X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... atmosfera jest mega wazna. A Twój nowy szef każe Ci robic raporty i raporty do raportów bo musi pokazac, ze po cos tu jest. ...no i zrozumiec co w ogole jest grane :) dlatego uwazam, ze na szefa powinno się awansować ZAWSZE a nie wskakiwac na stołek bez wiedzy o procesach/produktach.
    Ja tez staram się jakoś przetrwać dlatego otworzyłam zimne piwko i chyba zaraz zasne :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi właśnie w pracy jakoś leci czas... Jak jutro rano wstanę to już będzie tylko 6 dni do testowania..:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    A może by... atmosfera jest mega wazna. A Twój nowy szef każe Ci robic raporty i raporty do raportów bo musi pokazac, ze po cos tu jest. ...no i zrozumiec co w ogole jest grane :) dlatego uwazam, ze na szefa powinno się awansować ZAWSZE a nie wskakiwac na stołek bez wiedzy o procesach/produktach.
    Ja tez staram się jakoś przetrwać dlatego otworzyłam zimne piwko i chyba zaraz zasne :)

    Nie ja mam nowego szefa :D U mnie jest już ponad rok nowy kierownik ale dalej nie wiele ogarnia i nie będzie ogarniać skoro nie jest prawnikiem (skończył prawo i nigdy nie pracował w zawodzie). Wcześniej była świetna babka i dało się żyć. Broniła nas przed światem i wariactwami tej firmy, ale teraz bywa różnie.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Szyszunia ja juz dziewczynom pisalam. Chyba mialam gorzej miesiąc temu - narobilam @ na test ciążowy :D

    Ucze geografii. Lubie uczyc, ale samej pracy juz nie. Mam umowę do konca sierpnia wiec sprezac sie muszę z zajsciem. Ale wyobraźcie sobie prace z ludźmi ktory nie wiedza czy w sierpniu straca prace czy nie. Istna masakra. Atmosfera w tym roku zrobila sie bardzo nieprzyjemna. A pozatym w kurza mnie w pracy nauczyciela nienormowany czas pracy - wracam do domu i zawsze mam cos do zrobienia.
    Dlatego po macierzynskim chce szukac czegos innego bo nauczyciel to jedno z moich wielu uprawnien. Moge pracowac jako urzednik w urzedach srodowiska i zwyklych jako srodowiskowych, ale jestem tez bhpowcem i licze ze tym uda mi sie zwiazac przyszlosc.

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem przedstawicielem handlowym :) ogólenie lubie ta prace cały czas sie cos dzieje klientów mam cudownych, ale jeden drektor mnie tak wkurza ze szok :p mam umowę na czas nieokreślony i to mnie trzyma po dzidzi chce szukać pracy w branży wyuczonej mam licencjat z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej a mgr robię z logopedi :) wiec cos sie myśle znajdzie.


    SURI a z jakiego miasta jestes?

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny plamienia wróciły. ...nasilone :'( mam doła

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ucze geografii. Lubie uczyc, ale samej pracy juz nie. Mam umowę do konca sierpnia wiec sprezac sie muszę z zajsciem. Ale wyobraźcie sobie prace z ludźmi ktory nie wiedza czy w sierpniu straca prace czy nie. Istna masakra. Atmosfera w tym roku zrobila sie bardzo nieprzyjemna. A pozatym w kurza mnie w pracy nauczyciela nienormowany czas pracy - wracam do domu i zawsze mam cos do zrobienia.
    Dlatego po macierzynskim chce szukac czegos innego bo nauczyciel to jedno z moich wielu uprawnien. Moge pracowac jako urzednik w urzedach srodowiska i zwyklych jako srodowiskowych, ale jestem tez bhpowcem i licze ze tym uda mi sie zwiazac przyszlosc.
    mycha..no nieciekawie z tą umową do sierpnia, ale widzę, że ambitna z Ciebie babka więc na pewno sobie poradzisz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 18:03

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Ucze geografii. Lubie uczyc, ale samej pracy juz nie. Mam umowę do konca sierpnia wiec sprezac sie muszę z zajsciem. Ale wyobraźcie sobie prace z ludźmi ktory nie wiedza czy w sierpniu straca prace czy nie. Istna masakra. Atmosfera w tym roku zrobila sie bardzo nieprzyjemna. A pozatym w kurza mnie w pracy nauczyciela nienormowany czas pracy - wracam do domu i zawsze mam cos do zrobienia.
    Dlatego po macierzynskim chce szukac czegos innego bo nauczyciel to jedno z moich wielu uprawnien. Moge pracowac jako urzednik w urzedach srodowiska i zwyklych jako srodowiskowych, ale jestem tez bhpowcem i licze ze tym uda mi sie zwiazac przyszlosc.

    Też lubię uczyć. Mam okazję wykładać na jednej z uczelni wyższych i naprawdę to lubię. Czasami są świetni studenci którzy chcą się czegoś nauczyć mimo, że im też niejednokrotnie jest ciężko znaleźć czas i możliwości. Natomiast czasami trafi się taka grupa, że co byś nie zrobiła to oni i tak nie będą słuchać i koniec. Niestety i uczelnie przeżywają kryzys więc i pewnie to mój ostatni rok nauczania :( niestety. Niż demograficzny idzie i co raz mniej studentów.

    Jednak prawdą jest, że czas pracy jest nienormowany. Ile trzeba zrobić po godzinach to nikt tego nie widzi i nie mówi. Dostajesz za to co jesteś. W moim przypadku prawo jeszcze ostatnio zmienia się jak w kalejdoskopie więc ciągle trzeba się przygotowywać dodatkowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 18:13

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Dziewczyny plamienia wróciły. ...nasilone :'( mam doła

    Ściskam ewcia i mam nadzieję, że jednak znów miną :( a jak nie to może jednak ten grudzień... Ilu dniowe masz cykle?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.. nie liczyłam nigdy dokładnie, a poza tym większość życia brałam antykoncepcje. Raczej miałam w miarę regularne cykle.
    1 cs trwał 29 dni, 2 cs - 30, 3 cs - obecny, obstawiałam na 30 dni i wpisałam testowanie na dzień planowanej @ - czyli na sobotę 3.12, ale po drodze stwoerdziłąm, że może już w piątek zatestuje bo może cykl był 29 dniowy. brzuch mnie boli jak na @.. i mam ochotę mordować.... :'(

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję 38,9 stopni - pierwsza w życiu tak wysoka gorączka. Czuje się, jakby przejechal po mnie tramwaj - trzy razy.
    Niby wiem, że nie mam w tym miesiącu po co testować, ale jednak boje się wziać lekarstwa.

    Umrę!

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    A może by.. nie liczyłam nigdy dokładnie, a poza tym większość życia brałam antykoncepcje. Raczej miałam w miarę regularne cykle.
    1 cs trwał 29 dni, 2 cs - 30, 3 cs - obecny, obstawiałam na 30 dni i wpisałam testowanie na dzień planowanej @ - czyli na sobotę 3.12, ale po drodze stwoerdziłąm, że może już w piątek zatestuje bo może cykl był 29 dniowy. brzuch mnie boli jak na @.. i mam ochotę mordować.... :'(

    Kurcze, to chyba trochę za wcześnie jak na @. A rozskręca Ci się to plamienie czy na razie pozostajemy w definicji plamienia?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... pozostaje nadal plamieniem, ale rano miałąm tylko troszeczkę, a potem już nic. Teraz na wieczór jaaawne plamienie bunatne. Czuje się jak na @...

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh.. Należy mi się od Was porządny kopniak w 4 litery. Nie wytrzymałam i zrobiłam betę. Miałam nadzieję, że chociaż troszeczke będzie podniesiona. Ale wynik nie pozostawia złudzeń <0.1 :( Już straciłam nadzieję. Dla pewności zrobię jeszcze w czwartek, ale czuję, że jestem jedną nogą w styczniowym temacie testowania :/

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Ehh.. Należy mi się od Was porządny kopniak w 4 litery. Nie wytrzymałam i zrobiłam betę. Miałam nadzieję, że chociaż troszeczke będzie podniesiona. Ale wynik nie pozostawia złudzeń <0.1 :( Już straciłam nadzieję. Dla pewności zrobię jeszcze w czwartek, ale czuję, że jestem jedną nogą w styczniowym temacie testowania :/
    Aneczka !!! KOP W DUPĘ ZA TĄ BETĘ!

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Też lubię uczyć. Mam okazję wykładać na jednej z uczelni wyższych i naprawdę to lubię. Czasami są świetni studenci którzy chcą się czegoś nauczyć mimo, że im też niejednokrotnie jest ciężko znaleźć czas i możliwości. Natomiast czasami trafi się taka grupa, że co byś nie zrobiła to oni i tak nie będą słuchać i koniec. Niestety i uczelnie przeżywają kryzys więc i pewnie to mój ostatni rok nauczania :( niestety. Niż demograficzny idzie i co raz mniej studentów.

    Jednak prawdą jest, że czas pracy jest nienormowany. Ile trzeba zrobić po godzinach to nikt tego nie widzi i nie mówi. Dostajesz za to co jesteś. W moim przypadku prawo jeszcze ostatnio zmienia się jak w kalejdoskopie więc ciągle trzeba się przygotowywać dodatkowo.

    a w jakiej dziedzinie prawa siedzisz, jeśli można wiedzieć? ja nieszczęsna egzekucja, ale praca jest dość ciekawa, więc nie narzekam na nudę.


    Dziewczyny, czuję że moje napięcie na dziecko przeszło... Zobaczymy na jak długo, do dziś dopiero 7dc :P Po ostatnich cyklach, gdzie konkretnie się działo w dzień przed, w dzień owulacji i w dzień po straciłam nadzieję, że łatwo pójdzie i wrzuciłam na luz. Nie będę w tym miesiącu siedziała z zegarkiem i czekała na owu, jak będziemy mieli ochotę to podziałamy, a jak nie to trudno. Trochę mnie to już męczyło psychicznie, więc odpoczynek mi się przyda. Tempkę będę mierzyła, bo chce zobaczyć, jak te moje cykle wyglądają i doszukać się jakichś reguł.

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja jestem przedstawicielem handlowym :) ogólenie lubie ta prace cały czas sie cos dzieje klientów mam cudownych, ale jeden drektor mnie tak wkurza ze szok :p mam umowę na czas nieokreślony i to mnie trzyma po dzidzi chce szukać pracy w branży wyuczonej mam licencjat z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej a mgr robię z logopedi :) wiec cos sie myśle znajdzie.


    SURI a z jakiego miasta jestes?

    Ja z Warszawy, z wykształcenia psycholog :) ale nie pracuję w branży :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja z Warszawy, z wykształcenia psycholog :) ale nie pracuję w branży :)



    Bo nie dam rady :D miałam isc na psychologię :D

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bo nie dam rady :D miałam isc na psychologię :D

    Hahah, to już na prawdę zaczyna być zabawne:) Jak nic zaciążymy w tym samym miesiącu na przypieczętowanie :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    a w jakiej dziedzinie prawa siedzisz, jeśli można wiedzieć? ja nieszczęsna egzekucja, ale praca jest dość ciekawa, więc nie narzekam na nudę.


    Dziewczyny, czuję że moje napięcie na dziecko przeszło... Zobaczymy na jak długo, do dziś dopiero 7dc :P Po ostatnich cyklach, gdzie konkretnie się działo w dzień przed, w dzień owulacji i w dzień po straciłam nadzieję, że łatwo pójdzie i wrzuciłam na luz. Nie będę w tym miesiącu siedziała z zegarkiem i czekała na owu, jak będziemy mieli ochotę to podziałamy, a jak nie to trudno. Trochę mnie to już męczyło psychicznie, więc odpoczynek mi się przyda. Tempkę będę mierzyła, bo chce zobaczyć, jak te moje cykle wyglądają i doszukać się jakichś reguł.

    W pracy prawo cywilne, spółek, autorskie i też egzekucja poniekąd. Naukowo prawo karne i kryminalistyka :D Co by nudy nie było.

    Ja jestem strasznie spięta na dziecko. Właśnie powiedziałam mężowi, że mam dość pracy to on na to "zróbmy sobie dziecko".. ech, żeby to było takie proste :( Ja dziś miałam jakieś dziwne bóle w nogach i hamowałam się by nie sprawdzać w necie czy nie jest to objaw ciąży.. i tak ze wszystkim. Gdzieś tam mnie teraz ciągnie w podbrzuszu.. też już sobie wyobrażam.. ratujcie! Zabierzcie mi mózg i kilka dni bym nie musiała myśleć.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ