X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)
Odpowiedz

Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)

Oceń ten wątek:
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 23 października 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie identyczna sytuacja, tyle ze test quick vue. Zrobiony przed wczoraj rano, wynik negatywny a po kilku godzinach dwie kreski. Dzis rano test cardioline ewidentnie negatywny.Okres nadchodzi, szyjka miekka, jutro tempka spadnie i mnie zaleje.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Elela Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 27 października 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczeta. Zapowiadalo sie zielono, i po 18 dniach wyzszych temp dzis przyszla @ :(
    niestety

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bom bom wrote:
    Wam tez pokaże. Mój negatywny test. Pojechałam do pracy i zostawiłam go.. dzwoni do mnie mój M i krzyczy że się udało udało po jest druga kreska. ja z pracy szybko a tu taki BOBOL:)


    http://zapodaj.net/903b4521fdf22.jpg.html


    Bom Bom, miałam tak za każdym razem po kilku godzinach testowania PinkTestem, już go nie kupuję, bo mnie niepotrzebnie tym zaciekiem zwodził :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ