X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 2.12 i okolice :)
Odpowiedz

Testowanie 2.12 i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 28 listopada 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się zaczyna .. w sumie dobrze przywykłam już do myśli że nic z tego więc niech się kończy i zaczynamy nowe starania :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 28 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    Moj progesteron 12,5ng/ml. Norma.ale Zana daleko mi do twojego wyńiku:D
    Inga, kochana. Nie ścigamy sie przeciez na wyniki :) ale Twój przeciez tez w normie nie jest przeciez zły. Głowa do góry :)

    Inga lubi tę wiadomość

    Zana
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 28 listopada 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga wrote:
    Zana wrote:
    Inga napisz jak bedziesz miała swoje wyniki.
    Jestem ciekawa czy równie ładnie bedzie :)[/QUOTE

    Oj chyba ciezko bedzie mi pobic twoj wynik:) a moze fasolka juz sie gosci w twoim brzuszki stad ten wynik??:)
    Inga jesli okaże sie to prawda, to chyba ruszę niebo i ziemie zeby Cie uścisnąć :)

    Inga lubi tę wiadomość

    Zana
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko wrote:
    Mialas bete zrobic!
    Czemu nie poszlas???
    nie zdążyłam. do 18 tylko pobierają materiał..

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4036

    Wysłany: 28 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 wrote:
    Ja nie wytrzymalam i testowalam. I wydaje sie negatywny.... ale jak go tak odpowienio poobkrecam pod swiatlo to widze tam "cien cienia cienia" >__< nic co by na zdjeciu wyszlo..... teraz nie wiem co myśleć. Zwariuje do tego 1szego......
    mój był taki 2 dni temu. dziś już była wyraźna ale blada kreska. Może to właśnie to :) trzymam mocno kciuki!

    Misia1980 lubi tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 28 listopada 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana wrote:
    Inga jesli okaże sie to prawda, to chyba ruszę niebo i ziemie zeby Cie uścisnąć :)

    Sciskaj kochana sciskaj:) poki co ja sciskam kciuki za Nas:**

    Zana lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 29 listopada 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stardust87 wrote:
    mój był taki 2 dni temu. dziś już była wyraźna ale blada kreska. Może to właśnie to :) trzymam mocno kciuki!

    Dzieki za otuche. Wzbudzila sie we mnie niesmiala nadzieja... w dodatku brzuch mnie dzisiaj juz nie pobolewal jak na okres... no nic, musze sie wyluzowac i zajac czyms intensywnie zeby za duzo nie myslec przez weekend. Czas wejsc na Pinterest hahah. Powinnam w niedziele dopiero testowac.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 29 listopada 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę w niedzielę testować :) niby to dopiero 11dpo będzie, ale i tak chcę spróbować :) Dam znać jak poszło ;)

    Inga lubi tę wiadomość

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Inga Ekspertka
    Postów: 152 147

    Wysłany: 29 listopada 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina wrote:
    Ja też będę w niedzielę testować :) niby to dopiero 11dpo będzie, ale i tak chcę spróbować :) Dam znać jak poszło ;)


    3mam kciuki! Powodzonka;)

    frania lubi tę wiadomość

    43e2d4d6c1.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina: powodzenia :)

    U mnie 12 dpo i cien kreski chyba jest. zrobilam innej firmy, ale tez 25 czulosc. Nadal trzeba sie uwaznie przygladac i Maz nie jest przekonany ale ja bardzo chce wierzyc ze to taki powolny start czegos (a raczej kogos) cudownego :)))
    Jak nie dostane jutro @ to w poniedzi alek pojde na badanie krwi. Mam nadzieje se sobie nie wmawiam ze widze ta kreche....

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie z pytaniami "kiedy dziecko?" Ja dziś prawie popłakałam się w pracy... Zostałam osaczona tymi pytaniami, zarcikami jak to się dzieci robi... Jestem totalnie rozpierdzielona dzisiaj...

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 29 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo: To bylo bardzo nie na miejscu co mowili Twoi znajomi w pracy, niestety wiele osob nie ma pojęcia ze to bardzo delikatny temat.
    Ja mialam takie pytania w rodzinie i tekst "Jak Pan Bog da" zamykal zawsze temat, bo z czym tu wtedy dyskutowac. Jak byly szczegolowsze pytania powtarzalam tylko to samo zdanie.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 30 listopada 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo. Przykro mi, ze ktoś postawił Cie w tak nie komfortowej sytuacji.
    Ja w takich momentach zachowuje wewnętrzny spokój i nie kontynuuje zwykle tematu.
    Jak czuje sie niekomfortowo po prostu odchodzę. A tez miałam wiele takich sytuacji podczas ponad dwuletnich starań. Nie daj sie ponosić emocjom. Głowa do góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2013, 07:43

    Zana
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też takie pytania :-( lecz ja odpowiadam w prost że sie staramy ale nie wychodzi. Jest to sposob, bo robi im sie głupio i już wiecej od danej osoby nie słysze przykrego pytania. A która z was moje drogie testuje 6-7 grudnia ? Ja znowu wariuje :-/ to czekanie jest straszne!

  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za testujące teraz na dniach trzymam kciuki :-) razem razniej. Musimy wierzyc ze sie nam uda, to tak bedzie :-) ciepło pozdrawiam

  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 30 listopada 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AIIIII ja testuje chyba we wtorek, no chyba, ze wcześniej przypałęta sie @
    Póki co czekamy i za Ciebie jak i wszystkie czekające ja rowniez trzymam kciukasy :)

    Zana
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zana
    Oby się nie przypałętała :-) niech będą dwie krechy!!

  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Ja również będę testować w okolicach 6-7 grudnia:) Może będziemy miały mikołajkowy prezent w postaci 2 kreseczek:)Jestem tu od niedawna, ale ile się staram to już nie zliczę...Chyba ponad 2 lata. W końcu trafiłam na pożądnego lekarza i mam wielką nadzieję , że w końcu się uda:)Moje przeczucie jest zmienne. Raz mam wrażenie , że właśnie teraz się udało i czuje się niemalże jak ciężarna a innym razem wydaję mi się że nigdy nie zajdę w ciąże.. Dziś mam pozytywne podejście co do tego:)
    Mnie też często pytają kiedy planuje mieć dziecko. Boli to pytanie bo nie wszyscy zdają sobie sprawę że to pytanie jest nie na miejscu... Ja wtedy odpowiadam , że bym chciała jak najszybciej nawet teraz , ale nie jest to takie łatwe w moim przypadku. Wtedy najczęściej takie osoby zdają sobie sprawę , że powiedziały coś nie tak i odpuszczają rozmowę na ten temat. Dobrze,że jest takie forum na którym wszystkie się wzajemnie rozumiemy i możemy podzielić poglądami i doświadczeniami, chociaż mój mąż już się śmieje , że czytanie o ciąży i siedzenie na tych forach jest już moim nałogiem:)Pozdrawiam was wszystkie i życzę ujrzenia tych cudownych 2 kreseczek:)

    PERELKA175
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 30 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 - kochana, ja mam test czułości 10 i się zastanawiam czy coś będzie widać, chociaż i tak się nie nastawiam, po prostu nie chce mi się czekać! ;) A ty na czułości 25 cień kreski zobaczyłaś! To wspaniale wróży! :) No to moje gratulacje! :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 350

    Wysłany: 30 listopada 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede testowac w pon lub wtorek i mam nadzieje ze malpy nie bedzie....ale juz czuje jakies takie ciagniecie z jednej strony :/

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ