X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 2.12 i okolice :)
Odpowiedz

Testowanie 2.12 i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciąż czekam na @ a ta nie przychodzi... Już bym chciała zacząć następny cykl.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 30 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina: Dzięki, ale wciąż jestem sceptyczna do tych moich bladych kresek. Dziś powtórzyłam i tak samo bladoblady, wcale się nie wzmocnil :( najlepiej to je widać dopiero po tych10 minutach... Wiec może to negatywy jednak. Ech, muszę zluzowac na parę dni i poczekać czy @ przyjdzie i wtedy iść na krew dopiero... Boje się ze się niepotrzebnie nakrecam :(

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odczekaj 2 dni i znowu zrób, i najlepiej o czułości 10. W oszołomach i teskach są testy pepino za ok. 5zł. Poza tym słyszałam taką radę na blade kreski - w dzień poprzedzający testowanie po godz. 18 już nic nie pić, wtedy stężenie moczu będzie silniejsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 01:09

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coccolina: Dzięki za rade, spróbuję z tym niepiciem ale będzie ciezko bo nawyk juz mam ze wieczorem szklanke przy lozku trzymam hahah. Co do testow to nie mieszkam w PL i tutaj sa tylko od 25, bardziej czule sa "nielegalne" w powszechnym obrocie :(

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wciaz czekam na @... ta niepewnosc mnie dobija!!!!wczoraj test negatywny.. dzis odpuscilam testowanie.. poczekam ze 2 dni i jak nadal @ nie bedzie to powtorze test..ale mi sie ten cykl wydluzyl!! normalnie mialam od 27 do 33-dniowych max..

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się wydłuża i też cały czas czekam na @...

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu od niedawna i też będę testować teraz tak w okolicach 4.12 chyba że nie wytrzymam i zrobię wcześniej bo już mnie roznosi.Jestem na skraju obłędu nigdy nie przypuszczałam że będę z taka niecierpliwości wyczekiwać dwóch kresek :)Może to głupie ale codziennie oglądam w galerii testy pozytywne i się pocieszam że też wkrótce zobaczę je na swoim teście. Trzymam kciuki za wszystkie testujące :)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję 08.12 :) hihihi obym wytrzymała...toć to "tylko" tydzień :D

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 - no ja też zawsze szklankę przy łóżku sobie stawiam :)
    Trudno będzie wytrwać :) Dzisiaj robiłam teścik, ale uważam, że był negatywny, chociaż może jakiegoś cienia bym się na nim dopatrzyła, ale z racji tego, że to był czułość 10 to nawet nie próbowałam się niczego na nim dopatrzeć. Może jutro powtórka :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie krechy!!!!!!!! :))))))
    Dzieki Wam zs trzymanie kciukow Dziewczyny, podzialalo :)))))

    Zana lubi tę wiadomość

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję z całego serca:)a możesz nam zdradzić Misia czy te objawy " ciążowe" co zaznaczyłaś w tym cyklu były według Ciebie bardzo zauważalne czy już się tak kiedyś czułaś? Jestem ciekawa jak to jest z tymi objawami;)

    PERELKA175
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz kolejny etap zmartwień - pierwszy trymestr (to moj drugi cykl po poronieniu w 8 tc, ale tym razem MUSI byc dobrze). A jak wszystko dobrze pojdzie to kolejne etapy :) serce matki nigdy nie zna spokoju.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perelka: Nerwowosc bardzo zauwazalna, duzo fukalam na moja Corcie przez te pare dni, chociaz zazwyczaj mam anielska cierpliwość. Czestomocz tez, ale to przed @ tez mam. No i zarlocznosc tez te dwa dni jest dla mnie nietypowa. Chociaż maz uwaza ze sie po prostu przestalam kontrolowsc bo mialam w glowie wymowke ze może sie udalo . Czulam sie tak troche jak przed okresem ale bez bolow brzucha i dwa razy silniejsze wszelkie objawy.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc pewnie ciąża " bez objawów" to żadkość:) Znacie osobę która przechodziła ciąże całkowicie bez objawowo? Ja od wczoraj ( 4 dzien po owulacji) mam dziwne uczucie w jajniku prawym- tak jakbym była tam jakaś napompowana, pełna...Czytałam u nas na forum , że były dziewczyny która miały takie uczucie i oznaczało ciąże, ale pewnie się łudze znowu...
    Misia, życzę Ci jak najmniej stresu w tym pierwszym trymestrze i następnych;) Na pewno się wszystko szczęśliwie zakończy:)

    PERELKA175
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki perelko :*
    I trzymam kciuki za Ciebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 19:28

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 wrote:
    Dwie krechy!!!!!!!! :))))))
    Dzieki Wam zs trzymanie kciukow Dziewczyny, podzialalo :)))))
    Gratulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980
    gratuluje!!!!

  • Zana Koleżanka
    Postów: 31 14

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 wrote:
    Dwie krechy!!!!!!!! :))))))
    Dzieki Wam zs trzymanie kciukow Dziewczyny, podzialalo :)))))
    Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo z całego serduszka gratuluję!!! Super, ależ się cieszę :-)

    Zana
  • dziubek81 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bardzo Ci gratuluje że się udało .Ja jestem nowa na forum o dziecko starm się już trzy lata mam stwerdzoną edometrioze 3 stopnia.Teraz mam 31 cylku a mięsiaczki nie widać ,ale biorę castagnus i teraz mysle że to on spowodował że cykl sie wydłużyl bo normalnie mam 28 dni zrobiłam s
    dzis test ciążowy wynik negatywny:(

    Dziubek
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia1980 - no widzisz kochana??!! Ogroooooomne gratulacje!!! A o której ty się dzisiaj testowałaś ? Który to dzień po owu? Jejku, bardzo się cieszę! :) :) :) :) :) Dbaj o was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 21:03

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ