X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 2.12 i okolice :)
Odpowiedz

Testowanie 2.12 i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 28 listopada 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się zaczyna .. w sumie dobrze przywykłam już do myśli że nic z tego więc niech się kończy i zaczynamy nowe starania :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 28 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    Moj progesteron 12,5ng/ml. Norma.ale Zana daleko mi do twojego wyńiku:D
    Inga, kochana. Nie ścigamy sie przeciez na wyniki :) ale Twój przeciez tez w normie nie jest przeciez zły. Głowa do góry :)

    Inga lubi tę wiadomość

    Zana
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 28 listopada 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    Zana wrote:
    Inga napisz jak bedziesz miała swoje wyniki.
    Jestem ciekawa czy równie ładnie bedzie :)[/QUOTE

    Oj chyba ciezko bedzie mi pobic twoj wynik:) a moze fasolka juz sie gosci w twoim brzuszki stad ten wynik??:)
    Inga jesli okaże sie to prawda, to chyba ruszę niebo i ziemie zeby Cie uścisnąć :)

    Inga lubi tę wiadomość

    Zana
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Mialas bete zrobic!
    Czemu nie poszlas???
    nie zdążyłam. do 18 tylko pobierają materiał..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 wrote:
    Ja nie wytrzymalam i testowalam. I wydaje sie negatywny.... ale jak go tak odpowienio poobkrecam pod swiatlo to widze tam "cien cienia cienia" >__< nic co by na zdjeciu wyszlo..... teraz nie wiem co myśleć. Zwariuje do tego 1szego......
    mój był taki 2 dni temu. dziś już była wyraźna ale blada kreska. Może to właśnie to :) trzymam mocno kciuki!

    Misia1980 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 28 listopada 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana wrote:
    Inga jesli okaże sie to prawda, to chyba ruszę niebo i ziemie zeby Cie uścisnąć :)

    Sciskaj kochana sciskaj:) poki co ja sciskam kciuki za Nas:**

    Zana lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 29 listopada 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    mój był taki 2 dni temu. dziś już była wyraźna ale blada kreska. Może to właśnie to :) trzymam mocno kciuki!

    Dzieki za otuche. Wzbudzila sie we mnie niesmiala nadzieja... w dodatku brzuch mnie dzisiaj juz nie pobolewal jak na okres... no nic, musze sie wyluzowac i zajac czyms intensywnie zeby za duzo nie myslec przez weekend. Czas wejsc na Pinterest hahah. Powinnam w niedziele dopiero testowac.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 29 listopada 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę w niedzielę testować :) niby to dopiero 11dpo będzie, ale i tak chcę spróbować :) Dam znać jak poszło ;)

    Inga lubi tę wiadomość

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 29 listopada 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    Ja też będę w niedzielę testować :) niby to dopiero 11dpo będzie, ale i tak chcę spróbować :) Dam znać jak poszło ;)


    3mam kciuki! Powodzonka;)

    frania lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina: powodzenia :)

    U mnie 12 dpo i cien kreski chyba jest. zrobilam innej firmy, ale tez 25 czulosc. Nadal trzeba sie uwaznie przygladac i Maz nie jest przekonany ale ja bardzo chce wierzyc ze to taki powolny start czegos (a raczej kogos) cudownego :)))
    Jak nie dostane jutro @ to w poniedzi alek pojde na badanie krwi. Mam nadzieje se sobie nie wmawiam ze widze ta kreche....

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie z pytaniami "kiedy dziecko?" Ja dziś prawie popłakałam się w pracy... Zostałam osaczona tymi pytaniami, zarcikami jak to się dzieci robi... Jestem totalnie rozpierdzielona dzisiaj...

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo: To bylo bardzo nie na miejscu co mowili Twoi znajomi w pracy, niestety wiele osob nie ma pojęcia ze to bardzo delikatny temat.
    Ja mialam takie pytania w rodzinie i tekst "Jak Pan Bog da" zamykal zawsze temat, bo z czym tu wtedy dyskutowac. Jak byly szczegolowsze pytania powtarzalam tylko to samo zdanie.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 30 listopada 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo. Przykro mi, ze ktoś postawił Cie w tak nie komfortowej sytuacji.
    Ja w takich momentach zachowuje wewnętrzny spokój i nie kontynuuje zwykle tematu.
    Jak czuje sie niekomfortowo po prostu odchodzę. A tez miałam wiele takich sytuacji podczas ponad dwuletnich starań. Nie daj sie ponosić emocjom. Głowa do góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 07:43

    Zana
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też takie pytania :-( lecz ja odpowiadam w prost że sie staramy ale nie wychodzi. Jest to sposob, bo robi im sie głupio i już wiecej od danej osoby nie słysze przykrego pytania. A która z was moje drogie testuje 6-7 grudnia ? Ja znowu wariuje :-/ to czekanie jest straszne!

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za testujące teraz na dniach trzymam kciuki :-) razem razniej. Musimy wierzyc ze sie nam uda, to tak bedzie :-) ciepło pozdrawiam

  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AIIIII ja testuje chyba we wtorek, no chyba, ze wcześniej przypałęta sie @
    Póki co czekamy i za Ciebie jak i wszystkie czekające ja rowniez trzymam kciukasy :)

    Zana
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana
    Oby się nie przypałętała :-) niech będą dwie krechy!!

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Ja również będę testować w okolicach 6-7 grudnia:) Może będziemy miały mikołajkowy prezent w postaci 2 kreseczek:)Jestem tu od niedawna, ale ile się staram to już nie zliczę...Chyba ponad 2 lata. W końcu trafiłam na pożądnego lekarza i mam wielką nadzieję , że w końcu się uda:)Moje przeczucie jest zmienne. Raz mam wrażenie , że właśnie teraz się udało i czuje się niemalże jak ciężarna a innym razem wydaję mi się że nigdy nie zajdę w ciąże.. Dziś mam pozytywne podejście co do tego:)
    Mnie też często pytają kiedy planuje mieć dziecko. Boli to pytanie bo nie wszyscy zdają sobie sprawę że to pytanie jest nie na miejscu... Ja wtedy odpowiadam , że bym chciała jak najszybciej nawet teraz , ale nie jest to takie łatwe w moim przypadku. Wtedy najczęściej takie osoby zdają sobie sprawę , że powiedziały coś nie tak i odpuszczają rozmowę na ten temat. Dobrze,że jest takie forum na którym wszystkie się wzajemnie rozumiemy i możemy podzielić poglądami i doświadczeniami, chociaż mój mąż już się śmieje , że czytanie o ciąży i siedzenie na tych forach jest już moim nałogiem:)Pozdrawiam was wszystkie i życzę ujrzenia tych cudownych 2 kreseczek:)

    PERELKA175
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 - kochana, ja mam test czułości 10 i się zastanawiam czy coś będzie widać, chociaż i tak się nie nastawiam, po prostu nie chce mi się czekać! ;) A ty na czułości 25 cień kreski zobaczyłaś! To wspaniale wróży! :) No to moje gratulacje! :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede testowac w pon lub wtorek i mam nadzieje ze malpy nie bedzie....ale juz czuje jakies takie ciagniecie z jednej strony :/

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ