X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy przed @
Odpowiedz

Test ciążowy przed @

Oceń ten wątek:
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , dziś powinna przyjść @ oczywiście nie mogłam wytrzymać i wczoraj zrobił test ciążowy - negatywny. Czy ten test daje już jednoznaczny wyniki , i czekać cierpliwie na @.
    Dodam że w tym cyklu czuje się bardzo dziwnie , raz że zawsze ten dzień przed @ miałam delikatne plamienie - brązowe teraz go nie mam , a dwa że boli mnie podbrzusze na dole , takie uczucie pełności ( ból rozpierający) i przed @ bolały mnie piersi - teraz nic.

    Ból lewego jajnika jest dość uciążliwy, ból jest stały ale nie jakiś mega mocny.
    W tym cyklu był stosunek w dni płodne, z finałem w środku.

    Dodam że cztery dni po tym stosunkowo pojawił się śluz taki gęsty zabarwiony delikatnie na różowo i to tyle.
    Proszę o radę ❤️❤️❤️

  • Avonid Koleżanka
    Postów: 110 10

    Wysłany: 21 maja 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj dwa dni jak @ nie przyjdzie zrób następny test 😊 ew. Możesz iść na betę wtedy dostaniesz jednoznaczną odpowiedź tego samego dnia 😁

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avonid wrote:
    Poczekaj dwa dni jak @ nie przyjdzie zrób następny test 😊 ew. Możesz iść na betę wtedy dostaniesz jednoznaczną odpowiedź tego samego dnia 😁

    Właśnie teraz w ciągu trzech dni nie mam możliwości iść zrobić tej bety 😭😭 no ale poczekam jeszcze i zrobię kolejny test

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorszy w tym wszystkim jest mój brzuch ( podbrzusze ) no tak mnie wysadziło że masakra sukienka która wyglądała na mnie idealnie teraz wygląda jak jakiś nadmuchany worek 😂😂

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Najgorszy w tym wszystkim jest mój brzuch ( podbrzusze ) no tak mnie wysadziło że masakra sukienka która wyglądała na mnie idealnie teraz wygląda jak jakiś nadmuchany worek 😂😂
    Który to dc ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2023, 09:47

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle wypadają w dn 30-32

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Cykle wypadają w dn 30-32

    Dziś powinnam dostać okres ...

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Dziś powinnam dostać okres ...
    A jak się czujesz ?

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Witam , dziś powinna przyjść @ oczywiście nie mogłam wytrzymać i wczoraj zrobił test ciążowy - negatywny. Czy ten test daje już jednoznaczny wyniki , i czekać cierpliwie na @.
    Dodam że w tym cyklu czuje się bardzo dziwnie , raz że zawsze ten dzień przed @ miałam delikatne plamienie - brązowe teraz go nie mam , a dwa że boli mnie podbrzusze na dole , takie uczucie pełności ( ból rozpierający) i przed @ bolały mnie piersi - teraz nic.

    Ból lewego jajnika jest dość uciążliwy, ból jest stały ale nie jakiś mega mocny.
    W tym cyklu był stosunek w dni płodne, z finałem w środku.

    Dodam że cztery dni po tym stosunkowo pojawił się śluz taki gęsty zabarwiony delikatnie na różowo i to tyle.
    Proszę o radę ❤️❤️❤️
    Spokojnie kochana. To jeszcze niczego nie przesądza. Mi pozytywny test z moczu wyszedł w 5tc
    Żeby nie beta to bym o ciąży nie wiedziała 😁
    Także zatestuj jeszcze raz jeśli okresu dalej nie będzie ❤️
    A co do brzucha to ja jestem tak wzdęta od piątku że w sklepie i w banku wołali mnie bez kolejki 😂 a teraz przez weekend jeszcze męczę się z bolesnymi piersiami a właściwie sutkami, śpię tylko na brzuchu a teraz jest to niemożliwe. No i zła jestem bo weekend taki piękny,słoneczko,ciepło a ja spędziłam go śpiąc i wstaje tylko do lodówki po jedzenie i później znowu spanko. Wczoraj zasnęłam na balkonie na leżaku 😂Do okresu mam jeszcze 5 dni a ja się czuję jakbym już miała 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2023, 10:03

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvee27 wrote:
    A jak się czujesz ?

    Ogólnie jak na mojw objawy przed okresem jest inaczej na @ mam takie objawy i to zawsze odkąd pamiętam
    - ból piersi - teraz brak
    - suchość - teraz mokro
    - oaza spokoju - teraz nerwy o byle co , no chłop mnie tak wkurza że szok 😂 a za chwilę przechodzi i już jest najlepszy na świecie.
    - ból jajników ale tylko w dniu @ - teraz tylko jeden boli lewy i jest to ból ciągły a boli już ze trzy dni
    - śluz też mnie zdziwił bo bardzo długo utrzymał sie biały( takie perłowy ) i był ciągnący , teraz jest biały ale taki krem
    - do tego doszedł ból podbrzusza na środku na dole
    - uczucie pełności co już wspomniał no Bałon ze jak cholera ...

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ogólnie jak na mojw objawy przed okresem jest inaczej na @ mam takie objawy i to zawsze odkąd pamiętam
    - ból piersi - teraz brak
    - suchość - teraz mokro
    - oaza spokoju - teraz nerwy o byle co , no chłop mnie tak wkurza że szok 😂 a za chwilę przechodzi i już jest najlepszy na świecie.
    - ból jajników ale tylko w dniu @ - teraz tylko jeden boli lewy i jest to ból ciągły a boli już ze trzy dni
    - śluz też mnie zdziwił bo bardzo długo utrzymał sie biały( takie perłowy ) i był ciągnący , teraz jest biały ale taki krem
    - do tego doszedł ból podbrzusza na środku na dole
    - uczucie pełności co już wspomniał no Bałon ze jak cholera ...
    Kurde mam podobnie, tyle ze mam 11 dpo a wczoraj 10 dpo beta <2,30 😩😩😩

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pozostaje nic innego tylko czekać co się wydarzy , a chyba nie ma nic gorszego 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wzdęty brzuch jest najlepszy 😂 sama z siebie się śmieje, że jeszcze tak to nie było.
    Najlepsze jest to że w ostatnim czasie trochę schudłam , i chłop stwierdził że chyba poprzednia waga mi wróciła w ciągu dwóch dni 😂😂😂

  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ten wzdęty brzuch jest najlepszy 😂 sama z siebie się śmieje, że jeszcze tak to nie było.
    Najlepsze jest to że w ostatnim czasie trochę schudłam , i chłop stwierdził że chyba poprzednia waga mi wróciła w ciągu dwóch dni 😂😂😂
    Biedna hahahha ja tez mam bebzol jak w 4 msc przy moich chudych nogach to dziwnie wyglada

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    Ten wzdęty brzuch jest najlepszy 😂 sama z siebie się śmieje, że jeszcze tak to nie było.
    Najlepsze jest to że w ostatnim czasie trochę schudłam , i chłop stwierdził że chyba poprzednia waga mi wróciła w ciągu dwóch dni 😂😂😂
    No ja wczoraj stanęłam przed chłopem i się śmiałam że pakować się trzeba bo za chwilę poród się zacznie bo brzuch jak w 9 miesiącu ciąży 😂

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ten " wielki " brzuch był dobrym znakiem ❤️
    Teraz sobie zaczął boleć jajnik , ale to tak czuję że go mam 😂 inaczej nie idzie tego określić 🤗

  • Agata98 Autorytet
    Postów: 504 118

    Wysłany: 21 maja 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki_26 wrote:
    O ten " wielki " brzuch był dobrym znakiem ❤️
    Teraz sobie zaczął boleć jajnik , ale to tak czuję że go mam 😂 inaczej nie idzie tego określić 🤗
    Ha ha aż strach pomyśleć jak będę wyglądać serio w 9 miesiącu 😂 skoro przy wzdętym brzuchu już wyglądam jakbym miała porodówkę odwiedzić 😂 dobrze że mam windę bo na 11 piętro ciężko byłoby się inaczej zatoczyć 🙈

    Ona♀️:
    -PCOS
    -Cukrzyca typ 2
    -Hiperandrogenizm
    -💊Inofem, Ovulomed max, siofor 3x1000, kwas foliowy, miovelia nac, Wit. A, D, E, K, kwas Omega 3-6-9
    -badania podstawowe w normie

    On♂️:
    -wszystkie badania w normie

    Starania od 2 lat z przerwami po poronieniach oraz leczeniu, czekamy na⏸️ w 2023❤️
  • Evvee27 Autorytet
    Postów: 1150 524

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ha ha aż strach pomyśleć jak będę wyglądać serio w 9 miesiącu 😂 skoro przy wzdętym brzuchu już wyglądam jakbym miała porodówkę odwiedzić 😂 dobrze że mam windę bo na 11 piętro ciężko byłoby się inaczej zatoczyć 🙈
    Na 11 pietrze mieszkasz ? 😵‍💫

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata98 wrote:
    Ha ha aż strach pomyśleć jak będę wyglądać serio w 9 miesiącu 😂 skoro przy wzdętym brzuchu już wyglądam jakbym miała porodówkę odwiedzić 😂 dobrze że mam windę bo na 11 piętro ciężko byłoby się inaczej zatoczyć 🙈

    No to faktycznie dobrze że masz windę 😂😂

  • Wiki_26 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 21 maja 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogólnie u was jakieś " inne " objawy są ? 🤗🤗

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ