X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 2.12 i okolice :)
Odpowiedz

Testowanie 2.12 i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 21 listopada 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zamierzam testowac drugiego grudnia. Moze sa tutaj przyszle mamusie ktore beda testowac w podobnym terminie? :)

    Niebieska lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 21 listopada 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wyszła mi ujemnie beta z krwi, ale spodziewam się @ dopiero 28.11 więc jeśli nie przyjdzie to około 2.12 będę testować. Chociaż szczerze mówiąc nie mam już nadziei i złudzeń...

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 21 listopada 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować 04.12 chyba :) o ile @ wcześniej mnie nie odwiedzi... Liczę na to, że jednak nie :)

    Inga lubi tę wiadomość

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 21 listopada 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 29.11 spróbuje ale nastawiam się na 1,2.12

    Inga lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 21 listopada 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze dostaniemy prezent od Mikolaja;)
    Ja jestem dopiero co po owu. Podejrzewam, ze wczoraj wieczorem pekl pecherzyk, bo bol owul sie pojawil. Jutro monit czy faktycznie tak jest.

    Saramago lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 21 listopada 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się okaże czy Mikołaj łyknie, że byłyśmy grzeczne :D

    Inga lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 21 listopada 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie bede testowac w okolicach 6.12 :) mam nadzieje ze Mikolaj mnie nie ominie i zostawi rano prezent :)

    Bergo, Saramago lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak dożyję to będę testować 2 grudnia :)

    Inga lubi tę wiadomość

  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 21 listopada 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amaranta wrote:
    Ja jak dożyję to będę testować 2 grudnia :)


    Czemu mialabys nie dozyc??;)
    Testujemy tazem:)

    Amaranta lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 22 listopada 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jestem tutaj nowiusieńka, rowniez będę testować w okolicach 2.12
    Jestem właśnie w trakcie lub chwilę po uwu
    Dzis jeszcze wizyta na usg zeby potwierdzić pęknięcie pęcherzyka.
    Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia

    Inga, Amaranta lubią tę wiadomość

    Zana
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 22 listopada 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana ja tez dzis lece na monitoring:)
    Daj znac co u Ciebie??:)

    43e2d4d6c1.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 22 listopada 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez na oko jestem 2 dzień po owu :) Dokładnie kiedy była to nie wiem, bo nie spotkałam się z lekarzem, żeby potwierdzić, że pęcherzyk pękł. Wiem tylko, że ładnie urósł i mieliśmy się starać :) A po bólach podbrzusza i szyjce wnioskuję, że jest już po :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 22 listopada 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas myślę i mam nadzieję. Nie mogę się pozbyć tej nadziei, ciągle siedzi mi gdzieś w głowie ta myśl- "A może jednak". Nie bolą mnie piersi, a czytam że każdą w ciąży bolą. Jedynie pobolewają mnie jajniki, jestem głodna i zmęczona, płaczliwa. Do tego mam dziwne sny... Nie wiem jak dotrwam do terminu @, to jeszcze tydzień!...
    Jest mi smutno i źle, bo domyślam się, że skoro beta wyszła poniżej 1,2 to szans nie ma, a jednocześnie męczy mnie to uczucie nadziei... Czy ktoś może mnie mocno walnąć w głowę i ocucić?!

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 22 listopada 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo, wiele z nas musiałoby się walnąć w głowę. Ja co miesiąc widzę u siebie wszystkie objawy ZAAWANSOWANEJ ciąży już dzień po owulacji <głupek> :P Teraz będę testować 30.11.
    Bez przerwy myślę o tym, żeby nie myśleć :P Ale się nie da. Dziś (7DPO) boli mnie jajnik (jak w czasie owulacji) a jakieś 2-3 DPO zaczęło boleć mnie podbrzusze i boli do tej pory (tak dziwnie ciągnie i kłuje - najgorzej jest jak kicham, kaszlę albo się przeciągam). Piersi mam wrażliwe, ale tak delikatnie.
    Tak bardzo bym chciała, żeby to była już Fasolka...
    Trzymam za Ciebie Bergo kciuki, żebyś nie zwariowała :) I za wszystkie, które będą testować w najbliższym czasie - oby były II!

    Inga, Amaranta lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 22 listopada 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz po monitoringu. Pecherzyka brak czyli pekl, ale plynu w zatoce juz nie ma. Za tydzien progesteron, za miesiac hsg, a jak nie to czas na bardziej zaawansowane dzialania- to tak po krotce co wynioslam z dzisiejszej wizyty.

    43e2d4d6c1.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 22 listopada 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo wrote:
    Cały czas myślę i mam nadzieję. Nie mogę się pozbyć tej nadziei, ciągle siedzi mi gdzieś w głowie ta myśl- "A może jednak". Nie bolą mnie piersi, a czytam że każdą w ciąży bolą. Jedynie pobolewają mnie jajniki, jestem głodna i zmęczona, płaczliwa. Do tego mam dziwne sny... Nie wiem jak dotrwam do terminu @, to jeszcze tydzień!...
    Jest mi smutno i źle, bo domyślam się, że skoro beta wyszła poniżej 1,2 to szans nie ma, a jednocześnie męczy mnie to uczucie nadziei... Czy ktoś może mnie mocno walnąć w głowę i ocucić?!

    Bergo dzis chyba jest taki smetny dzien. Dotrwasz do terminu nie masz wyjscia;)
    Moze za wczesnie zrobilas bete? Powtorz w terminie @
    Powodzenia:)

    43e2d4d6c1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 22 listopada 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotrwam, nie mam wyjścia. Betę zrobiłam bardzo wcześnie i tak trochę "od czapy", bo w sumie nie znam dokładnie mojego cyklu i nie wiem którego dnia była owulacja. Wiem, że kochaliśmy się w dniach płodnych i ze kilka dni później miałam jasno różowe plamienie... I tak mnie tknęło... Zaopatrzyłam się dzisiaj w testy z Tesco, są to te czułe 10, kosztują 5,19zł, nazywają się Pepino. I jednocześnie wiedząc, że nic z tego nie będzie mam zapas testów owulacyjnych, też Pepino :) Nigdy tego nie używałam. Jak to jest? Jak wiem, że są dni płodne to każdego dnia wykonuję test, żeby sprawdzić czy dzisiaj jest owulacja?

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 22 listopada 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne musisz zacząć robić przed spodziewanym terminem owulacji (ja z reguły robię od ok 10-11 dc), żeby nie przegapić owulacji. Pierwszy pozytywny test oznacza, że w przeciągu 24-36h powinna być owulacja i po tym pierwszym pozytywnym możesz przestać "testować" :) ale musisz mieć pewność, że jest pozytywny, tzn. kreska testowa jest tak samo mocna jak kontrolna, albo ciemniejsza. Samo pojawienie się dwóch kresek nie oznacza okresu płodnego.
    Ja w tym cyklu nie przerwałam robienia testów (z ciekawości) i od 10 dni mam pozytywne i nie wiem o co z tym chodzi.. więc lepiej poprzestać po pierwszym pozytywnym :P

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze stardust87 zaczynasz robic kilka dni wczesniej tuz przed spodziewanymi plodnymi. U mnie testy owu pokryly sie z monitoringiem. We wtorek pecherzyk 17mm test pozytywny. W srode wieczorem bylo juz po owu zapewne test negatywny. Dzis ginka potwierdzila ze owu bylo ok 2 dni temu wg niej. Nigdy nie wychodzily mi pozytywne testy przez caly okres plodny....mam te z allegro.

    43e2d4d6c1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki dziewczyny :) Jak nie tym razem to może w kolejnym cyklu. Chociaż powiem szczerze, że od dawna marzyło mi się zrobić rodzinie taki prezent gwiazdkowy i na Wigilii u dziadków powiedzieć, że będzie nas za rok więcej :) Szkoda, że nie wyszło :(

    Amaranta lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ