X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy zdarzyło wam się zrobić przed @ test ciazowy, który wyszedł negatywny a bylyscie w ciąży? Dwa dni temu robiłam test, wyszła jedna kreska. Dziś powinnam dostać @ i dostałam tylko leciutkie plamienie. W zasadzie to zauważyłam podbarwiony na brązowo śluz ale niewiele. Teraz czysto. Brzuch pobolewa już od jakiegoś czasu, jajniki kluja. Do tego dochodzą inne objawy nudności, temp ciała ciągle koło 37. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Była ktoras kiedyś w takiej sytuacji?

    MalaZnadzieja lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 24 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa co powiedzą inne babeczki..

    Okres powinnam dostać wczoraj jednak go nie ma nadal. temperatura dzisiaj z rana to 36,8 - już pominę fakt, że mierzę ją sobie 15 razy dziennie, żeby sprawdzić czy @ nie nadchodzi ;) popołudniu nie spada poniżej 37 stopni.
    Mam tez dość dziwne bóle brzucha - momentami sa jak na @, a momentami to bardziej kłucie jajników niż ból. Wczoraj podczas godzinnego prasowania ból promieniował do nogi aż, że ciężko było mi ustać. gula w gardle nie opuszcza mnie praktycznie. jednak zupełnie nie bolą mnie piersi - jedyne co to widzę żyły na nich (nie jakoś mocno ale jednak, utrzymuje się to już około 1,5-2 tygodnie) jak i na całym dekolcie. Wydaje mi się, że moja szyjka macicy jest dość twarda i dośc wysoko - czuje ją opuszkiem palca jednak nie mogę znaleźć jej ujścia jakby była zwrócona do kręgosłupa...

    Dodam, że w tym cyklu stosuje INOFOLIC.

    Zrobiłam wczoraj test jednak wyszedł negatywny - czy jest sens jeszcze nadal się łudzić, że może to byc ciąża?

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 24 lipca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie pozostaje nic innego niż zrobienie bety. Kropek ma teoretycznie po zapłodnieniu od 6 do 12 dni na implantację, więc test ma prawo nie wyjść przed @, co oczywiście nie oznacza, że nie można testować ;)
    Powodzenia!

    mother_to_be, maada lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była raz taka historia, przy cyklach 31-32 dniowych w 29dc test negatywny, w 34 dc byłam u lekarza i powiedział że prawdopodobnie ciąża żeby zrobić test a jak będzie pozytywny to iść na betę więc zrobiłam ale dalej negatyw więc na betę nie poszłam. w 36dc taka blada druga kreska wyszła. 38dc beta była 81. Po dwóch dniach spadła do 50 bo to była ciąża biochemiczna. Ale lepiej iść na betę.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pojde jak sie nic nie wydarzy. Ale mam zamiar po czekac do wekenduu

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo... czekam do weekendu.
    Jednak wczoraj mnie podkusiło i popołudniu zrobiłam test - oczywiście negatywny ;)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam ( na dodatek po 18 s)) test oczywiście negatywny . @ ma przyjść jutro , czy w dniu spodziewanej już coś wyjdzie ? Czy lepiej zaczekać kilka dni . Jestem taka niecierpliwa

    maada lubi tę wiadomość

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mieć @ w poniedziałek już.
    Idę dzisiaj na krew, bo nawet mój partner ma dość mojego zrzędzenia już w oczekiwaniu na @ ;)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Jestem ciekawa co powiedzą inne babeczki..

    Okres powinnam dostać wczoraj jednak go nie ma nadal. temperatura dzisiaj z rana to 36,8 - już pominę fakt, że mierzę ją sobie 15 razy dziennie, żeby sprawdzić czy @ nie nadchodzi ;) popołudniu nie spada poniżej 37 stopni.
    Mam tez dość dziwne bóle brzucha - momentami sa jak na @, a momentami to bardziej kłucie jajników niż ból. Wczoraj podczas godzinnego prasowania ból promieniował do nogi aż, że ciężko było mi ustać. gula w gardle nie opuszcza mnie praktycznie. jednak zupełnie nie bolą mnie piersi - jedyne co to widzę żyły na nich (nie jakoś mocno ale jednak, utrzymuje się to już około 1,5-2 tygodnie) jak i na całym dekolcie. Wydaje mi się, że moja szyjka macicy jest dość twarda i dośc wysoko - czuje ją opuszkiem palca jednak nie mogę znaleźć jej ujścia jakby była zwrócona do kręgosłupa...

    Dodam, że w tym cyklu stosuje INOFOLIC.

    Zrobiłam wczoraj test jednak wyszedł negatywny - czy jest sens jeszcze nadal się łudzić, że może to byc ciąża?





    Mam podobnie , ile trwają Twoje cykle?

    mother_to_be lubi tę wiadomość

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Mam podobnie , ile trwają Twoje cykle?


    30 dni. Co prawda ledwo co odstawiłam tabletki ale nawet objawy mam inne - raz boli mnie lewy jajnik, raz prawy, raz oba, raz w ogóle mnie brzuch nie boli na @... bardzo dziwna sytuacja.

    Chce mieć pewność na czym stoję więc wolę wydać 30 zł na badanie i wiedzieć co się dzieje - czy to ciąża czy przedłużający się cykl z powodu odstawienia tabletek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 10:27

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    30 dni. Co prawda ledwo co odstawiłam tabletki ale nawet objawy mam inne - raz boli mnie lewy jajnik, raz prawy, raz oba, raz w ogóle mnie brzuch nie boli na @... bardzo dziwna sytuacja.

    Chce mieć pewność na czym stoję więc wolę wydać 30 zł na badanie i wiedzieć co się dzieje - czy to ciąża czy przedłużający się cykl z powodu odstawienia tabletek.




    U mnie wyglada to tak - cykle mam 28-29 dni (od jakiegoś czasu)
    Objawy PMS pojawiały się zwykle Ok 14-15 dnia cyklu . W tym cyklu zero objawów jedynie powiększyły się piersi i bolałyy tylko jeden dzień ( wczoraj -26 dc)
    Od kilku dni pojawiają mi się takie bóle jak na @ ale
    Trwa to chwile , 2 dni temu w jajnikach takie kłucie jak szpileczka a dzisiaj chyba już nic nie czuje
    Zastanawiają mnie te piersi czemu nie bolą ?
    Sprawdzałeś śluz ? Szyjkę ?

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    U mnie wyglada to tak - cykle mam 28-29 dni (od jakiegoś czasu)
    Objawy PMS pojawiały się zwykle Ok 14-15 dnia cyklu . W tym cyklu zero objawów jedynie powiększyły się piersi i bolałyy tylko jeden dzień ( wczoraj -26 dc)
    Od kilku dni pojawiają mi się takie bóle jak na @ ale
    Trwa to chwile , 2 dni temu w jajnikach takie kłucie jak szpileczka a dzisiaj chyba już nic nie czuje
    Zastanawiają mnie te piersi czemu nie bolą ?
    Sprawdzałeś śluz ? Szyjkę ?


    Śluz i szyjkę sprawdzam codziennie od kilku dni i tutaj jest dośc dziwnie... dwa dni temu byla zamknięta i wysoko, wczoraj rano zamknięta i wysoko ale podkusiło mnie i sprawdziłam w ciągu dnia i była nisko i lekko otwarta. Za to dzisiaj znowu wysoko i nie jestem w stanie znaleźć ujścia.

    Śluz mam biały i kremowy ale czytałam, że śluz o niczym nie świadczy.

    Piersi również zawsze mnie bolały, a teraz nic... Nie zauważyłam zwiększenia rozmiaru (tzn zauważyłam ale od momentu odstawienia hormonów przytyłam 4 kg więc zwalam to na to)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy podobnie , u mnie z tym śluzem jest bardzo skąpo , dziewczyny zazwyczaj mówią o sporej ilości . U mnie szyjka rano jest inna wieczorem inna chyba przestane już sprawdzać . Raz wydaje mi się ze jest miękka zaraz twarda raz wysoko raz nisko , ciężko mi określić czy zamknięta czy otwarta

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj beta ? Ja planuje jutro zrobić raz jeszcze test . O ile rano nie przywita mnie @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 10:57

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Mamy podobnie , u mnie z tym śluzem jest bardzo skąpo , dziewczyny zazwyczaj mówią o sporej ilości . U mnie szyjka rano jest inna wieczorem inna chyba przestane już sprawdzać . Raz wydaje mi się ze jest miękka zaraz twarda raz wysoko raz nisko , ciężko mi określić czy zamknięta czy otwarta
    No dokładnie u mnie to samo...
    Ide na krew dzisiaj po prawy i kończe moje męczarnie ;)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik odbierasz tego samego dnia ? Daj znać co wyszło

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się czeka pół godziny do godziny i sa wyniki. Dam znać wieczorem co z tego wyszło... Chyba, że @ przyjdzie wcześniej ale tempka z rana 36,7 więc teoretycznie podwyższona

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zabawę z temperaturą zaczynam od nowego cyklu, zaopatrzyłem się już w termometr ( mam nadzieje , że już mi się nie przyda )

    W jakim wieku jesteś

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 lat, 5 lat antykoncepcji hormonalnej.
    A jak u Ciebie?

  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,03 także nie ma szans na ciąże. Najwidoczniej moj organizm badał wariuje po tabletkach ;) zaczynam w taki wypadku suplementację oleju z wiesiołka i odpuszczam delikatnie... liczę jednak ze lada moment dostanę okres bo to nowe jajeczko do uwolnienia ;)

    Mam nadzieje, ze u Ciebie jednak będzie ciąża ! Daj znać koniecznie

    Paula101095 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ