X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego musisz obserwowac swoje cykle. Ile Maja dni I testowac wlasnie w ktore dni cyklu ta owulacja sie pojawia. Ja po obserwacji wiem ze miedzy 12 a 14 dniem. Moje cykle trwaja 26 do 28 dni. Bez obserwacji ciezko I zawsze ale to zawsze w dzien owulacji mnie mdli I kuje mnie jajnik. Zawsze wtedy widze tez buzke na tescie I ide do gin potwierdzic ovu.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest to ze mam za soba duzo badan I wszystko jest dobrze. Nasienie mojego bardzo dobre. I tyle czasu sie nie udalo. Dlatego my podjeslimy decyzje o IUI juz mamy dosc tego czekania.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek lece jeszcze do gin na obserwacje ovu. Jade wypoczac do Pl I wracam 22 odrazu jade do kliniki lekarz MI mowil ze jak wszystkie badania bd OK to moze od 1 wrzesnia zaczynamy pierwsza IUI wtedy wypada kolejna ovu miedzy 1 a 3 wrzesnia. Mysle ze sie nic nie pezestawi

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty robilas sobie badania? I badanie nasienia?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nasienia nie , ja mam problem z PCO , wysoka prolaktyne itp

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle ostatnie miesiące ubiegłego roku to 30-35 dni , od początku tego roku 28-31 dni

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A potwierdza.Ci się owulacja
    Z tym co jest na ovufriend ? Detektor ciąży coś Ci pokazał ?

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazuje MI tylko dni plodne. Samej owulki nie bo ja nie mierze temperatury. Ja jednak wole testy ovu I isc do Gina potwierdzic.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny jak to jest z tym ginekologiem? Normalnie idę i mówię, że chce potwierdzić owulację?

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja wlasnie dzisiaj ide potwierdzic ovu.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim terminie należy się udać?
    Wiadomo, ze owulacja to jest dzień X - wtedy idę przed czy po czy w samym dniu X?

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz mniej wiecej w jaki dzien masz owu?

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę zrobić test owi o tej godzinie ?

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mozna zrobic o kazdej

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się to ustalić :D

    Teoretycznie mam miec za tydzień dlatego tak się uzbroiłam w te testy.. jednak wczoraj wieczorem na papierze miała śluz przezroczysty i meeega rozciągliwy. Zastanawiam się czy mógł byc to śluz płodny, bo była to akcja jednorazowa i kolejno próboeałam wyciągnąć trochę śluzu to już był kremowy biały...

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Staram się to ustalić :D

    Teoretycznie mam miec za tydzień dlatego tak się uzbroiłam w te testy.. jednak wczoraj wieczorem na papierze miała śluz przezroczysty i meeega rozciągliwy. Zastanawiam się czy mógł byc to śluz płodny, bo była to akcja jednorazowa i kolejno próboeałam wyciągnąć trochę śluzu to już był kremowy biały...



    Z tym śluzem to skomplikowana sprawa , zmienia się jak chce ja robię testy owi 10 dzień poli co negatywne , ale patrząc na paski to kolor 5 i 6 dnia cyklu były najmocniejsze , teraz takie bladziochy . Cykl zaczęłam z temperatura 37,2 , 6 dnia był skok a po 6 dniu cyklu temperatura spadła , pierwszy raz sprawdzam temperaturę , czy tak powinno buc ? Masz moze więcej doświadczenia ?

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie... dodatkowo nie jesyem sumienna w tym cyklu, bo mam problrmy ze snem i ta temperatura śmiesznie mała ki wychodzi ciagle :/ pierwszy raz od odstawienia tabletek zaobserwowałam u siebie taki śluz. Jedna dziewczyna mi powiedziała, ze to może być koniec dni płodnych i se owulacja się przesunęła.

    Czytałam tez se te testy owulacyjne to dziadoswo i rzadko xo z nich wychodzi :/

  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie probowalyscie clear blue tych testow elektronicznych? Mnie Co do owu nie zawodza sa drozsze, ale moim zdaniem warto. Wiadomo ze obserwowanie wlasnego cala wcale nie jest takie proste. I warto jesli. A sie problemy u Gina umowic sie na monitoring cyklu

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okazalo sie ze mam problemy z tarczyca. W ciagu Pol roku uroslo z 0,9 do 4,2 wiec raczej to nie pozwala MI zajsc w ciaze bo wszystko inne dobre. A normalnie powinno byc okolo 1,5 najlepiej. Ale tak Samo robilam te testy od 9 dnia cyklu w 12 "dniu ukazala sie Buska no I faktycznie byla owu potwerdzona u gin

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaZnadzieja wrote:
    U mnie okazalo sie ze mam problemy z tarczyca. W ciagu Pol roku uroslo z 0,9 do 4,2 wiec raczej to nie pozwala MI zajsc w ciaze bo wszystko inne dobre. A normalnie powinno byc okolo 1,5 najlepiej. Ale tak Samo robilam te testy od 9 dnia cyklu w 12 "dniu ukazala sie Buska no I faktycznie byla owu potwerdzona u gin


    W zeszłym roku badałam tarzycę i wyniki miałam w normie ale może rzeczywioście powinnam chociaż tsh zbadać...

    Wiesz to mój dopiero 3 cykl starań więc jeszcze aż tak nie chce panikować ale ten śluz mnie jednak trochę zastanowił. Wczoraj wieczorem równiez był ale z drugiej strony temperaturę mam niską (dzisiaj 36.3) ale też spać nie mogę więc to nie jest znowu poprawna tempka.

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ