wiadomość

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    kotek87 bardzo mi przykro :( :* Też jestem po poronieniu w sierpniu.. Tule mocno :*

    Ewcia88 ja tak miałam tylko w 2 przypadkach: jak byłam w ciąży i podczas karmienia. Nigdy przed @ nie miałam takich objawów. Ale czuję, że mój organizm po prostu płata mi figla.. W poprzednim cyklu nie byłam w ciąży, a miałam prawie wszystkie objawy hehe. Najchętniej poszłabym już teraz na betę, ale powstrzymam się do czwartku, aby mieć pewność

    no ja poroniłam w lipcu i teraz w listopadzie....
    ale nie ma się co poddawac, lekarz tez powiedział że ważne że zachodzę w ciążę :)

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    nie wiem czy mnie pamiętacie...
    ale w zeszłym tyg poroniłam to był 7 tydz,
    wiec teraz dalej się staram i nie robie przerwy.

    Kotek trzymaj się, jesteśmy z Tobą :*
    cieszę się, że jednak do nas wróciłaś i się nie poddajesz, w grupie siła.

    kotek87 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri jaki My skromne :D


    Gratuluje kresexzek i czekamy tu na wuruski!!!

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • kotek87 Autorytet
    Postów: 771 431

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kotek trzymaj się, jesteśmy z Tobą :*
    cieszę się, że jednak do nas wróciłaś i się nie poddajesz, w grupie siła.

    dokładnie :)
    trzymam za nas wszystkie kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 11:08

    lprkgu9rfbd20u5x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek tak mi przykro mocno tule :** wiem, ze nie ma dobrych slow na pocieszenie ale ciesze sie, ze nie poddajevue sie tylko walczycie :)

    kotek87 lubi tę wiadomość

  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek, przykro mi, wiem co czujesz :( Ale najważniejsze, że się nie poddajesz, że chcecie walczyć dalej. Pozdrawiam ciepło :)

    kotek87 lubi tę wiadomość

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ