X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Kaczorka nie miejsce pracy o nad świadczy. Ty wpływu na ustawę nie masz a obowiązki są jakie są. Co poradzisz. Budżetówka chyba z zasady nie jest szczególnie dochodowa chyba że uda się wspiąć na wysokie szczeble. A podwyżkachyba często nie ma co marzyć więc jest jak jest.

    Ustawa ustawą - mnie najbardziej wkurza to, że niby ZUS frontem do klienta (tak się chwalą) a tak naprawdę musimy robić milion innych durnych rzeczy. Klient jest w tym wszystkim na szarym końcu. Tylko przy konfrontacji to niestety my obrywamy.

    No nic, trzeba będzie jeszcze raz zajść w ciążę. Tylko tym razem już porządnie :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, taka prawda. Często najmniej winni zamieszania obrywają najbardziej. Co do dalszych starań, jesteśmy z Tobą!

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka może skonsultuj się z innym lekarzem

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję w biurze, szkolenia, rozliczenia itp. Umowa do zeszłego piątku była na nieokreślony, a teraz jest piękne trzymiesieczne wypowiedzenie. :\ z buta nas potraktowali, mnie i koleżankę. Ale się nie łamię, bo jak coś to wypowiedzenie cofnąć muszą :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Jakie wy dziewczyny zawody wykonujecie? Zadowolone jesteście z pracy?


    A ja jestem trenerem :) pracuje co prawda w korpo i szkole nowe osoby do pracy Konsultantów plus zajmuje się wdrożeniami ofert i produktów, które wchodzą na runek telekomunikacyjny :)

    Co prawda jestem zatrudniona firma-firma, ale i tak jest fajnie :D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Suri jestesmy ovufriendowymi bliźniaczkami :D

    Witaj więc bliźniaczko, hihihi :)

    Dziewczyny, mnie dziś dobry humor nie opuszcza. Będąc na zakupach przechodziłam koło rossmana i myślę sobie :"a co tam..." i wstąpiłam po 3 bobotesty:) Jeden planuję zrobić w sobotę, bo chciałabym sprawdzić czy ovitrelle już ze mnie wyparował, a za kolejne 2 biorę się od wtorku 6.12 :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Ja pracuję w biurze, szkolenia, rozliczenia itp. Umowa do zeszłego piątku była na nieokreślony, a teraz jest piękne trzymiesieczne wypowiedzenie. :\ z buta nas potraktowali, mnie i koleżankę. Ale się nie łamię, bo jak coś to wypowiedzenie cofnąć muszą :)

    A ja znowu myślę czy sama nie złożyć wypowiedzenia :p bo obecna blokuje mnie w szukaniu nowej pracy. Właśnie przez 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Bo jaki pracodawca będzie na mnie czekał tyle czasu..
    Ale poczekam jeszcze trochę, bo mój mąż też postanowił szukać czegoś innego :p po roku pracy przed kompem stwierdził, że się męczy i potrzebuje czegoś bardziej aktywnego ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ustawa ustawą - mnie najbardziej wkurza to, że niby ZUS frontem do klienta (tak się chwalą) a tak naprawdę musimy robić milion innych durnych rzeczy. Klient jest w tym wszystkim na szarym końcu. Tylko przy konfrontacji to niestety my obrywamy.

    No nic, trzeba będzie jeszcze raz zajść w ciążę. Tylko tym razem już porządnie :p

    To chyba w każdej większej instytucji trzeba robić milion durnych rzeczy. Raporty, raporciki, raport z raportów a jak już jest odpowiednia ilość raportów to jeszcze dobre sprawozdanie z raportów i zestawienie.. bleeee... Szczerze, to przestałam wierzyć w nastawienie na Klienta. Firmy są nastawione na kasę, a że kasa to klient to wtedy niech i będzie ten klient. Problemy pojawiają się zawsze wtedy jak już Klient przestał przynosić kasę.. to i nastawienie do niego się diametralnie zmienia. Niestety.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja z tych smutniejszych wieści, niestety znów nam się nie udało a co ciekawsze zamiast 1 @ przyszła dzis wiec z tego co ovu mówi kolejne testowanie bedzie 29, wiec może mój prezent będzie poprostu lekko opóźniony:)) Mimo to dziewczyny trzymam kciuki za najbliższe wasze testowania:))

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuunia wrote:
    To ja z tych smutniejszych wieści, niestety znów nam się nie udało a co ciekawsze zamiast 1 @ przyszła dzis wiec z tego co ovu mówi kolejne testowanie bedzie 29, wiec może mój prezent będzie poprostu lekko opóźniony:)) Mimo to dziewczyny trzymam kciuki za najbliższe wasze testowania:))

    Bo Twój będzie noworoczny! Przykro mi bardzo, ale jak sama mówisz, grudniowe testowanie jeszcze przed Tobą. To ten listopad taki felerny! W grudniu są prezenty :)

    Szyszuunia lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziewczyny mam pytanie ile dni po odpstawieniu luteiny macie spadek temp ? U mnie 3 dzień i się trzyma a test wczoraj negatywny
    U mnie po luteinie faza lutealna zawsze trwa 14 dni. Temperatura spada dopiero w dniu @, tak ok 3-4 dni po odstawieniu.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A ja znowu myślę czy sama nie złożyć wypowiedzenia :p bo obecna blokuje mnie w szukaniu nowej pracy. Właśnie przez 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Bo jaki pracodawca będzie na mnie czekał tyle czasu..
    Ale poczekam jeszcze trochę, bo mój mąż też postanowił szukać czegoś innego :p po roku pracy przed kompem stwierdził, że się męczy i potrzebuje czegoś bardziej aktywnego ;)

    Odnośnie Twoich wątpliwości, wiesz może być oczywiście różnie z tą pracą ale są tacy co poczekają jak im zależy na dobrym pracowniku. Więc myślę, że na spokojnie można spróbować a później zobaczysz czy bez złożenia wypowiedzenia nie da rady. Moje doświadczenie pokazuje, że czekają te 3 miesiące :)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie mysle sobie ze wszystko przez ten listopad^^ Taki jakiś feralny;)) Dzieki za mile słowa:)

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuunia wrote:
    To ja z tych smutniejszych wieści, niestety znów nam się nie udało a co ciekawsze zamiast 1 @ przyszła dzis wiec z tego co ovu mówi kolejne testowanie bedzie 29, wiec może mój prezent będzie poprostu lekko opóźniony:)) Mimo to dziewczyny trzymam kciuki za najbliższe wasze testowania:))

    Ja tak miałam w zeszłym cyklu, nie zdążyłam testować, parszywa @! Tulę mocno i trzymam kciuki za kolejne testowanie:)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuunia wrote:
    Tak właśnie mysle sobie ze wszystko przez ten listopad^^ Taki jakiś feralny;)) Dzieki za mile słowa:)
    No prawda prawda ;) Ja generalnie nie lubię listopada, a i w tym roku mimo, że miał szanse na rehabilitacje poprzez fasolkowanie to widzisz co wyprawia :) Ciemno, zimno, ponuro.. i wystraszył Ci fasolkę. Za to grudzień to miesiąc pełen optymizmu, czasu w rodzinnym gronie przy zapachu barszczu wigilijnego, pysznych pierogów i choinki. To czas gdzie fasolki zobaczą, że ten świat może być piękny i warto na nim być :) Ta magia świąt z pewnością ściągnie nie jedną fasolkę do nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 17:18

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem Koordynatorem Projektu i Pełnomocnikiem ds SZJ. Generalnie papiery, administracja, ogarnianie nieogarnietego. Też wiele rzeczy mnie wkurza, ale mam super szefa i perspektywę rozwoju. Ah..i umowe na czas nieokreślony od pierwszego dnia w firmie :)
    Kluje mnie w brzuchu.. mialam wypic wino ale sącze zimne piwkooo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 17:28

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia ja juz dziewczynom pisalam. Chyba mialam gorzej miesiąc temu - narobilam @ na test ciążowy :D

    Oluchna lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    że jeszcze nikt nie wymyślił błyskawicznej metody sprawdzenia czy jest się w ciąży... dni mi jakoś mijają do testowania, najgorzej wieczorami jak już w domu jestem, wtedy czuję taki ogólny zjazd...

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Ja jestem Koordynatorem Projektu i Pełnomocnikiem ds SZJ. Generalnie papiery, administracja, ogarnianie nieogarnietego. Też wiele rzeczy mnie wkurza, ale mam super szefa i perspektywę rozwoju. Ah..i umowe na czas nieokreślony od pierwszego dnia w firmie :)
    Kluje mnie w brzuchu.. mialam wypic wino ale sącze zimne piwkooo :)

    Myślę, że dobra atmosfera w pracy dużo daje. Mnie chyba nie pasuje to, że na chwilę obecną nie mam szansy na rozwój a zarządza mną człowiek który nigdy nie pracował nawet na moim stanowisku i bladego pojęcia nie ma co ja robię. Dla niego właśnie ważne są te raporty i tylko mam coś raportować, bo z pism nie umie nic wywnioskować. Dramat!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    że jeszcze nikt nie wymyślił błyskawicznej metody sprawdzenia czy jest się w ciąży... dni mi jakoś mijają do testowania, najgorzej wieczorami jak już w domu jestem, wtedy czuję taki ogólny zjazd...

    Ja chyba to już wolę w domu niż w pracy. W pracy i tak nie mogę się teraz na niczym skupić, jak widać ostatnio sporo przeglądam forum z nadzieją, że zobaczę coś co potwierdzi że jestem w tej upragnionej ciąży, a pracować trzeba i robić trzeba. Terminy gonią. W domu mogę przynajmniej się wyluzować i zignorować świat koncentrując się na przetrwaniu do niedzieli.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ