X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!
Odpowiedz

Testerki 16-19 stycznia,łączmy się!

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku leczenia mój aktualny G. coś przębąkiwał, że znajdzie jakiegoś specjalistę, który nie zrobi mi całkowitej krzywdy i uratuje jajnik ...ale jakoś później nie kontynuował wątku. Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się teraz.

  • KonEfka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Chcialabym,przelecialam wykresy z zielonym finałem,wszystkie dziewczyny przed okresem czuły bóle piersi a ja nic. Wiec nadzieja prysła jak bańka mydlana. Ale za Was trzymam kciuki!

    Też mnie to martwi, zazwyczaj króko po owulacji dostawałam nabrzmiałych i bolesnych piersi. Trwało to aż do @ - w tym cyklu nic, a to już 11 dpo. Z drugiej strony jeśli wcześniej nie wychodziło, to może teraz się uda skoro jest inaczej ;-) Podświadomie się chyba mocno nastawiłam, że będzie dobrze. Musimy być dobrej mysli!

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Ja robia tylko prolaktyne z tego co pamiętam to chyba w 7dc moje labo normę podaję do 25 a ja miałam 26,6 lekarka powiedziała że jest ok bo biorąc pod uwagę to ze badanie mialam o 6.30 a ponoć bada sie od 8 a dwa ze ja panikara jestem i boje sie pobierania krwi to byl stres i biegłam prawie bo byłam spóźniona na inne badanie. Wiec ufam mojej gin. Tarczyce tez mialam książkowa. Jak nie pękały pęcherzyki to nie dobór jakiego hormony jest?
    Chyba LH.
    A jeżeli chodzi o ból piersi to mam nadzieję,że to trochę za wcześnie i nie jest to wymagany objaw;) W sumie to nigdy nawet przed @ nie miałam problemów z jakąś wrażliwością...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 7 dni po owu zauwazyłam dzisiaj brązowy śluz! Może to plamienie implantacyjne? Naczytałam się na necie, że brązowy kolor plamienia implantacyjnego może być oznaką niedoboru progesteronu.. Co sądzicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli @ nie przyjdzie, ja testuję za tydzień w niedzielę, 18 stycznia. Póki co czuję się w normie.
    Trzymam kciuki za wszystkie styczniowe testerki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki.
    Morisek28 a jak u Ciebie?

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) widzę, że nie tylko ja taka niecierpliwa jestem ale obiecałam sobie, że nie zrobie już testu przed terminem @ a dłuży mi się to starsznieeeee nawet nie mam w domu testu żeby nie kusił bo na pewno już by mnie głośno wołał z szafki :P

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zielonego pojęcia nie mam nigdy takich badań mój lekarz mi nie kazał robić mimo, że jestem po poronieniu

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki minął już rok dokładnie dwa dni temu więc już jest dobrze czekam na moje maleństwo aż znów do mnie wróci :)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniec 11 tygodnia nie mam problemów o tym mówić wręcz przeciwnie było mi łatwiej, że mogłam się wygadać na szczęście mam męża, który mi na to pozwalał :) i do tego dobrą teściową, która ze mną siedziała i gadała godzinami ona też poroniła

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj to przykro mieć w najbiższej rodzinie takie osoby współczuję Ci... ale zobaczysz w końcu nam się uda :) Babcia mojego męża też była nie miła jak poroniłam aż się popłakałąm mąż ją opierdzieliła strasznie - przyszłąm do pracy po dwóch tygoniach L4 a ona na mnie naryczała, że zostawiłąm ją z cała robotą samą i jeszcze parę innych rzeczy ahhh szkoda gadać skąd to się w ludziach bierze takie chamstwo i brak współczucia!

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do badań to w szpitalu histopatologie po łyżeczkowaniu zrobili i posłali mnie do endokrynologa na badania tarczycy wyszła mi choroba hasimoto

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jutro bede testowac bo widze ze hcg wykrywalny po 48h
    cos mnie podkusilo wczoraj wieczorem i robilam owulacyjny głupia w 32dc i zaskoczenie dwie tluste krechy rano powtorka i to samo wiec lece po test i jutro robi,pierwszy raz plamienie mam tzn lekkie od soboty a dZisiaj ze sluzem i czerwone nitki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Nie wiem ale to jest strasznie irytujące. Moja tesciowa (właściwie przyszla) jest okropna, plotkuje, nic jej nie mozna powiedzieć. Wymyśla jakieś dziwne rzeczy. Ciągle mnie komentuje, a to że przytyłam,a to ze jestem blada ,ze mam worki pod oczami, że mam rozstępy na brzuchu a ona po dwójce dzieci ma lepsza figurę ode mnie, ze jak mozna w ciąże nie zajść przecież to proste ( sama wpadka jak miala 18lat) ciągle sie mnie czepia. Jak widzi ze mam jej dość to mydli oczy ze jest dobra dla mnie a za chwile ze zdwojona silą uderza w czuły punkt. Czasem myślę ze jest toksyczna.
    bardzo ci współczuję, ja od 5lat czyli od samego początku nie gadam ze swoją bo tak mi tyłek obsmarowala wyniosła z niej kobieta ale wsZyscy w rodzinie psy na niej wieszaja

    Morisek28, Propablyme lubią tę wiadomość

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhh trzeba nauczyć się żyć z takimi ludzmi nie ma innej racy choć czasem chcesz dać komuś w pysk za przeproszeniem... ;)

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ucielam kontakty wogole nie gadamy moj rzadko jezdzi do niej a co najlepsze na slubie jej nie bylo to byl moj warunek, nie zna moich rodziców a ja yak mysle co bedzie jak będziemy mieli dziecko

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no włąsnie te anty tpo mi wyszło bardzo wysokie i ginekolog mój i endokrynolog dali mi euthyrox

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek dzisiaj 33dc ostatni cykl 27 albo 28 , w październiku mialam ciążę pozamaciczna i cykl trwal 6tygodni

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skupmy się na naszych przyszłych maluszkach a nie naludziach zatruwających życie będzie im żal dopiero jak nie będą mogły poznać tego małego cudu i to będzie dla nich największa kara!

    Staraczka23, Morisek28 lubią tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka jak anty wysokie to masz hashimoto stan zzapalny tarczycy, ja mam niedoczynność

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ