X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)
Odpowiedz

Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Kurcze Natalka to o co chodzi?
    Wiesz... ja tak miałam kilka m-cy temu. Ogólnie miałam cykle 28-29 dniowe. a tu nagle taki 25 dniowy a potem 33 dniowy. I okazało się że znowu tarczyca szaleje...
    Dzięki za kciuki. Ale ja jeszcze za Ciebie trzymam i nie tracę nadziei.
    Moje cykle sa przeróżne w lipcu 47 dni, sierpień wrzesień 32 ni a teraz ovu pokazuje 42..nic nie można zaplanować...

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaina wrote:
    No i niestety @
    Jutro zaczynam od nowa - spróbuję zapomnieć o tym co było - to jest tj pierwszy miesiąc starań.
    Trzymam kciuki za kolejny cykl starań :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja testuje 21 :) muszą być 2 kreski!!
    bo ja już wózek mam dla nuśka upatrzony:):)!!

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 18 października 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Może Wy mi podpowiecie. Owulację miałam 8.10. Wczoraj zrobiłam beta hcg i wyszło >0.1. To był 9 dpo. Może za wcześnie zrobiłam, ale teraz się łamię. Bolą mnie piersi, a nigdy nie bolały, wieczorem są nabrzmiałe i bardzo bolesne. Do tego czuję macicę- nie boli, ale jest tak dziwnie. Robić jeszcze beta w poniedziałek? To będzie 12dpo. A może czekać na @? Jest jeszcze szansa?

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 18 października 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym czekała na @ i jak jej nie będzie to znów beta ;) Tylko nie trać nadziei! Bo ja chwilami tracę, a to nic dobrego... :/

    sóweczka lubi tę wiadomość

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 18 października 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    radiszka, dzięki! Mam wielkie wahania nastrojów. I te bolące piersi- nie mogę spać w nocy... Cóż, zobaczymy co dalej.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 18 października 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ wrote:
    Moje cykle sa przeróżne w lipcu 47 dni, sierpień wrzesień 32 ni a teraz ovu pokazuje 42..nic nie można zaplanować...
    faktycznie nic nie można zaplanować...
    a robiłas badania?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Jestem nowa na tym forum, ale tak jak Wy zamierzam testować w..środę. Niestety poprzednie testy, które wykonywałam (oczywiście nie wytrzymałam) były negatywne :( Życzę powodzonka wszystkim!!

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 18 października 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKraków udostępnij Twój wykres ;) Zaglądniemy do Ciebie :) Wszystko będzie dobrze, nie martw się na zapas! :)

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 18 października 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ nie trać wiary, z nieregularny,i cyklami jest ciężej ale obserwacja pomaga. Ja w czerwcu dostałam okres po ponad 400 dniach! Kolejny po 48, teraz mòj 2 cykl tak naprawdę....i liczę, że się uda:)
    Myślicie, że jest sens robić test w 11 dniu?

    8f5ee7ab4b1e320292bb5fb89a8188c2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie prowadzę jeszcze wykresu...ale mam zamiar zacząć od przyszłego miesiąca. Dzięki za wsparcie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    squ wrote:
    Misi@ nie trać wiary, z nieregularny,i cyklami jest ciężej ale obserwacja pomaga. Ja w czerwcu dostałam okres po ponad 400 dniach! Kolejny po 48, teraz mòj 2 cykl tak naprawdę....i liczę, że się uda:)
    Myślicie, że jest sens robić test w 11 dniu?

    8f5ee7ab4b1e320292bb5fb89a8188c2.png
    Ja też zamierzał testować 11 dnia czyli w najbliższy poniedzialek i tak pewnie będę robić codziennie, chyba, że dostane okres..Niestety ja nie mam objawów..tzn jestem przemęczona, ale ostatnio nie mogę spać, bo myślę o testowaniu ;/ mam mdłości, ale w lipcu mialam operację wycięcia pecherzyka żołciowego i wydaje mi się, że to dlatego bo od pon mnie mdli i musze jeśc...mam bóle stawów, palców, ale to skutek mojek polineuropati;( Piersi mnie nie bolą, bóle hmm, raczej uczucie spęczniałych jajników. kłuje mie dziś w macicy, ale tak mam co przed okresem,więc rozsądek mówi, że to nie możliwe, a serce ma ogomną nadzieję, że w pon. ujrzę dwie kreseczki :)
    Trzymam kciuki i koniecznie daj znać jaki był wynik ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    faktycznie nic nie można zaplanować...
    a robiłas badania?
    Tak byłam w szpitalu ginekologiznym i miałam badania...nie mogę brać duphastona bo mam podwyższoną próbę wątrobową i usunięty pęcherzyk żółciowy...ale ciągle naadzieja...nadzieja na zdrowe dziecko:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 19 października 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka leci, wiec nie wiem cz będzie sens testować we wtorek.... :(

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 19 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test rano (11dc)->druga blada kreska. Przeczytałam w necie, że test ten lubi pokazywać ciąże kiedy jej niema więc zrobiłam drugi po południu->2 kreska lekko widoczna. Podobno torbiel może zmienić wynik (pęcherzyk był duży i mogła się zrobić z niego torbiel) więc nie wiem...jutro idę na betę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja jutro rano testuje (11dpo) ale jestem nerwowa i cały czas jem..dziś na kolację zjadłam bułkę z musztardą, chrzanem i keczupem:p a to dziwne bo w lodówce kawał tortu i ciasto...co też nerwy robią z człowiekiem...oj chyba dziś nie zasne :/

    Trzymam za Was kciuki...dziś miałam temp. 37,03 to chyba dobrze...aczkolwiek ciągle wydaje mi się, że dostałam okres...

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi@ wrote:
    Hej! Ja jutro rano testuje (11dpo) ale jestem nerwowa i cały czas jem..dziś na kolację zjadłam bułkę z musztardą, chrzanem i keczupem:p a to dziwne bo w lodówce kawał tortu i ciasto...co też nerwy robią z człowiekiem...oj chyba dziś nie zasne :/

    Trzymam za Was kciuki...dziś miałam temp. 37,03 to chyba dobrze...aczkolwiek ciągle wydaje mi się, że dostałam okres...
    halo misi jak teścior??

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 20 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny no dziś 20.10 która już testowała? Jakie wyniki?

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 20 października 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testowałam w niedzielę, niestety u mnie nic z tego.. tempka dziś spadła, wiec jutro lub w srodę @ przyjdzie
    A jak u Ciebie Radiszka? widziałam ze tempka odbiła w górę :)

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    ja testowałam w niedzielę, niestety u mnie nic z tego.. tempka dziś spadła, wiec jutro lub w srodę @ przyjdzie
    A jak u Ciebie Radiszka? widziałam ze tempka odbiła w górę :)
    może jeszcze nic straconego?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ