X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 2.12 i okolice :)
Odpowiedz

Testowanie 2.12 i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2013, 19:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciąż czekam na @ a ta nie przychodzi... Już bym chciała zacząć następny cykl.

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Misia1980 Znajoma

Wysłany: 30 listopada 2013, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina: Dzięki, ale wciąż jestem sceptyczna do tych moich bladych kresek. Dziś powtórzyłam i tak samo bladoblady, wcale się nie wzmocnil :( najlepiej to je widać dopiero po tych10 minutach... Wiec może to negatywy jednak. Ech, muszę zluzowac na parę dni i poczekać czy @ przyjdzie i wtedy iść na krew dopiero... Boje się ze się niepotrzebnie nakrecam :(

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Coccolina Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 01:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odczekaj 2 dni i znowu zrób, i najlepiej o czułości 10. W oszołomach i teskach są testy pepino za ok. 5zł. Poza tym słyszałam taką radę na blade kreski - w dzień poprzedzający testowanie po godz. 18 już nic nie pić, wtedy stężenie moczu będzie silniejsze :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 01:09

85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Misia1980 Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2013, 07:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina: Dzięki za rade, spróbuję z tym niepiciem ale będzie ciezko bo nawyk juz mam ze wieczorem szklanke przy lozku trzymam hahah. Co do testow to nie mieszkam w PL i tutaj sa tylko od 25, bardziej czule sa "nielegalne" w powszechnym obrocie :(

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2013, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wciaz czekam na @... ta niepewnosc mnie dobija!!!!wczoraj test negatywny.. dzis odpuscilam testowanie.. poczekam ze 2 dni i jak nadal @ nie bedzie to powtorze test..ale mi sie ten cykl wydluzyl!! normalnie mialam od 27 do 33-dniowych max..

• Milcia Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2013, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się wydłuża i też cały czas czekam na @...

ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kaśka Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2013, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu od niedawna i też będę testować teraz tak w okolicach 4.12 chyba że nie wytrzymam i zrobię wcześniej bo już mnie roznosi.Jestem na skraju obłędu nigdy nie przypuszczałam że będę z taka niecierpliwości wyczekiwać dwóch kresek :)Może to głupie ale codziennie oglądam w galerii testy pozytywne i się pocieszam że też wkrótce zobaczę je na swoim teście. Trzymam kciuki za wszystkie testujące :)

konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • verynice Autorytet

Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję 08.12 :) hihihi obym wytrzymała...toć to "tylko" tydzień :D

dqprpx9ikjqhrova.png
  • Coccolina Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 - no ja też zawsze szklankę przy łóżku sobie stawiam :)
    Trudno będzie wytrwać :) Dzisiaj robiłam teścik, ale uważam, że był negatywny, chociaż może jakiegoś cienia bym się na nim dopatrzyła, ale z racji tego, że to był czułość 10 to nawet nie próbowałam się niczego na nim dopatrzeć. Może jutro powtórka :)

85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Misia1980 Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie krechy!!!!!!!! :))))))
    Dzieki Wam zs trzymanie kciukow Dziewczyny, podzialalo :)))))

Zana lubi tę wiadomość

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • PERELKA175 Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję z całego serca:)a możesz nam zdradzić Misia czy te objawy " ciążowe" co zaznaczyłaś w tym cyklu były według Ciebie bardzo zauważalne czy już się tak kiedyś czułaś? Jestem ciekawa jak to jest z tymi objawami;)

PERELKA175
  • Misia1980 Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz kolejny etap zmartwień - pierwszy trymestr (to moj drugi cykl po poronieniu w 8 tc, ale tym razem MUSI byc dobrze). A jak wszystko dobrze pojdzie to kolejne etapy :) serce matki nigdy nie zna spokoju.

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Misia1980 Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka: Nerwowosc bardzo zauwazalna, duzo fukalam na moja Corcie przez te pare dni, chociaz zazwyczaj mam anielska cierpliwość. Czestomocz tez, ale to przed @ tez mam. No i zarlocznosc tez te dwa dni jest dla mnie nietypowa. Chociaż maz uwaza ze sie po prostu przestalam kontrolowsc bo mialam w glowie wymowke ze może sie udalo . Czulam sie tak troche jak przed okresem ale bez bolow brzucha i dwa razy silniejsze wszelkie objawy.

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • PERELKA175 Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc pewnie ciąża " bez objawów" to żadkość:) Znacie osobę która przechodziła ciąże całkowicie bez objawowo? Ja od wczoraj ( 4 dzien po owulacji) mam dziwne uczucie w jajniku prawym- tak jakbym była tam jakaś napompowana, pełna...Czytałam u nas na forum , że były dziewczyny która miały takie uczucie i oznaczało ciąże, ale pewnie się łudze znowu...
    Misia, życzę Ci jak najmniej stresu w tym pierwszym trymestrze i następnych;) Na pewno się wszystko szczęśliwie zakończy:)

PERELKA175
  • Misia1980 Znajoma

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki perelko :*
    I trzymam kciuki za Ciebie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 19:28

relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Alllll Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 wrote:
    Gratulacje

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980
    gratuluje!!!!

• Zana Koleżanka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 wrote:
    Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo z całego serduszka gratuluję!!! Super, ależ się cieszę :-)

Zana
  • dziubek81 Nowa

Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bardzo Ci gratuluje że się udało .Ja jestem nowa na forum o dziecko starm się już trzy lata mam stwerdzoną edometrioze 3 stopnia.Teraz mam 31 cylku a mięsiaczki nie widać ,ale biorę castagnus i teraz mysle że to on spowodował że cykl sie wydłużyl bo normalnie mam 28 dni zrobiłam s
    dzis test ciążowy wynik negatywny:(

Dziubek
  • Coccolina Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 - no widzisz kochana??!! Ogroooooomne gratulacje!!! A o której ty się dzisiaj testowałaś ? Który to dzień po owu? Jejku, bardzo się cieszę! :) :) :) :) :) Dbaj o was!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 21:03

85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ