X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie między 2 a 8 stycznia kto testuje?
Odpowiedz

testowanie między 2 a 8 stycznia kto testuje?

Oceń ten wątek:
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx jeśli lekarz ginekolog ci da to dobrze chociaż wątpie a tak robisz prywatnie w placówce laboratorium gdzie pobierają krew mówisz że chcesz zrobić badanie beta hcg czy hcg obojętnie najlepiej na wykrycie ciąży :) każde miasto ma swój cennik u mnie np jest drogo ale wtedy jest pewność i nie trzeba się doszukiwać kresek

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kliknij, aby rozpocząć wpisywanie wiadomości

    paprotka, zAgatka lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 powinna być @ testować będę gdzieś 8...wcześniej nie ma sensu, bo @ może się spóźnić trochę.

    Jestem tu nowa...ale od kilku dni was podczytuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 14:24

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisuję się na testowanie - 5.01 - 06.01. Zobaczymy czy wystarczy mi odwagi :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje tak jak Milcia 7.01...i mam nadzieje ze 7 szczescie nam przyniesie:)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:27

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę prawdopodobnie testować 11 stycznia - pod warunkiem, że @ nie przyjdzie i temperatura będzie jakaś znośna.

    Waniulka lubi tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba nie mam złudzeń.. Czuje, że jajniki pracują jak na okres. Tak więc ja chyba mam cykl stracony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 18:58

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaata wrote:
    Ja będę prawdopodobnie testować 11 stycznia - pod warunkiem, że @ nie przyjdzie i temperatura będzie jakaś znośna.
    Agaata ja też będę 11 stycznia testowac, ale chyna nie bedzie ten cykl owocny w fasoleczkę.
    Pozdrawiam

    Agaata lubi tę wiadomość

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie jutro idę na bete:-)

    Maniuś lubi tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    Agaata ja też będę 11 stycznia testowac, ale chyna nie bedzie ten cykl owocny w fasoleczkę.
    Pozdrawiam

    Waniulka to w takim razie trzymam kciuki za nasze testowanie i dwie kreski. Czemu myślisz, że cykl nie będzie owocny?

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Ja mam jeszcze 4 dni do @, ale wczoraj nie wytrzymałam (9 miesięcy starań) i zrobiłam test- wynik negatywny. Zapisuję się na testowanie 7.01.2014 r. :) jeśli do tego czasu nie przyjdzie @

  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja spróbuję 6.01 ciekawe bo nie mam żadnych dolegliwości @ a normalnie w 10 dpo już miałam... zobaczymy

    dxomcwa16q3sloop.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaata wrote:
    Waniulka to w takim razie trzymam kciuki za nasze testowanie i dwie kreski. Czemu myślisz, że cykl nie będzie owocny?
    powiem Ci że już tyle cykli było i w żadnym nie zobaczyszłam dwóch kreseczek więc dlaczego miało by to nastąpić teraz :(

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja Aguś trzymam mocno kciuki za ciebie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    powiem Ci że już tyle cykli było i w żadnym nie zobaczyszłam dwóch kreseczek więc dlaczego miało by to nastąpić teraz :(

    A dlaczego by nie? :)

    * * *

    Ja idę chyba na betę 6.01 (w klinice laboratorium rano otwarte, a że jestem ich pacjentką i potrzebuję do lekarza 7.01 w związku z lekami, to "mnie obsłużą" ;) ). Ale kiedy wynik to pojęcia nie mam. I się chyba trochę stracham hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2014, 16:18

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 1 stycznia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    powiem Ci że już tyle cykli było i w żadnym nie zobaczyszłam dwóch kreseczek więc dlaczego miało by to nastąpić teraz :(

    No kiedyś w końcu to nastąpi, więc czemu nie teraz? ;)
    Trzymam kciuki :)

    poziomka30 lubi tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • mag Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w sumie to ja powinnam testowac juz ale boje sie rozczarowania, znowu i nie wiem czy jeszcze nie poczekam dla pewnosci. termin @ miałam na 31 grudnia i nie mam do dzis w sumie to nie tak długo bo to dopiero 3 dzień opóznienia ale nie ma

    zAgatka lubi tę wiadomość

    mag
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:27

  • linka86 Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    jestem tutaj nowa i podobnie jak wy jestem na etapie oczekiwania na testowanie. Po krótce przedstawie swoją sytuację a mianowicie staramy sie z mężem dość długo do tego mąż wyjeżdza często w delegacje i tak naprawde staramy sie co drugi miesiąć. Próbowałam juz różnych leków wspomagających, luteina, ziłka, castagnus , olej z wiesiołka, kwas foliowy. Od jakiegoś czassu monitoruje cykle-I cykl wspomagany CLO okazał się zły w skutkach a mianowicie powstało kolka torbieli jednak dość szybko sie wchłonęły, kolejny cykl prawidłowy ale brak męża. Potem nie sprawdzałam bo męża nadal było brak aż do teraz. Monitoring miałam 30 grudnia, pecherzyk ładny, nie pamietam rozmiarów ale pani GIN powiedziała że w sylwestra i nowy rok mamy działać i działaliśmy. W nowy rok miałam ból owulacyjny z lewej strony tam gdzie pani GIN widziała pęcherzyk. 2stycznia byłam na monitoringu i pani GIN powiedziała że pęcherzyk pekl i teraz mamy czekać. Ale jest jeszcze jedna sprawa mam bardzo wysoki poziom prolaktyny 2622 i dostałam na to bromergon. Teraz pozostaje mi czekać do testowania czyli do około 19 stycznia bo miesiączki mam dośc nieregularne, czasami cylk trwa 20, 24,28 a zdarzyło sie nawet 18. Moja GIn powiedziała jak tym razem sie nie uda to bedziemy sprawdzać drozność jajowodów heh. Także trzymajcie kciuki by sie udało :)

    linka86
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ