X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy przed @
Odpowiedz

Test ciążowy przed @

Oceń ten wątek:
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Ja przed owulacja zawsze dramat miałam a przed @ Ok było a w tym msc wyjątkowo brzydka cerę mam i strasznie dużo sebum

    Co jest ciulowe bo jestem kosmetologiem i No średnia reklama 😂
    Ja to czasami tak wyglądam jakbym przechodziła okres dojrzewania a we wrześniu kończę 25 lat 😂

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 21 maja 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Ja przed owulacja zawsze dramat miałam a przed @ Ok było a w tym msc wyjątkowo brzydka cerę mam i strasznie dużo sebum

    Co jest ciulowe bo jestem kosmetologiem i No średnia reklama 😂

    Haha no to możesz zaprezentować na sobie skuteczność zabiegów 😊

    preg.png
    age.png
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1168 529

    Wysłany: 21 maja 2023, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ja to czasami tak wyglądam jakbym przechodziła okres dojrzewania a we wrześniu kończę 25 lat 😂
    Jaka młodziutka 🥹

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1168 529

    Wysłany: 21 maja 2023, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan31 wrote:
    Haha no to możesz zaprezentować na sobie skuteczność zabiegów 😊
    Hahaha przeszczepu twarzy nie robię 😂

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już myślałam że @ nadeszła bo się mokro zrobiło , a tu niespodzianka biały rozciągliwy śluz w dość sporej ilości 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Jaka młodziutka 🥹
    Niby młodziutka a już mam 2 teczki wyników badań i historii leczenia 🙈z czego 3/4 dotyczy właśnie spraw związanych ze staraniami

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1168 529

    Wysłany: 21 maja 2023, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Niby młodziutka a już mam 2 teczki wyników badań i historii leczenia 🙈z czego 3/4 dotyczy właśnie spraw związanych ze staraniami
    Biedna .. przykro mi bardzo

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Niby młodziutka a już mam 2 teczki wyników badań i historii leczenia 🙈z czego 3/4 dotyczy właśnie spraw związanych ze staraniami
    To wszystko takie skomplikowane jest , tu lekarze gadają że wszystko jest okej , człowiek luzuje jak może czerpie przyjemności z stosunku ile się da , przychodzi ten wyczekiwany moment czy się udało... kolejne rozczarowanie, dobiegnie dlaczego znowu nie wyszło skoro wszystko jest okej ... I tak w kółko, czemu nie tym razem 🥺🥺🥺

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1168 529

    Wysłany: 21 maja 2023, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    To wszystko takie skomplikowane jest , tu lekarze gadają że wszystko jest okej , człowiek luzuje jak może czerpie przyjemności z stosunku ile się da , przychodzi ten wyczekiwany moment czy się udało... kolejne rozczarowanie, dobiegnie dlaczego znowu nie wyszło skoro wszystko jest okej ... I tak w kółko, czemu nie tym razem 🥺🥺🥺
    Mnie to tez zadziwia .. nie sadze by głowa odpowiadała za to aż tak ..
    Alkoholicy z pod sklepu mogą spłodzićz 20 dzieci a człowiek normalny zdrowy musi każdy miesiąc przezywać bo jedno z marzeń nie może się zrealizować 😫

    Hania2010 lubi tę wiadomość

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 21 maja 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ja się na nic nie nastawiam. Co będzie to będzie 🙈 będę testować 26 maja to zobaczymy co z tego będzie 😁❤️


    Piękna data na testowanie ❤ oby przyniosła Ci dużo szczęścia ❤

    Agata98, Meggy88 lubią tę wiadomość

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    To wszystko takie skomplikowane jest , tu lekarze gadają że wszystko jest okej , człowiek luzuje jak może czerpie przyjemności z stosunku ile się da , przychodzi ten wyczekiwany moment czy się udało... kolejne rozczarowanie, dobiegnie dlaczego znowu nie wyszło skoro wszystko jest okej ... I tak w kółko, czemu nie tym razem 🥺🥺🥺
    Zawsze najprościej jest mówić że trzeba wyluzować bo blokada jest. Wiele osób nie myśli o staraniach tylko po prostu stwierdzają że przestają się zabezpieczać, współżyją kiedy chcą a dziecka i tak nie ma

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Piękna data na testowanie ❤ oby przyniosła Ci dużo szczęścia ❤
    Nie dziękuję żeby nie zapeszyć😁❤️ niby to już niedługo a ciągnie się jak cholera

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc @ nie przyszła , ból podbrzusza się pojawił , nic brzuch nie zmalał ( a'la wzdęcia ) i tak się teraz zastanawiam czy jest sens jutro zrobić test ?? 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1168 529

    Wysłany: 21 maja 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    No więc @ nie przyszła , ból podbrzusza się pojawił , nic brzuch nie zmalał ( a'la wzdęcia ) i tak się teraz zastanawiam czy jest sens jutro zrobić test ?? 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    Jasne , a ile jesteś dpo przypomnij mi ?

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dostałam teraz takich skurczy w podbrzuszu,nawet podczas okresu nigdy takich mocnych nie miałam. Nie wiem czy mnie okres wcześniej nie dopadnie. Termofor poszedł w ruch.
    Leżę z chłopem i tak sobie gadam że znowu nie tym razem bo już coś się dzieje a on mnie pociesza i mówi że przecież jeszcze z ciebie krew nie leci więc nic straconego a jak nie teraz to za miesiąc a starania przecież takie przyjemne.
    Jak dobrze że on tak do tego podchodzi i pogadać z nim mogę ❤️

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 21 maja 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ja też dostałam teraz takich skurczy w podbrzuszu,nawet podczas okresu nigdy takich mocnych nie miałam. Nie wiem czy mnie okres wcześniej nie dopadnie. Termofor poszedł w ruch.
    Leżę z chłopem i tak sobie gadam że znowu nie tym razem bo już coś się dzieje a on mnie pociesza i mówi że przecież jeszcze z ciebie krew nie leci więc nic straconego a jak nie teraz to za miesiąc a starania przecież takie przyjemne.
    Jak dobrze że on tak do tego podchodzi i pogadać z nim mogę ❤️


    Kochane te chłopy ❤ mój też bardzo się stara mnie wspierać swoim podejściem. Chociaz czasem wydaje mi się że nie chce pokazać przy mnie jak go rusza ta jedna kreska na teście.

    Długo się staracie?
    PS ja swoje 25 skończyłam w kwietniu 🤭

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Kochane te chłopy ❤ mój też bardzo się stara mnie wspierać swoim podejściem. Chociaz czasem wydaje mi się że nie chce pokazać przy mnie jak go rusza ta jedna kreska na teście.

    Długo się staracie?
    PS ja swoje 25 skończyłam w kwietniu 🤭
    Mój widząc jedną kreskę na teście to czasem nie jest w stanie nic z siebie wydusić tylko stoi i patrzy. Staramy się 2 lata, jestem już po poronieniach. Wokół ciągle same ciąże. W przeciągu roku u mnie w rodzinie pojawiła się trójka brzdąców w tym dwójka u moich braci. Jeden 5 miesięcy,drugi 2,5 tygodnia i po prostu miłość przerzuciłam teraz też na nich i traktuje jak swoje❤️ a jeszcze u jednego jestem mamą chrzestną bo brat powiedział że lepszej się znaleźć nie da bo wiedzą jak uwielbiam dzieci i że nawet jak u mnie się pojawi dziecko to wiedzą,że o chrześniaku nie zapomnę

    Przez to że tak długo się już staramy to przestałam właśnie szukać objawów przed okresem i wykonywać testy bo to tylko był dla mnie dodatkowy stres.

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 21 maja 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa jestem mamą po dwóch CC
    Ale nie o to chodzi
    Kochałam się z mężem według kalendarza dzień po owulacji śluz był lepki przejrzysty białko jajka , dokładnie 12.05 test wychodzi negatywny z krwi beta robiona 18.05 wynik <2.3 ml/U według kalendarza miesiączkę powinnam dostać za 4 dni. Czy jest szansa że wyjdzie jeszcze test pozytywny czy już nie mam co liczyć na ciążę ?? Dodam że od tamtego tygodnia po stosunku boli mnie jak na okres kuje mnie od czasu do czasu nie cały czas . Dzień po sexie jeszcze był śluz a już potem nie było śluzu . Miałam przez parę dni wrażenie jak by nie trzymanie moczu tak ciągle czułam się mokra bez plam , teraz tego nie mam co sądzicie

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Witam jestem tu nowa jestem mamą po dwóch CC
    Ale nie o to chodzi
    Kochałam się z mężem według kalendarza dzień po owulacji śluz był lepki przejrzysty białko jajka , dokładnie 12.05 test wychodzi negatywny z krwi beta robiona 18.05 wynik <2.3 ml/U według kalendarza miesiączkę powinnam dostać za 4 dni. Czy jest szansa że wyjdzie jeszcze test pozytywny czy już nie mam co liczyć na ciążę ?? Dodam że od tamtego tygodnia po stosunku boli mnie jak na okres kuje mnie od czasu do czasu nie cały czas . Dzień po sexie jeszcze był śluz a już potem nie było śluzu . Miałam przez parę dni wrażenie jak by nie trzymanie moczu tak ciągle czułam się mokra bez plam , teraz tego nie mam co sądzicie
    Test może być jeszcze negatywny nawet ten z krwi bo do zagnieżdżenia dochodzi między 6 a 12 dniem po owulacji. Z resztą sam śluz też nie świadczy o wystąpieniu owulacji. Ponoć nawet po szczycie czyli ostatnim dniu takiego śluzu do owulacji może dojść +-3 dni także różnie bywa. Jedyne co może potwierdzić że do owulacji w ogóle doszło jest monitoring cyklu.
    Ja miałam negatywne testy owulacyjne w tym miesiącu. Owulacja się jednak odbyła bo była potwierdzona co do dnia na monitoringu u ginekologa. Śluz białko jaja wystąpił u mnie ostatni raz dzień po potwierdzonej owulacji
    Jeśli okres nie przyjdzie to testuj jeszcze raz❤️ trzymam kciuki 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2023, 20:57

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ja też dostałam teraz takich skurczy w podbrzuszu,nawet podczas okresu nigdy takich mocnych nie miałam. Nie wiem czy mnie okres wcześniej nie dopadnie. Termofor poszedł w ruch.
    Leżę z chłopem i tak sobie gadam że znowu nie tym razem bo już coś się dzieje a on mnie pociesza i mówi że przecież jeszcze z ciebie krew nie leci więc nic straconego a jak nie teraz to za miesiąc a starania przecież takie przyjemne.
    Jak dobrze że on tak do tego podchodzi i pogadać z nim mogę ❤️
    Ja na chwilę obecną nie mówię swojemu nic 🙈 chce żeby miał niespodzianke o ile ta nadejdzie ❤️ bo za każdym razem widzę jak to przeżywa i nie chce go niepotrzebnie nakręcać 🥺 już wystarczy że ja wariuje.
    Jedynie co mu mówiłam że brzuch mnie inaczej boli , to odrazu poratował przytulasem , herbatką i tabletką 🥰

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ