X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie między 2 a 8 stycznia kto testuje?
Odpowiedz

testowanie między 2 a 8 stycznia kto testuje?

Oceń ten wątek:
  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka86: Trzymamy <3

    linka86 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny;
    i ja się dołączam, czytam was od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno się zarejestrowałam.
    U mnie dziś 37dc a 19 dpo, testowałam już raz w 33dc(15dpo) i niestety jedna krecha:(
    Ale póki nie przyjdzie @ to mam nadal nadzieję na 2 kreseczki. Ciężko mi powiedzieć na kiedy wypadałby termin @ gdyż cykle mam raz 32 dni innym razem 42.Z objawów (których w innych cyklach nigdy nie było) to od 9dpo mam takie uczucie gniecenia i ciągnięcia w podbrzuszu, zawroty głowy co jakiś czas(tak jakbym wypiła za dużo)a i piwo mi przestało smakować - nagle się zrobiło po prostu kwaśne ;)od 12dpo doszły wrażliwe sutki (na @ zawsze mnie bolały piersi tak na tydzień przed ale nigdy same sutki)do tego mdłości, ale o różnych porach dnia i niezależnie od tego czy coś zjem czy nie,szyjka cały czas twarda i zamknięta, wczoraj doszły też wrażliwe piersi(ale to mnie troszkę zmartwiło bo na @ zawsze tak miałam).Planuję testować jeszcze po niedzieli, jeżeli @ nie przyjdzie.Cały czas sobie wmawiam, że może ten test jeszcze za wcześnie zrobiłam.
    Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale musiałam się komuś wyżalić

    Waniulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaBdg wrote:
    Cześć Dziewczyny;
    i ja się dołączam, czytam was od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno się zarejestrowałam.
    U mnie dziś 37dc a 19 dpo, testowałam już raz w 33dc(15dpo) i niestety jedna krecha:(
    Ale póki nie przyjdzie @ to mam nadal nadzieję na 2 kreseczki. Ciężko mi powiedzieć na kiedy wypadałby termin @ gdyż cykle mam raz 32 dni innym razem 42.Z objawów (których w innych cyklach nigdy nie było) to od 9dpo mam takie uczucie gniecenia i ciągnięcia w podbrzuszu, zawroty głowy co jakiś czas(tak jakbym wypiła za dużo)a i piwo mi przestało smakować - nagle się zrobiło po prostu kwaśne ;)od 12dpo doszły wrażliwe sutki (na @ zawsze mnie bolały piersi tak na tydzień przed ale nigdy same sutki)do tego mdłości, ale o różnych porach dnia i niezależnie od tego czy coś zjem czy nie,szyjka cały czas twarda i zamknięta, wczoraj doszły też wrażliwe piersi(ale to mnie troszkę zmartwiło bo na @ zawsze tak miałam).Planuję testować jeszcze po niedzieli, jeżeli @ nie przyjdzie.Cały czas sobie wmawiam, że może ten test jeszcze za wcześnie zrobiłam.
    Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale musiałam się komuś wyżalić
    Kochana trzymam mocno kciukasy za ciebie żeby to nie była @! Wierzę ze ten rok będzie szczęśliwy dla nas wszystkich!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 15:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy tu wszystkie po to żeby się wspierać i służyć sobie radami. Zawsze lżej się robi człowiekowi na serduchu jak może się wygadać komuś, ba nawet jeszcze łatwiej bo tak na prawdę się nie znamy osobiście a przed takimi osobami najłatwiej się otworzyć!!! Ściskam Cię mocno Dorota Bdg!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2014, 15:17

    DorotaBdg lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam testować 7, ale niestety dziś przyszła @ :(

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Chciałam testować 7, ale niestety dziś przyszła @ :(
    kurcze szkoda ale trzymam kciuki mocno za następny cykl :)
    ja testuję 6 ale strasznie się boję że nic z tego i im bliżej tym mam jakiś posępniejszy humor :(

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla- przytulam

    Kaśka- ja też miałam 6 ale spadek temperatury i ból brzucha pomogą mi zaoszczędzić test na kiedy indziej :(

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jestem ciekawa jak u mnie będzie jutro z temp i też się okaże czy nie wypiszę się wcześniej z testowania :/

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka; Czarownica_tea ja trzymam za Was kciuki !

    Kaśka, czarownica_tea lubią tę wiadomość

  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało się dwa testy, dwie krechy:D:D:D:D:D:D jeśli moglabym Wam coś sprawdzić to jeśli to możliwe przestańcie mierzyć temp bo to stresuję..ja od maja się starałam z mężem, mierzyłam temp i prawie wszystko kręciło się wokół tego...w tym miesiącu odpuściłam mierzenie i poszlam "tylko" na monitoring..(miałam robiony też wcześniej) i się udało...w pełni zacznę się cieszyć za około dwa tygodnie jak usłyszę bijące serce...mówię wam jeśli tylko możecie odpuście (wiem że łatwo mówić)

    Kaśka, Waniulka, K4lina, czarownica_tea, Matik2012, mycha28, Maniuś, sylwia1985, Gajka lubią tę wiadomość

    Niania ..
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania wrote:
    Dziewczyny udało się dwa testy, dwie krechy:D:D:D:D:D:D jeśli moglabym Wam coś sprawdzić to jeśli to możliwe przestańcie mierzyć temp bo to stresuję..ja od maja się starałam z mężem, mierzyłam temp i prawie wszystko kręciło się wokół tego...w tym miesiącu odpuściłam mierzenie i poszlam "tylko" na monitoring..(miałam robiony też wcześniej) i się udało...w pełni zacznę się cieszyć za około dwa tygodnie jak usłyszę bijące serce...mówię wam jeśli tylko możecie odpuście (wiem że łatwo mówić)
    gratulacje kochana!!

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w którym dpo robiłaś testy??

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • niania Koleżanka
    Postów: 80 15

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień po terminie @ trzymam za Was wszystkie kciuki:-*

    Kaśka lubi tę wiadomość

    Niania ..
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka !!
    no to mnie można wykreślić z testowania @ zawitała z rana :-/

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka dzięki za dobre słowo,naprawdę było mi potrzebne.
    To czekanie jest bardzo męczące i dni się strasznie dłużą. Dobrze,że jest takie miejsce jak to, gdzie można się wygadać :)
    Z TŻ-tem staram się zbytnio nie poruszać tematu, bo wmawia sobie i się dołuje, że pewnie nie może mieć dzieci bo miał operacyjnie usunięte jedno jądro, i tak sobie wbił to do głowy, przez co już nie raz mi się popłakał.
    Dziś 38dc(20dpo) żadnych nowych objawów, jedynie śluzu sporo, że mam wrażenie "mokrości" i strasznie mnie korci żeby zrobić test.

    Waniulka lubi tę wiadomość

  • K4lina Ekspertka
    Postów: 134 129

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorotaBdg trzymam kciukasy!! Ja bym juz dawno zrobiła test :) nie wytrzymalabym tyle, przynajmniej na krew bym poszła, bo tam zawsze czarno na białym jest :)Wygląda ładnie - obiawy są !!

    Z jednej strony ja w poprzednim cyklu tez byłam na 100% pewna po reakcji sutków...i sie rpzpłakałam jak przyszła @... jestem juz po jednym poronieniu w październiku więc tym bardziej jestem zestresowana.

    DorotaBdg lubi tę wiadomość

    K
    Mój Aniołek 29.10.2013 [*] 6tc
    Mój Aniołek 7.05.2016 [*] 9 tc

    relggu1r5ize5xx5.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorota- rób test :)

    Kaśka- ściskam, ja robię w poniedziałek ale jutro zawita @

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niania wrote:
    Dziewczyny udało się dwa testy, dwie krechy:D:D:D:D:D:D jeśli moglabym Wam coś sprawdzić to jeśli to możliwe przestańcie mierzyć temp bo to stresuję..ja od maja się starałam z mężem, mierzyłam temp i prawie wszystko kręciło się wokół tego...w tym miesiącu odpuściłam mierzenie i poszlam "tylko" na monitoring..(miałam robiony też wcześniej) i się udało...w pełni zacznę się cieszyć za około dwa tygodnie jak usłyszę bijące serce...mówię wam jeśli tylko możecie odpuście (wiem że łatwo mówić)


    Gratuluję kochana, ja też miałq już nie mierzyć ale jakoś tak wyszło że w tym cyklu też mierzyłam ale jak się teraz nie uda to odpuszczam staranka , bo ja też od maja uf a generalnie od 2011 2 poronienia szok

    marzenia się spełnią
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00a2605b15d4c6862ad91017f85d0690.png

    marzenia się spełnią
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaoszczędziłam test przyszła @ punktualnie jak w zegarku :(

    dxomcwa16q3sloop.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ