Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 30 lat zdiagnozowane PCO insulinooporość , wysoka prolaktyna (wyciek z piersi) , mój mąż miał nowotwór usunięto jedno jądro , czasami wątpię ze kiedykolwiek się uda . On nie godzi się na badania nasienia ... co miesiąc to samo nadzieja ze
    Może w tym cyklu będzie niespodzianka

    MalaZnadzieja lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czekaj ile ci się spóźnia @, kiedy było ostatnie przytulali ( który dzień cyklu
    )

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama od
    Dawna namawia
    Mnie na wiesiołka podobno poprawia
    Jakość i ilość śluzu

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Beta 0,03 także nie ma szans na ciąże. Najwidoczniej moj organizm badał wariuje po tabletkach ;) zaczynam w taki wypadku suplementację oleju z wiesiołka i odpuszczam delikatnie... liczę jednak ze lada moment dostanę okres bo to nowe jajeczko do uwolnienia ;)

    Mam nadzieje, ze u Ciebie jednak będzie ciąża ! Daj znać koniecznie



    Dam znać jutro rano teścik

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek miałam mieć @ wiec to już 3 dzień spóźnienia. Przytulanko było dwa dni temu i trzy dni temu i 17 gdzie był nagły wzrost temperatury.

    No to u Was sytuacja trochę skomplikowana ale uda się ba pewno zobaczysz :)

    W tym cyklu już straciłam nadzieje... czekam na @.

  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba tez szyjka poszła w dół , twarda i chyba otwarta

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 27 lipca 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj temperatura 36,51 więc czekam już naprawdę na @ ;/

  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 27 lipca 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 36,9 - tez spadła test rano - negatywny oczywiście

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 27 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje czekać na kolejny cykl... Od tego cyklu badam temperaturę już codziennie + zakupiłam testy owulacyjne więc mam nadzieję, że to będzie ten szczęśliwy.

    Trochę martwi mnie to spóźnienie ale skoro tempka spada to chyba jednak będzie ten upragniony @

  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 27 lipca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymam już termometr pod poduszka i czekam na ten dzień , bez obaw kolejny cykl jest nasz

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 27 lipca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam już nowe testy clear blue , kilka zwykłych i kilka tych wykrywające który tydzień ciąży słyszałaś o nich ?

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam właśnie reklame ostatnio w telewizji. Miałam jeden raz przyjemność robić test clear blue. Napisałam przyjemność, bo bardzo ładny jest ten test :D Duże okienko, duzy test jakoś z przyjemnością się go używało ;)

  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://allegro.pl/clearblue-cyfrowy-test-owulacyjny-dual-10szt-4p-i6664290281.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_UZSD_pla_zdrowie&ev_adgr=Zdrowie&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=CjwKCAjwhevaBRApEiwA7aT539ceIrz1iFPGAPGDz1u-rQde_NHAIta--U0WEdHaPQPP3uwoM2WqcBoCiy8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CM2-w8HtvtwCFYyBsgod1MkIKw




    Kup to test owulacyjny clear blue

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zamówiłam

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 27 lipca 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne mam jeszcze także jak na razie nie ma sensu się zaopatrywać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 10:34

  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 27 lipca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła @ ?

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 29 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Przyszła @ ?
    Przyszła @ w piątek koło południa...
    Nowy cykl - nowa szansa.. Jak u Ciebie?

  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyszła w sobotę rano. ....

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 lipca 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli zaczynamy od nowa! ;)

  • Justek Autorytet
    Postów: 377 103

    Wysłany: 30 lipca 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Czyli zaczynamy od nowa! ;)




    Tak , ja jestem uzbrojona w termometr testy owulacyjne , testy ciążowe - i optymistyczne nastawienie
    Musi się udać

    🙎‍♀️37 🙎‍♂️37

    04.2024 👧🩷
    02.2025👼 cb🤍
    03.2025 👼 7tc 🤍
    Om 20.06 - czekamy na bliźniaki
    👧🩷🧒🩵

    preg.png

    age.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ