X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test negatywny a ciąża?
Odpowiedz

Test negatywny a ciąża?

Oceń ten wątek:
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 lipca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    Tak , ja jestem uzbrojona w termometr testy owulacyjne , testy ciążowe - i optymistyczne nastawienie
    Musi się udać


    hahaha! ja mam nówkę sztuke termometr na ten cykl (wczesnej używałam tego z dokładnością do 1 miejca po przecinku) + 30 testów owulacyjnych + 60 saszetek inofemu i olej z wiesiołka ;) I pozytywne nastawienie oczywiście do wykrycia mojej owulacji ;)

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    hahaha! ja mam nówkę sztuke termometr na ten cykl (wczesnej używałam tego z dokładnością do 1 miejca po przecinku) + 30 testów owulacyjnych + 60 saszetek inofemu i olej z wiesiołka ;) I pozytywne nastawienie oczywiście do wykrycia mojej



    Swiruski jesteśmy , dobrze ze objawów ciąży nie odczuwamy w 5 dc

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek wrote:
    mother_to_be wrote:
    hahaha! ja mam nówkę sztuke termometr na ten cykl (wczesnej używałam tego z dokładnością do 1 miejca po przecinku) + 30 testów owulacyjnych + 60 saszetek inofemu i olej z wiesiołka ;) I pozytywne nastawienie oczywiście do wykrycia mojej



    Swiruski jesteśmy , dobrze ze objawów ciąży nie odczuwamy w 5 dc



    No totalne ale naprawdę chciałabym, zeby się udało już! Teraz jak na złość wszedzie widzę wózki i kobiety w ciąży i trochę się
    Dołuje, ze to nie ja jeszcze czekam na ten rosnący brzuch i jie wybieram
    Ciuszków

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj ruszamy testami, jestem ciekawa jak to wyglada .

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj już robisz testy owulacyjne? Jakie masz cykle długie?
    Ja się zstanawiam kiedy zaczać biorąc pod uwagę, że owulacja wypadnie mi planowo koło 10 niby... M

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam bardzo długie cykle ale od kilku miesięcy są na poziomie 28-31 dni . Testy robię od 4 dnia cyklu chyba . Czasami zdarza się , że owulacja jest dużo wcześniej

    Justek
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę to ja tez zaczynam dzisiaj.
    Moje cykle mają 30-35 dni.

  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę sprawdzić chociaż jeden cykl dokładnie . Może zacząć brać kwasnfoliowy ?

    Justek
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    O kurczę to ja tez zaczynam dzisiaj.
    Moje cykle mają 30-35 dni.


    Jak to jest z tymi testami , jak wyjdzie mi pozytywny to kiedy najlepiej współżyć tego samego dnia czy poczekać do kolejnego ?

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justek kwas foliowy najlepiej zaczac brac jak najszybciej. W aptece zapytaj sie o kwas foliowy dla starajacych sie. Ja od 7 miesiecy biore femibion BabyPlanung koszt okolo 26 euro. Ale zawiera wszystkie potrzebne witaminy. W polsce tez napewno jest. Witacjcie w ja od wczoraj lece z testami ovu:)

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w gronie testujących .moze Ty Wiesz jak to jest z tymi testami jeżeli wyjdziempozyrywmy to kiedy najlepiej współżyć

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz to roznie jest kazdy MA Tam jakas swoja opinie. MI gin radzila ze jeden dzien do dwoch dni przed ovu w dzien pozytywnego testu I jeden dzien po. Ale Co kobieta to Inna teoria. Ja robie testy I w poniedzialek ide tez na potwierdzenie ovu I obserwacje pecherzyka ale ja sie przygotowuje do IUI.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak widzisz dwie kreski to nie skromnie powiem dzialaj kobitko :) ja robie testy od 8 dnia cyklu AZ do 14 dnia. I wszystkie testy porownuje. Wtedy jest wieksza pewnosc.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam ten elektroniczny , czytałam że powinno odczekać się jeden dzień po pozytywnym

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uzywam clear blue elektroniczne wiesz Sam dzien owu to buska ale gin Kazaa MI obserwowac same paski. I tak tez robie. Wtedy widzisz jak hormon wzrasta. Warto to obserwowac.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego MI sugerowala 2 dni przed dzien buski I dzien po. Dlatego ja robie testy ovu, do 2 dnia po ovu wtedy juz wychodzi MI zawsze negatywny

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to zalezy tez od nasienia partnera wiadomo ze jesli codziennie uprawiacie seks a nasienie nie jest zbyt dobre to lepiej sie wstrzymywac do samej ovu.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile cykli trwają Twoje starania ?

    Justek
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania z testami I tak na powaznie 7 miesiecy. Ale 7 lat procz kalendarzyka zero antykoncepcji.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Justek Koleżanka
    Postów: 297 15

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez bez antykoncepcji 6 lat , do tej pory próbowałam „celować „ w owulacje - ale bez skutku . Od tego cyklu zdecydowałam się na testy , czekam na efekty. Tylko powiedz mi kiedy ja będę wiedziała ze jestem 2 dni przed buźka Hahaha jak ta owulacja pojawia się kiedy chcce , o ile jest .

    Justek
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ