X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy przed @
Odpowiedz

Test ciążowy przed @

Oceń ten wątek:
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ja na chwilę obecną nie mówię swojemu nic 🙈 chce żeby miał niespodzianke o ile ta nadejdzie ❤️ bo za każdym razem widzę jak to przeżywa i nie chce go niepotrzebnie nakręcać 🥺 już wystarczy że ja wariuje.
    Jedynie co mu mówiłam że brzuch mnie inaczej boli , to odrazu poratował przytulasem , herbatką i tabletką 🥰
    Nie noy dużo ze sobą rozmawiamy bo inaczej ja bym zwariowała. A jednak ciężko nie pamiętać o staraniach skoro u mnie cała apteka w domu 😂a od sierpnia jeśli się nie uda do tego czasu to będzie jeszcze więcej 😁 takżey rozmawiamy i wolę żeby wiedział od razu że nic z tego niż ma czekać tak jak ja i się męczyć

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 22 maja 2023, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie czy ktoś miał takie objawy jak na okres ból brzucha. A okazało się że jest w ciąży ??
    Dziś w nocy miałam takie bóle mocniejsze jak bym miała Zaraz dostać okres a dopiero planowany okres mam mieć za 3 dni o ile dostanę .

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 22 maja 2023, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    A mam pytanie czy ktoś miał takie objawy jak na okres ból brzucha. A okazało się że jest w ciąży ??
    Dziś w nocy miałam takie bóle mocniejsze jak bym miała Zaraz dostać okres a dopiero planowany okres mam mieć za 3 dni o ile dostanę .

    Ja mam trochę inne objawy niż na okres , bardziej bym powiedziała że utrzymują się dłużej , co jedynie piersi mnie bolały na okres a teraz nic mogę skakać latać i nic mi nie jest , a przy okresie najmniejszy dotyk sprawiał ból 🙈🙈

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 22 maja 2023, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ja mam trochę inne objawy niż na okres , bardziej bym powiedziała że utrzymują się dłużej , co jedynie piersi mnie bolały na okres a teraz nic mogę skakać latać i nic mi nie jest , a przy okresie najmniejszy dotyk sprawiał ból 🙈🙈
    Ja mam przyciemnione brodawki i powiększona otoczka .. ja nwm 😫

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 22 maja 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u którejś z was występuje lekkie nie trzymanie moczu ?? U mnie to jakaś masakra 🤦🏼‍♀️ tylko mi się zachce siusiu i już bym musiała być w toalecie, i co najdziwniejsze w nocy też muszę wstać co wcześniej nie miało miejsca 🙈🙈🙈🙈

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Czy u którejś z was występuje lekkie nie trzymanie moczu ?? U mnie to jakaś masakra 🤦🏼‍♀️ tylko mi się zachce siusiu i już bym musiała być w toalecie, i co najdziwniejsze w nocy też muszę wstać co wcześniej nie miało miejsca 🙈🙈🙈🙈
    Ja bardzo dużo pije więc nawet nie zauważe czy może częstomocz spowodowany jest wczesną ciążą 😁 potrafię wypić 4-5 litrów płynów dziennie i standardem jest u mnie wstawanie koło 2-3 w nocy do toalety ale u ciebie jeśli nie pijesz więcej niż dotychczas to kto wie 🙈

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 22 maja 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ja bardzo dużo pije więc nawet nie zauważe czy może częstomocz spowodowany jest wczesną ciążą 😁 potrafię wypić 4-5 litrów płynów dziennie i standardem jest u mnie wstawanie koło 2-3 w nocy do toalety ale u ciebie jeśli nie pijesz więcej niż dotychczas to kto wie 🙈
    No ja właśnie tak sobie pije 😂😂

    Sylwi321 lubi tę wiadomość

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    No ja właśnie tak sobie pije 😂😂
    Kiedy znowu będziesz testować?😁

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 22 maja 2023, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Ja mam przyciemnione brodawki i powiększona otoczka .. ja nwm 😫

    I co, pojechałaś dzisiaj powtórzyć betę?

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 22 maja 2023, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na spokojnie z tymi objawami. U mnie w kwietniu był wodnisty śluz, ból piersi od owulacji, ból miesiączkowy caly tydzień przed okresem i nic tego nie wyszło (a NIGDY wcześniej takich objawów nie mialam) :( mam oczywiście nadzieję że u was bedzie inaczej i życzę wam tego całym serduszkiem.. ale mnie to poprostu psychicznie załamało (byłam wrecz pewna tej ciąży) więc wolę uprzedzić że takie cyrki bez ciąży też są możliwe :(

    W tym nie wiem nawet kiedy mialam owulacje, kompletnie olałam temat bo czułam że muszę odpocząć. Uprawialiśmy sex bez skupiania się na dniach. Objawów nie mam totalnie żadnych 😅 Nic. Zobaczymy co z tego wyjdzie 🤷‍♀️ @ powinna pojawić się za tydzień wg aplikacji 28go, wg mnie 29go maja.

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Dziewczyny na spokojnie z tymi objawami. U mnie w kwietniu był wodnisty śluz, ból piersi od owulacji, ból miesiączkowy caly tydzień przed okresem i nic tego nie wyszło (a NIGDY wcześniej takich objawów nie mialam) :( mam oczywiście nadzieję że u was bedzie inaczej i życzę wam tego całym serduszkiem.. ale mnie to poprostu psychicznie załamało (byłam wrecz pewna tej ciąży) więc wolę uprzedzić że takie cyrki bez ciąży też są możliwe :(

    W tym nie wiem nawet kiedy mialam owulacje, kompletnie olałam temat bo czułam że muszę odpocząć. Uprawialiśmy sex bez skupiania się na dniach. Objawów nie mam totalnie żadnych 😅 Nic. Zobaczymy co z tego wyjdzie 🤷‍♀️ @ powinna pojawić się za tydzień wg aplikacji 28go, wg mnie 29go maja.
    Właśnie o to chodzi. Ja też nie zwracam uwagi już na nic. Jedyne co to ten ból podbrzusza. Wczoraj chwyciło mocno i już myślałam że okres będzie wcześniej a dzisiaj już cisza. Co ma być to będzie 😁 zostały mi 4 dni do testu więc jakoś wytrzymam. Wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować

    Avonid lubi tę wiadomość

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 22 maja 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz to cierpliwie czekam na okres , bo jak narazie tylko jeden dzień ma poślizgu a takie gdybanie to wcale dobrze nie służy, miałam nawet dzisiaj test zrobić, ale sobie odpuściłam , nie przyjdzie @ tydzień to wtedy zrobię 😀

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ja teraz to cierpliwie czekam na okres , bo jak narazie tylko jeden dzień ma poślizgu a takie gdybanie to wcale dobrze nie służy, miałam nawet dzisiaj test zrobić, ale sobie odpuściłam , nie przyjdzie @ tydzień to wtedy zrobię 😀
    A masz jakieś wahania między cyklami?
    Ja mam cykle 28-32 dni więc nauczyłam się żeby jednak testować tego 32 dnia cyklu bo tak to też później rozczarowanie a człowiek nie myśli o tym że przecież raz cykl może być 28 dni a kolejny np 31 i w tym 28 dniu test może nie wyjść

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 22 maja 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    I co, pojechałaś dzisiaj powtórzyć betę?
    Nie, odpuściłam sobie :)
    Czekam na jutro aż przyjdzie progesteron
    W czwartek mam okres dostać wiec jak bie przyjdzie to zatestuje .
    Troszkę mi ściemniały brodawki i się nastawiłam już na ciąże ale koniec końców dziś dałam na luz 😊

    7-go czerwca mam gina wtedy tez wypada mi owulka wiec sprawdzę podwozie i jajo za jednym zamachem

    Avonid lubi tę wiadomość

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi brodawki ściemniały dopiero w 6tc
    Okresu nie będzie to wtedy testuj jeszcze raz ❤️
    Póki co serio daj sobie na luz bo stres nie służy, potrafi później namieszać, opóźnić,przestawić cały cykl.
    Uwierz mi lepiej czekać na spokojnie i miło się zaskoczyć testem czy betą niż się rozczarować ❤️

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 22 maja 2023, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Dziewczyny na spokojnie z tymi objawami. U mnie w kwietniu był wodnisty śluz, ból piersi od owulacji, ból miesiączkowy caly tydzień przed okresem i nic tego nie wyszło (a NIGDY wcześniej takich objawów nie mialam) :( mam oczywiście nadzieję że u was bedzie inaczej i życzę wam tego całym serduszkiem.. ale mnie to poprostu psychicznie załamało (byłam wrecz pewna tej ciąży) więc wolę uprzedzić że takie cyrki bez ciąży też są możliwe :(

    W tym nie wiem nawet kiedy mialam owulacje, kompletnie olałam temat bo czułam że muszę odpocząć. Uprawialiśmy sex bez skupiania się na dniach. Objawów nie mam totalnie żadnych 😅 Nic. Zobaczymy co z tego wyjdzie 🤷‍♀️ @ powinna pojawić się za tydzień wg aplikacji 28go, wg mnie 29go maja.
    No to dokładnie miałam teraz takiej objawy jak ty w kwietniu. I też czuje dzisiaj że napewno przyjdzie malpiszon.

    preg.png
    age.png
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 22 maja 2023, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    A masz jakieś wahania między cyklami?
    Ja mam cykle 28-32 dni więc nauczyłam się żeby jednak testować tego 32 dnia cyklu bo tak to też później rozczarowanie a człowiek nie myśli o tym że przecież raz cykl może być 28 dni a kolejny np 31 i w tym 28 dniu test może nie wyjść

    Ja przez ostatni czas miałam jak w zegarku 30dn i jnawet się ostatnio śmiałam że godzina ta sama 😂 teraz mnie tylko te objawy zaskoczyły , bo zawsze to samo było.
    Wcześniej trochę tego poślizgu było 2-3 dni

  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 22 maja 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jutro będzie 2 dni do okresu jak zrobię test z moczu jutro będzie już wiarygodny wynik ?? Czy dopiero wiarygodny jest w dniu miesiączki ??

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 22 maja 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Hej jutro będzie 2 dni do okresu jak zrobię test z moczu jutro będzie już wiarygodny wynik ?? Czy dopiero wiarygodny jest w dniu miesiączki ??
    Mi w ciąży wyszła 3 dni przed terminem @ już blada druga kreska. Synuś ma roczek więc jak najbardziej wiarygodna😊

    preg.png
    age.png
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 22 maja 2023, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziś wyszła kreska jedna więc chyba nie ma szans na ciążę ☹️

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ