X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)
Odpowiedz

Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)

Oceń ten wątek:
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 21 października 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!! Brawo!! Gratulacje:)
    Ja wczoraj miałam 103 więc niewiele więcej:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 21 października 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny :)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje...

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewkaa28 wrote:
    Wiem czytałam, ale czasem pokazuje też negatyw a inny pokazał pozytyw. A po za tym jakoś nie czuje się na @. I nie mam sucho jak przed @ wręcz przeciwnie biały kremowy śluz..no ale nie wiem co to może znaczyć:)
    A wy macie jakieś objawy?mnie bolą na dole plecy już z tydzień i odrzuciło mnie od kawki:)ale może sobie wmawiam:)

    Podejrzewam, że psychika ;) Wszystko okaże się na dniach :)

  • Nikonka Koleżanka
    Postów: 56 53

    Wysłany: 21 października 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratuluję ja bety nie robiłam w czwartek mam wizytę w gp bo mieszkam uk i zobaczę co mi tam powiedzą tylko przeziębienie mnie dopadło i troszkę się boje jeszcze raz gratuluję wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za te które nie doczekały się dwóch kresek powodzenia w następnym cyklu :-)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    oeuas65glzp8ycqj.png



  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 21 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny:) Spokojnych 9-ciu mcy Wam życzę!
    Ja kupiłam Pink test w Rossmanie ale nie wiem czy jutro zrobię, może się jeszcze wstrzymam ze dwa, trzy dni....

    Kamilka lubi tę wiadomość

    ewa
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 21 października 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    hej.
    dostałam wyniki bety..
    82,6
    :)

    Gratulacje!! ;)

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka super! bardzo się cieszę i życze Ci spokojnej ciązy kochana :)
    Redhotka u mnie też porazka, dziś @ przyszła. Nowy cykl musi być szczesliwy !

    Wszystkim które jeszcze nie testowały - powodzenia!

    Kamilka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 22 października 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,mi sie okres spoznia okres 5dni, jak myslicie wyjdzie mi popoludniowy test czy tylko z porannego moczu?

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolla moim zdaniem 5 dni po terminie to już z kazdego moczu wyjdzie :) trzymam kciuki


    ej kochana, spojrzałam na Twój wykres :) wg mnie test to tylko formalność przy takiej tempce. Nie chcę Cię nakręcać, ale moim zdaniem to moze znaczyc tylko jedno <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 09:48

    Paolla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny sorry za głupie pytanie. Czy możliwe jest że przez przeziębienie spóźnia mi się okres. Wiem że to pytanie na poziomie gimnazjum:) W ciąży na pewno nie jestem (ilość wykonanych testów). Powinnam mieć 5 dni temu. troszkę się martwię bo naczytałam się o torbielach, mięśniakach cystach itp u mnie w rodzinie częste są takie dziwne anomalie.Nie biorę antybiotyków. Brzuch mnie bolał temu ale 6 dni temu skurcze całkowicie ustały,owulacje wyznaczyłam w dobrym dniu. Do lekarza mam termin za 1,5 tyg czy mam powody do niepokoju, trochę się martwię ze względu na choroby u mnie w rodzine...

  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 22 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolla wrote:
    Hej dziewczyny,mi sie okres spoznia okres 5dni, jak myslicie wyjdzie mi popoludniowy test czy tylko z porannego moczu?

    Pewnie że powinien wyjść test,może być blada kreska ale powinna wyjść:)Pochwal się jak zrobisz;)

    Paolla lubi tę wiadomość

    ewa
  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 22 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej nie mam dziewczyny okresu(6 dzień spóźnienia) tylko cały czas "mokro" i biały śluz jutro rano zrobię pink test ale chyba moje nadzieje są złudne....:(

    ewa
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 22 października 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie zrobie dzis jak wroce z pracy, okaze sie co to jest czy ciaza czy jakies torbiele, bo ponoc wtedy tez wzrasta temp.a ja jakis konkretnych dolegliwosci nie mam.jak zrobie test to sie pochwale :-)

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolla daj znać koniecznie :-) trzymam kciuki
    Ewka a czemu nie testujesz jeszcze?
    Bombom nie wiem, czy to mozliwe. Kurcze az dziwne ze te testy u Ciebie negatywne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pocieszyłaś mnie triss:) nasza kochana służbą zdrowia. Na nfz czekaj miesiąc a do mojego gin prywatny na urlopie. Nie uśmiecha mi się szukać nowego bo nienawidzę rozwalać nogi przed obcym :)

  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 22 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Paolla daj znać koniecznie :-) trzymam kciuki
    Ewka a czemu nie testujesz jeszcze?
    Bombom nie wiem, czy to mozliwe. Kurcze az dziwne ze te testy u Ciebie negatywne...

    Testowałam kilka dni temu PEPINO i chyba wyszedł negatyw,prawie nic niebyło widać więc niebędę wmawiać sobie że jest kreska jak jej nie ma:) a dziś w nocy byłam siusiu więc już rano nie robiłam testu... Jutro rano bedę testować:)

    ewa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka uważaj na testy PEPINO testowałam nimi kiedyś i dwa razy wyszedł mi pozytyw a ciąży nie było...

  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 22 października 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie słyszałam o tym, no mi niestety nie wyszedł pozytyw ale może negatyw też źle mi pokazał- mam nadzieje;) kupiłam teraz pink test z rossmana:)

    ewa
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 22 października 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pink test z rossmanna też podobno średni....tak samo jak ten co ja robiłam "ups test".
    Najlepiej to zrobić 2 różne:)

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ