X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)
Odpowiedz

Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może październik będzie dla niektórych z nas szczęśliwszym miesiącem ...

    Magula, Nikonka, Nona, Elela lubią tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 października 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować 18, 19 :) chociaż mam w domu 2 testy i kusi mnie wykonać jeden jutro rano bądź w poniedziałek

    Nona lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno jeszcze za wcześnie, cierpliwości:)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwość to coś co jest obce mojemu charakterowi :] zwłaszcza teraz kiedy tak skrupulatnie wszystko planuję

    Nona lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam manie planowania

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 października 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety im mocniej i dłużej człowiek czegoś chce tym bardziej się nakręca ;)

    Nikonka lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 10 października 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero będę testować z tydzień później, ale trzymam kciuki za Was wszystkie! :)

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 10 października 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie dolącze, test 22-23 o ile wczesniej mnie nie zaleje...

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 11 października 2014, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja też mam na myśli testowanie 20-21 chyba ze wcześniej @mnie odwiedzi I wmawianie samej sobie żebym się nie nakręcała nic mi nie pomaga tylko podczas okresu mój mózg odpoczywa od myśleniu o ciąży i co miesiąc myślenie tym razem to już na pewno ..... ;-)

    Nona, Redhotka lubią tę wiadomość

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja chce testować 24 bo to data mojej rocznicy :D i jak coś bede miala niespodzianke :D tylko jest taki mały problem serducho było jedno 3 dni przed owulacja i szanse sa marne ale termin @ to 19 październik więc jak uda mi sie dotrzymać do 24 to wieksza szansa ze w ciazy jestem a jak nie to przyjdzie o terminie albo dzien dwa później. Więc jestem z wami :D ogólnie jestem zwolenniczką testowania po terminie planowanej @ ale będę każdą wspierała buziaki :*:*<3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam żadnego testu zeby nie kusil... a po drugie jak @ przyjdzie to pieniążki zaoszczędzone :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka jak spojrzysz na wykresy to mnóstwo przypadków jest pozytywnych na serduchowania 3 dni przed owulacją

    natalka189 lubi tę wiadomość

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 11 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dołączam się i ja do Was bo też mam zamiar testować 20-21.... :)Ile dpo jesteście? Wyczówacie jakies objawy? Bo póki co u mnie jajnik daje o sobie konkretnie znać... :/ Ale to zapewne nic nie oznacza...

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze że po 4 miesięcy starania różne przypisywałam sobie objawy co miesiąc. W tym nic nie mówię aby nie zapeszać. Jestem 5dpo

    Nikonka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu wykres wskazuje na owulację w dniu pozytywnego testu owulacyjnego skoro wiadomo że dopiero po 24h jest owulacja po pozytywnym wyniku na teście

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 października 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie za.eży od wyniku kiedy jest ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam nigdy testów owulacyjnych bo nie sa 100% i jeszcze tak jak mówicie że mówia ze owulacja wystapi i nie wiadomo kiedy a gdzies nawet czytalam ze test moze byc pozytywny a owu moze nie byc więc sie tym nir sugeruje ufam temp szyjce i śluzowi :D ja jestem 6 dpo mam udostępniony wykres wiec można mnie podejrzec :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzę temperaturę ale szyjka i śluz to dla mnie czarna magia. Zawsze czuje szyjkę pod palcem i nie wiem kiedy jest wyzej a kiedy nizej. Sluz zawsze mam mały ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooooooooooo ten spadek :):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem stresuje mnie ten spadek bo mam nadzieje a jak jutro nie skoczy? Albo co gorsza @ szybciej będzie? Hmm wiesz śluzu tez mam mało ale nauczyłam się go rozróżniać. Szyjka jak jest wysoko to jej dosięgnąć nie mogę a jak nisko to podczas serduch mnie boli jak nie wiem jak jest to znaczy ze średnio. Jeśli chodzi o otwarta zamknięta to strzelam ale miękka i twarda czuje ale zajęło mi to dużo czasu nie poddawaj się i.sprawdzaj codziennie... Nie musisz zapisywać z czasem złapiesz :-D

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ