X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy przed @
Odpowiedz

Test ciążowy przed @

Oceń ten wątek:
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ja przez ostatni czas miałam jak w zegarku 30dn i jnawet się ostatnio śmiałam że godzina ta sama 😂 teraz mnie tylko te objawy zaskoczyły , bo zawsze to samo było.
    Wcześniej trochę tego poślizgu było 2-3 dni
    No ale jednak zawsze możliwość jest że test wyjdzie później pozytywny 😁

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 22 maja 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Niestety dziś wyszła kreska jedna więc chyba nie ma szans na ciążę ☹️
    Jeszcze nic nie wiadomo poczekaj do terminu miesiączki 😊

    preg.png
    age.png
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 22 maja 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuu ja dziś taki beznadziejny stresowy dzień, byłam u lekarza mam zapalenie nerek i antybiotyk na 5 dni 😫
    Na dodatek znajoma dodała zdj ze mną gdzie jestem w samym body i nie chce go usunąć, muszę iść na policję z tym

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Jejuu ja dziś taki beznadziejny stresowy dzień, byłam u lekarza mam zapalenie nerek i antybiotyk na 5 dni 😫
    Na dodatek znajoma dodała zdj ze mną gdzie jestem w samym body i nie chce go usunąć, muszę iść na policję z tym
    To co to za znajoma skoro nie chce usunąć zdjęcia wiedząc że nie zgadzasz się na jego publikację 🤦

    A co do nerek to jak myślisz skąd te zapalenie mogło się wziąć u ciebie?

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 22 maja 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    To co to za znajoma skoro nie chce usunąć zdjęcia wiedząc że nie zgadzasz się na jego publikację 🤦

    A co do nerek to jak myślisz skąd te zapalenie mogło się wziąć u ciebie?
    Poznałam ja jakiś czas temu później tak się kontakt urwał i mój mąż wyczaił to zdj na ig
    A ona nwm o co jej chodzi nawet masakra mam dola

    Nie wiem przez co już dawno nie miałam problemów z nerkami 🥺

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Poznałam ja jakiś czas temu później tak się kontakt urwał i mój mąż wyczaił to zdj na ig
    A ona nwm o co jej chodzi nawet masakra mam dola

    Nie wiem przez co już dawno nie miałam problemów z nerkami 🥺
    To koniecznie zgłoś na policję. Nie można dodawać czyiś zdjęć bez jego zgody zwłaszcza w body czy bieliźnie 🤦

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 22 maja 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    To koniecznie zgłoś na policję. Nie można dodawać czyiś zdjęć bez jego zgody zwłaszcza w body czy bieliźnie 🤦

    Wiesz ja byłam w toalecie z nią po jakiejś tam imprezie a ta cykla nam fotkę jak myłam ręce , nie sądziłam ze Doda gdziekolwiek to zdj 🥴

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2023, 21:48

  • Joan31 Autorytet
    Postów: 519 360

    Wysłany: 22 maja 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Wiesz ja byłam w toalecie z nią po jakiejś tam imprezie a ta cykla nam fotkę jak myłam ręce , nie sądziłam ze Doda gdziekolwiek to zdj 🥴
    Może wystarczy tylko pogrozenie policja, może się przestraszy.

    preg.png
    age.png
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 22 maja 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    Wiesz ja byłam w toalecie z nią po jakiejś tam imprezie a ta cykla nam fotkę jak myłam ręce , nie sądziłam ze Doda gdziekolwiek to zdj 🥴
    W jakiej sytuacji by nie było to robione,zgody nie miała więc nie powinna nic dodawać

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 23 maja 2023, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie czy ktoś testował się 2 dni przed okresem i test nie wykazał a w dniu miesiączki była widziana kreska druga ?? Bo ja już nie wiem czy jest szansa na ciążę czy już nie ma szans jak było u was ?? Kreska wychodzi jedna ale tak jak by chciała ta druga się pokazać a nie umie 🤔☹️ nie wiem czy moje oczy ja widzą czy nie 🤔🤔

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 23 maja 2023, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Hej mam pytanie czy ktoś testował się 2 dni przed okresem i test nie wykazał a w dniu miesiączki była widziana kreska druga ?? Bo ja już nie wiem czy jest szansa na ciążę czy już nie ma szans jak było u was ?? Kreska wychodzi jedna ale tak jak by chciała ta druga się pokazać a nie umie 🤔☹️ nie wiem czy moje oczy ja widzą czy nie 🤔🤔
    Ja gdy byłam w ciąży to pierwszy pozytywny sikany test wyszedł w 5tc
    Wiedziałam o ciąży tylko dzięki badaniu z krwi 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2023, 18:24

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 23 maja 2023, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata a kiedy robiłaś test z krwi ? Kupiłam test który po 7 dniach od zapłodnienia pokazuje wynik . Zobaczymy jaki jutro wyjdzie dzień przed @ o ile nie wystawi do jutra . A jeśli wogole nie wystąpi w piątek idę na betę bo w tedy mam wolne .

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 23 maja 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Agata a kiedy robiłaś test z krwi ? Kupiłam test który po 7 dniach od zapłodnienia pokazuje wynik . Zobaczymy jaki jutro wyjdzie dzień przed @ o ile nie wystawi do jutra . A jeśli wogole nie wystąpi w piątek idę na betę bo w tedy mam wolne .
    Betę robiłam dzień po spóźnionym okresie

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 23 maja 2023, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile miałaś bety?

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 23 maja 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    A ile miałaś bety?
    Dosyć niska bo owulacja się przesunęła ale nie pamiętam już bo to prawie 2 lata temu
    Ale u każdej kobiety jest inna wartość bety. U jednej np. 12dpo będzie 120 a u drugiej 80. Wszystko zależy kiedy było zagnieżdżenie bo owulacja to jedno ale zagnieżdżenie jest między 6 a 12 dniem po owulacji więc różnie bywa

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 24 maja 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test dziś robiłam dzień przed @ ale ujemny wyszedł jeśli nie dostanę okresu jutro to robię w piątek betę rano 😃

  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 24 maja 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej niestety dostałam okres dzień wcześniej . Nie jestem w ciąży . Trudno ale w sumie dobrze bo mam ginekologa 7czerwca i dowiem się czy mogę bezpiecznie zajść w 3 ciążę . Po dwóch cesarkach. Jeśli da mi zielone światło to będziemy się starać 😃😃

  • Wiola21 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 maja 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam podobny problem- okres spoznia się już 3 dzień, wczoraj zrobiłam test -negatywny.. popołudniu wysypała mi się opryszczka, dostalam jakiegoś przeziębienia mam zatkany nos i pobolewa mnie gardło, zawsze przed okresem już tydzień wcześniej bolą mnie piersi, głową, plecy - w tym cyklu nic... nie chciałam dzisiaj robić kolejnego testu żeby za bardzo nie szaleć w temacie ale strasznie mnie ta cala sytuacja zastanawia .... czy ktoś też tak miał?

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 24 maja 2023, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola21 wrote:
    Hej dziewczyny, mam podobny problem- okres spoznia się już 3 dzień, wczoraj zrobiłam test -negatywny.. popołudniu wysypała mi się opryszczka, dostalam jakiegoś przeziębienia mam zatkany nos i pobolewa mnie gardło, zawsze przed okresem już tydzień wcześniej bolą mnie piersi, głową, plecy - w tym cyklu nic... nie chciałam dzisiaj robić kolejnego testu żeby za bardzo nie szaleć w temacie ale strasznie mnie ta cala sytuacja zastanawia .... czy ktoś też tak miał?
    Idź na betę. Tam będzie wynik pewny na 100% ☺️Bo równie dobrze okres może się spóźnić przez przeziębienie

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 24 maja 2023, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Hej niestety dostałam okres dzień wcześniej . Nie jestem w ciąży . Trudno ale w sumie dobrze bo mam ginekologa 7czerwca i dowiem się czy mogę bezpiecznie zajść w 3 ciążę . Po dwóch cesarkach. Jeśli da mi zielone światło to będziemy się starać 😃😃
    W takim razie trzymam kciuki za to by lekarz dał zielone światło ❤️

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ