X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 2.12 i okolice :)
Odpowiedz

Testowanie 2.12 i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam termin @ na 28, ale jak cos to sprawdzam 30...

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was miała tak, że testy owu wychodziły pozytywne przez 10 dni z rzędu?.. Bo zaczynam powoli schizować :/

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    A czy któraś z Was miała tak, że testy owu wychodziły pozytywne przez 10 dni z rzędu?.. Bo zaczynam powoli schizować :/
    A moze sprobuj testow roznych firm. Moze to kwestia czulosci.

    43e2d4d6c1.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakies objawy po owu?? U mnie bol lewego jajnika. I wrazliwe sutki. Ale u mnie tak zawsze:)

    43e2d4d6c1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 22 listopada 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sutki nic, jajnik pobolewa.

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 22 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    A moze sprobuj testow roznych firm. Moze to kwestia czulosci.
    Dzięki, może masz rację. Spróbuję jutro jakieś inne. Polecacie coś? Do tej pory używałam zawsze LH test Domowe Laboratorium

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 22 listopada 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje na allegro zestawy po 10-15 szt. Dla porownania robilam lh test kupiony w aptece i wychodzily tak samo, szkoda przeplacac moim zdaniem.

    43e2d4d6c1.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z objawów po owulacji to ja akurat dużo nie mam. W poprzednim cyklu miałam mnóóóóstwo.... Już 1 dzień po owulacji bolały mnie strasznie sutki przez jakieś 4 dni. Potem przestały znowu na kilka dni, a potem zaczęły już boleć całe piersi i nawet urosły... Byłam ciągle zmęczona i bolała mnie głowa. Okazało się, że to nie była ciąża... A w tym cyklu z kolei nic się takiego nie dzieje. Jedyne co to pobolewa mnie jajnik, z którego była owulacja i podbrzusze też trochę boli. Mam takie wrażenie, jakby coś tam się działo... czasem coś zakłuje, czasem coś pociągnie, a to jajnik, a to podbrzusze. Tak jakoś dziwnie. Czekamy co będzie dalej :)
    A wy jak z tymi objawami po owu?

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 22 listopada 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    Zana ja tez dzis lece na monitoring:)
    Daj znac co u Ciebie??:)

    A wiec pęcherzyk pękł. Jestem po owu ale zalecenie mojej gin jest takie zeby jeszcze dzis poprawić

    Inga lubi tę wiadomość

    Zana
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 22 listopada 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec pęcherzyk pękł. Jestem po owu ale zalecenie mojej gin jest takie zeby jeszcze dzis poprawić

    Zana
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 22 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze. Cos nie idzie
    A wiec pęcherzyk pękł. Jestem po owu ale zalecenie mojej gin jest takie zeby jeszcze dzis poprawić

    Zana
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 22 listopada 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzien progesteron, potem czekamy na brak miesiaczki.
    Dziewczyny powodzenia. Uciekam do mojego ukochanego, ktory juz w łóżeczku na mnie czeka :)

    Inga lubi tę wiadomość

    Zana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zielonosci:)

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 22 listopada 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielonego :) I przede wszystkim- miłego, relaksującego wieczoru w ramionach ukochanego. Niech się dzieje tak, jakby w ogóle nie chodziło o dziecko. Czysta radość i pożądanie. Wtedy będzie najpiękniej i ... najowocniej :)

    Zana lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 23 listopada 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś straciłam nadzieję. myślę, że nie doczekam testowania, że @ przyjdzie wcześniej :( rano obudziłam się bez bólu brzucha już, piersi też jakby mniej wrażliwe.. niech któraś napisze, że też tak miała a mimo to była w ciąży... dziś jestem załamana :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2013, 09:38

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 23 listopada 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zana ja tez progest za tydzien:)
    Dzisiaj mam juz tylko bol w ok lewego jajnika. Z niego byla owul. Piersi zero.
    Przesladuje mnie mysl, ze skoro tyle razy sie nie udalo, dlaczego mialoby sie teraz udac....ehh ide sobie poprawic humor slodkosciami:)

    Zana lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 23 listopada 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga, ja dwa lata walki, i tez co miesiąc wydaje mi się, że przeciez przez dwa lata nic, to teraz zapewne równiez nic nie wyjdzie... Ale i tak mimo wszystko gdzieś tam po cichu czekam i wierzę, że się uda :-)
    Ja miałam owu w lewym jajniku heh :-) tez teraz czuję ból, ale co miesiąc tak mam po owu, więc... No to czekamy, Obysmy mogły sobie pogratulować :-D

    Inga lubi tę wiadomość

    Zana
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 23 listopada 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana wrote:
    Inga, ja dwa lata walki, i tez co miesiąc wydaje mi się, że przeciez przez dwa lata nic, to teraz zapewne równiez nic nie wyjdzie... Ale i tak mimo wszystko gdzieś tam po cichu czekam i wierzę, że się uda :-)
    Ja miałam owu w lewym jajniku heh :-) tez teraz czuję ból, ale co miesiąc tak mam po owu, więc... No to czekamy, Obysmy mogły sobie pogratulować :-D


    Byloby super:) za tydzien i troche sie okaze;)

    Znasz przyczyne niepowodzen? U mnie najgorsze jest to, ze oboje jestesmy zdrowi, nasienie ok, hormony ok, monitoring w porzadku. Nie mialam jeszcze hsg ale to juz w grudniu, a ciazy nie ma.... To jest najbardziej frustrujace:(
    Chyba naprawde mam dzis kiepski dzien...za duzo mysle;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2013, 15:29

    43e2d4d6c1.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 23 listopada 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłany: Dzisiaj, 16:02 Cytuj | Edytuj | Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem nowa wiec zaczne od pocztaku.
    Zaczelismy sie starac w maju. Cykle mam regularne 31 dni. Sprawdzam czy mam owulacje testami clear blue co miesiac, nie mam problemu z odczytywaniem wynikow- bo nie pokazuja one kresek tak jak duzo dziewczyn opisuje tylko usmiechniete buzki jak LH jest albo puste kolka jak nie ma. Od poczatku staran owu byla w kazdym cyklu (wg tych testow) troche wczesniej niz w 14 dc zwykle w 10 dc. Ale poki co nic:(
    Dzis jest 21 dc od 3 dni boli mnie w podbrzuszu i mam wrazliwe piersi, wczoraj troche slabo mi sie zrobilo w pewnym momencie, ale szybko minelo. Mdlosci ostatnio sa na porzadku dziennym- ale to chyba od tych witamin dla ciezarnych i starajacych sie, wczesniej lykalam tylko kwas foliowy i tez po nim bylo mi niedobrze. Wiec tego objawu nie traktuje jako jakichkolwiek oznak mozliwej ciazy.Na wszelki wypadek nie biore zadnych tabsow przeciwbolowych. Staram sie nic sobie nie wkrecac zeby sie nie rozczarowac. Przewidywany termin miesiaczki 1 grudnia wtedy bede testowac jesli nie dostane w terminie bo zwykle mam jak w zegarku.
    Moja lekarka powiedziala ze mam sie nie przejmowac tzn dokladnie'' zaczniemy sie p0rzejmowac jak przez rok staran nie zajdziesz'' tak ze staram sie trzymac nerwy na wodzy.

    Doczekac sie nie moge mimo wszystko- same zreszta wiecie jak to jest:)
    Dodam tez ze mieszkam w IRL.:)

    t60z7qg.png
  • Kate 75 Autorytet
    Postów: 752 2963

    Wysłany: 23 listopada 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja @ oczekuje 4.12, ale testować będę wcześniej ok. 2.12

    Zana lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ