X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)
Odpowiedz

Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)

Oceń ten wątek:
  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 16 października 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czeka mnie poinformowanie męża ale będzie szczęśliwy juz nie mógł się doczekać- i wreszcie upragnione rodzeństwo dla mojego zalanego miłością synka :-)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikonka wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam przed chwilą zrobiłam test a kupiłam odrazu dwa opakowania wiec mam jeszcze trzy ale już pierwszy pokazał mi dwie kreski :-D
    Gratuluję a w którym dpo robiłaś test? Ja już nie mogę wytrzymać, ale to dopiero 7dpo...mam mdłości i muszę ciągle coś jeść inaczej zwymiotuje...ale nic mnie nie boli, więc mam mieszane uczucia :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 21:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikonka wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam przed chwilą zrobiłam test a kupiłam odrazu dwa opakowania wiec mam jeszcze trzy ale już pierwszy pokazał mi dwie kreski :-D

    Gratuluje Nikonka, a już myślałam że spotkamy się w następnym cyklu a tu proszę niespodzianka. Powodzenia;)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    to która następna testuje? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lipa:( myślałam że może ale chyba już po ptakach ehhh

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bom bom wrote:
    U mnie lipa:( myślałam że może ale chyba już po ptakach ehhh


    dlaczgo? u Ciebie 12dpo, to jeszcze test moze nie wyjśc, a jak owulka była 1-2 dni później niz of wyznaczył to masz 10-11 dpo. Poczekaj ze dwa dni z testem

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 17 października 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakiś spadek wiec też powiało pesymizmem.... :(

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc najgorsze jest to że symptomy zapowiadające ciąże są takie same jak oznaki zbliżającego się okresu, jak tu być mądrym. ostatnio zastanawiałam sie nad tym lubrykantem wspomagającym zapłodnienie, niby efekty są super sama nie wiem....

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 17 października 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umnie dopiero 8dpo więc jeszcze trochę czekania przede mną. Z objawów brak czegokolwiek, więc sie nie nastawiam. Pozostaje czekać...

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radiszka spadek na implantacje :) :) :)
    agjot to tak jak u mnie, zero objawów.....

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 17 października 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślisz Triss, że to jeszcze może być to? Wczoraj taki skok, dziś znów spadek... Ale w tym cyklu jak nigdy wcześniej od ovu do wczoraj miałam duużo takiego delikatnego kremowego śluzu, dziś już taki kremowo-lepki i mniej go dużo. Dlatego się tak nastawiłam, że to napewno się udało! Tylko piersi nic nie dają osobie znać, są normalne i nie dają żadnych objawów...
    No nic czekajmy dalej.... :/

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patrzac na Twój wykres to byłby odpowiedni dzień na implantację :-) trzeba czekac i być dobrej mysli :-) kciuki trzymam za nas wszystkie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takim spadkiem wcale nie trzeba się martwić biorąc wykresy kobitek na portalu :)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 17 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz o niczym innym nie mogę myslec, niż o tym, czy się udało .... popadam w lekką paranoję :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest jak dopatrujesz się drugiej kreski pod każdym kątem i światłem, lub widzisz ją gdy jej nie ma ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 11:24

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 17 października 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też popadam w paranoję, myślę tylko o tym.... A do 21 to już chyba zwariuję całkowicie :P

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 17 października 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej.
    I ja się dołączam do tej silnej grupy! Ja testuję 23. Dziś jest dopiero 7 dpo. Ciężko czekać jeszcze 6 dni.... ale może z Wami pójdzie mi łatwiej..?
    Nikonka gratuluję!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie nici testowalam 27 dc bo dostałam plamien i wyszedł negatyw dziś zaznaczyłam lekkie krwawienie alę nie wygląda mi to na okres nigdy takiego nie miałam.. I dużo za wcześnie. No ale ovufriend mi zaczął nowy cykl wiec zobaczę co się rozwinie :-) Nikonka gratulacje. Kamilka trzymam kciuki za Ciebie <3 i czekam na kolejne testowania :-* <3

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 17 października 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Natalka to o co chodzi?
    Wiesz... ja tak miałam kilka m-cy temu. Ogólnie miałam cykle 28-29 dniowe. a tu nagle taki 25 dniowy a potem 33 dniowy. I okazało się że znowu tarczyca szaleje...
    Dzięki za kciuki. Ale ja jeszcze za Ciebie trzymam i nie tracę nadziei.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    radiszka wrote:
    Myślisz Triss, że to jeszcze może być to? Wczoraj taki skok, dziś znów spadek... Ale w tym cyklu jak nigdy wcześniej od ovu do wczoraj miałam duużo takiego delikatnego kremowego śluzu, dziś już taki kremowo-lepki i mniej go dużo. Dlatego się tak nastawiłam, że to napewno się udało! Tylko piersi nic nie dają osobie znać, są normalne i nie dają żadnych objawów...
    No nic czekajmy dalej.... :/
    Mam to samo...wprawdzie mam od kilku dni mdłości, ale to prawdopodobnie objaw wyciętego trzy miesiące temu pęcherzyka żółciowego ... i bądź tu człowieku mądry..

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ