X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)
Odpowiedz

Testowanie 20 -21 pażdziernik;):)

Oceń ten wątek:
  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 22 października 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ciężko trafić dobry test teraz zamówie sobie te z allegro po 1zł dziewczyny sobie go tutaj na forum chwalą że bardzo wiarygodny i nie zawodzi.Ale mam nadzieje że może już nie będzie mi potrzebny;)

    ewa
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 22 października 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO do pink-testu: robiłam go w ubiegłą sobotę i pokazał 2 kreski, a następnego dnia zrobiłam bobo-test i nic nie pokazał.

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 22 października 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    firanki na duszę a próbowałaś jeszcze raz? Bobo-test podobno też masakra...
    ewka ja miałam z allegro i pokazał dobrze:)
    Wzrost bety w dwa dni 230%, dobrze od 65% - nie wiem czy to nie za dużo (?)

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 22 października 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, już nie próbowałam, bo robiłam ten test dlatego, że dostałam dziwną miesiączkę - 2 dniowe plamienia i chciałam się właściwie tylko upewnić, że NIE jestem w ciąży. Byłam wczoraj u gina i potwierdził, że nie ma tam Bobasa :)
    Za to dostałam Clo i Pregnyl, więc może następnym razem się uda :)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 22 października 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zrobić betę - u mnie np. kosztuje 20zł, czyli trochę więcej od testu, a ma się pewność :)

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 22 października 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 30zł ale tak jak piszesz daje pewność:)

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 22 października 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny mam pytanie czy wynik beta 8 dni po pregnylu może by jeszcze zafałszowany ? zrobiłam dziś wyszło 5,9. a w piątek usuwam 8 :( i wolałabym wiedzie co i jak, nie wiem czy to pregnyl czy może się udało....

  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 23 października 2014, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny właśnie zrobiłam test i jest druga kreska, nie tak wyraźna jak ta kontrolna ale ją dobrze widać:) Chyba zrobie jeszcze jednen jutro dla pewności żeby się nie nakręcać...bo ten pink test to nie wiadomo czy jest wiarygodny.

    ewa
  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 23 października 2014, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konsekwetnieidealna wrote:
    Trafiłam na Twój wpis przypadkiem i mam jakieś przeczucia że będzie u Ciebie pozytywnie ! :)


    konsekwetnieidealna Twoje przeczucia się chyba sprawdzą:)
    A ty jak długo się starasz napisz coś o sobie:)

    ewa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje EwkA;). u MNIE TEST BETA KOSZTUJE 38 ZŁ. TAKŻE FAJNE MACIE CENY....

  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 23 października 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka gratulacje!!:)

  • ewkaa28 Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 23 października 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze nie wiadomo, wiecie jak to jest z tymi testami..jak zrobie jutro drugi to dopiero będę pewna;)

    ewa
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewkaa gratulacje <3 :)

    a jak Paolla? testowałas?

  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 23 października 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie testowałam dziś, zbudziłam się z taką gorączką, że nawet sił nie miałam. Ale obiecuje zrobić jutro, teścik już mam,tak więc jeszcze potrzymam was w niepewności ;)

    Ewkaa28 gratuluję!

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolla to trzymam kciuki !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wam tez pokaże. Mój negatywny test. Pojechałam do pracy i zostawiłam go.. dzwoni do mnie mój M i krzyczy że się udało udało po jest druga kreska. ja z pracy szybko a tu taki BOBOL:)


    http://zapodaj.net/903b4521fdf22.jpg.html

  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 23 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bom bom nie chce zapeszcać ale nie powinno się patrzeć na test po kilku h...
    Oczywiście, życzę dwòch kresek ale powtòrz test bo nie bez powodu na ulotkach jest napisane, że po kilku godzinach jest niewiarygodny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego wiem że jest negatywny i zapomniałam go wyrzucić przed wyjściem do pracy.Mój go zobaczył już się nakręcił..a potem rozczarował...

  • squ Koleżanka
    Postów: 52 14

    Wysłany: 23 października 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bom bom najlepiej zròb beté, jeśli się udało pokaże Ci i będzie to pewny wynik:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że nie jestem w ciąży już na pewno. Albo przez chorobę tak mi się mocno opóźnia albo to jakaś rewelacja w postaci cysty torbieli itp bo w mojej rodzinie tego nie brakuje

‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ