X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Lucy7 Ekspertka
    Postów: 226 184

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki;) ja planuje testować 17 stycznia jeśli do tego czasu @ nie zawita.. Trzymam kciuki za Was <3

    16uddqk3x9bbni2d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam dziewczyny! :)

    Lucy7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Wasz sluz teraz w tym okresie oczekiwania (po owu) wyglada? :Jak powinien wygladac w czasie zagnieżdzenia?

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 20:25

    Lucy7 lubi tę wiadomość

  • KonEfka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Ja też chętnie dołączę. Mam dziś 10 dpo, rano nie wytrzymałam i zrobiłam test - negatywny. Mam jednak nadal nadzieję. O ile nie dostanę okresu, następny test planuje na 17 stycznia. W święta miałam 2 tygodnie urlopu, mieliśmy dla siebie z mężem sporo czasu, byliśmy wyluzowani, więc bardzo liczę na to że tym razem się uda :)

    Lucy7, Kena1983 lubią tę wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28, a może to właśnie ból brzucha niekoniecznie zwiastujący @. Też mam dziś 8 dpo - wczoraj przy dłuższym siedzeniu brzuch się odzywał jak na @ - ale jakoś tak póki co - nakręcam się pozytywnie. Oczywiście dziś nie wytrzymałam - pierwszy test i jakże mogło być inaczej...negatyw :) Wstrzymuję testowanie do 17.01! (choć powinnam dopiero 19).

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KonEfka wrote:
    Cześć dziewczyny :) Ja też chętnie dołączę. Mam dziś 10 dpo, rano nie wytrzymałam i zrobiłam test - negatywny. Mam jednak nadal nadzieję. O ile nie dostanę okresu, następny test planuje na 17 stycznia. W święta miałam 2 tygodnie urlopu, mieliśmy dla siebie z mężem sporo czasu, byliśmy wyluzowani, więc bardzo liczę na to że tym razem się uda :)


    Niecierpliwiec taki jak ja :) Więc musi się udać, bo co dwie testujące to nie jedna...;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba pierwszy raz tempka nie robi mi dziwnych skoków i niech tak trzyma...po raz pierwszy brałam CLO, w dniu ovu myślałam, że umieram...a i tak jeszcze z mężem zadziałaliśmy, więc chyba nagroda się należy ;) Póki co to oczywiście szukam wszystkich pozytywnych objawów - i nakręcam się na maxa...;)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co to od dwóch dni (dziś jeszcze nie czuję) lekkie wzdęcie i ból po dłuższym siedzeniu, tempka i na tym koniec. Wczoraj śluz biały(kremowy). Dziś ciężko powiedzieć, bo na noc zapodana została "magiczna globulka" od mojego Ginekologa.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek, a który to już cykl staranek? Mój chyba z 30...ale od roku dopiero pod nadzorem lekarza powiedzmy specjalisty...a biorąc pod uwagę moje "wcześniejsze przeboje ze sprawami kobiecymi"...to mam bardzo pod górkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi dlaczego ovu juz czwarty raz zmienia mi owulacje z 14 na 17 i na odwrót. Dzisiaj znowu zmienił z 14 na 17. Dzięki pozdrawiam

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Specjalistką nie jestem, ale chyba dlatego, że dopiero po 17 zanotował 3 wyższe temperatury.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 20:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ważka a robisz monitoring cyklu albo testy owulacyjne?
    Nie niestety nie robie :-(. Dziwi mnie w tym programie taj częsta zmiana owulacji mimo że 17 nie miałam już śluzu płodnego. Sorki trochę chaotycznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 09:48

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, też miałam tak piękne cięcie...Moje AMH niestety nie kwalifikuje mnie do rządowego programu, więc trzeba będzie coś kombinować, bo też nie stać mnie na wyłożenie takiej kasy...HSG miałam tradycyjne i nie wspominam tego miło...ale to tylko z powodu niekompetentnej "obsługi". Samo badanie z podawaniem kontrastu ok - ale zakładanie osprzętu - tragedia...wszystko na żywca - zero leków rozkurczających, zero delikatności. Do dziś to pamiętam...brrr

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważka wrote:
    Nie niestety nie robie :-(. Dziwi mnie w tym programie taj częsta zmiana owulacji mimo że 17 nie miałam już śluzu płodnego. Sorki trochę chaotycznie

    Z tego co gdzieś, kiedyś czytałam ovu może wystąpić nawet do 3 dni po szczycie śluzu płodnego.

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    A i jakby bylo Malo parę razy w roku nie pękają mi pęcherzyki ,poprzedniego lekarza prosiłam o zastrzyk ale odmawiam bo rzekomo przy torbielach nie mozna a tu mi dziewczyny piszą ze normalnie przy torbieli mialy podane


    To faktycznie dziwne, bo mi lekarz chyba z 4 razy sam przepisał zastrzyk pomimo torbieli...

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 20:26

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    No szlag mnie trafi! Widzisz jesteś kolejną kobieta na obu której lekarz bez problemu dal zastrzyk. Mi jednej jedynyj nie! No jak mam sie nie wkurwiac jak to parodia jest. 29mam kontrole u nowej mojej aktualnej pani ginekolog jak tez powie ze mogę wziąć ten zastrzyk to pójdę do tego lekarza i go opierdole. Przepraszam...ale chodziłam do niego tyle czasu ciągle slyszalam ze mimo ze mecze sie z bólami 14lat to taka moja natura, ze zastrzyk absolutnie nie bo nawet na ulotce jest napisane ze przy torbieli nie mozna . Wszystko nie prawda co on gada. Dobić mnie chce czy co. Ale mam nerwy....


    i taki zastrzyk pomaga? Drogi jest?
    Czy pomaga?...chyba tak...no mi się nie udało...ale pęcherzyki podobno pękają. Ja za podwójną dawkę + podanie płaciłam 90 zł. (wizyty mam prywatne)

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xxx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 20:26

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ