X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie między 2 a 8 stycznia kto testuje?
Odpowiedz

testowanie między 2 a 8 stycznia kto testuje?

Oceń ten wątek:
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wszystko zależy od naszej psychiki ona najwięcej blokuje zajście znam tyle kobiet które zdaniem lekarza były bezpłodne a miały dzieci jak odpuścily ja też koncze z ovu jesli ten cykl się nie uda bo tu najgorzej człowiek się spina i pilnuje tego wszystkiego patologiczne rodziny hleja pala i maja dzieci pelno a my ograniczamy alkochol kawę wszystko a tak naprawdę w naszej głowie jest najwieksza blokada :-)

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ja w miedzyczasie mialam z 3 lata bez spinki, totalnie na luzie, bez myslenia ;) ale byc moze tarczyca wlasnie nie pozwolila plus armia meza, nie wiem ;)

    Zreszta fakt jest taki, ze w takim napieciu nie da sie ciagle zyc i czlowiek w pewnym momencie odpuszcza sobie, dla wlasnej zdrowotnosci psychicznej. A przynajmniej w moim wypadku tak bylo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2013, 16:18

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze jeden cykl będziemy probować, a potem na czas remontu mieszkania odpuszczamy. Już wysiadam psychicznie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, to koniecznie odpocznijcie...

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie samo ovu blokuje jak jesteśmy tu za długo jak juz się pozna swój orgganizm to najlepiej stad znikać a z drugiej strony gdzie będziemy miały takie wsparcie jak nie tu od was kochane i to tak wciaga:-)

    Waniulka, jovi81 lubią tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • Gorąca30 Znajoma
    Postów: 17 9

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , jestem nowa na forum ale regularnie podczytuję:) testuje 8 stycznia

    zAgatka lubi tę wiadomość

    Gorąca 30
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    Dokładnie samo ovu blokuje jak jesteśmy tu za długo jak juz się pozna swój orgganizm to najlepiej stad znikać a z drugiej strony gdzie będziemy miały takie wsparcie jak nie tu od was kochane i to tak wciaga:-)
    zgadzam się malutka :))) nie ma dnia żebym tu nie zajrzała, ba przesiaduje tu ostatnio po kilka godzin :))) Kocham ten portal, tyle się można dowiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 09:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czy wytrzymam z tym testowaniem, zawsze się nakręcę a potem negatyw i @ przychodzi ach głupia jestem

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już mąż powiedział, że się wkręciłam w to forum jak nie wiem co. Ale póki co nic mi nie mówi, że mam przestać.

    Dziś mi temperatura poszła trochę w górę.

    poziomka30, Waniulka lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak się zastanawiam czy się nie wstrzymać w sobotę mam termin @ i jak nie dostane to wtedy w poniedziałek beta? Testy raczej nie wyjdą a jesli juz to bladziochow nie chce się doszukiwać tak jak każdy boje się zawieźć i rozczarować :-/

    zAgatka, poziomka30 lubią tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:27

  • jovi81 Autorytet
    Postów: 546 643

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobny dylemat, odkąd jestem na ovu wszystko kręci się wokół mierzenia tempki i interpretacji najmniejszych objawów. Zaczyna mnie to drażnić. Mój mąż uważa że to bez sensu że się tak nakręcamy - mówi że trzeba często się serduszkować i tyle... Ale ja po dwóch wczesnych poronieniach staram się wyłapać ciążę jak najwcześniej żeby zdążyć zareagować farmakologicznie więc muszę śledzić dokładnie cykl. Sama już nie wiem co robić :(

    Waniulka lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69787.png
    xvg47yr.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    mam dylemat bo jutro sylwester zapowiada sie zakrapiana mocno impreza ;) i nie wiem czy mogę troche poszaleć z alkoholem :)
    juto 9 dpo wiec test pewnie i tak nic nie wykaże myslicie że jak troche wypije to zaszkodzi to ewentualnej fasolce?

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Mi już mąż powiedział, że się wkręciłam w to forum jak nie wiem co. Ale póki co nic mi nie mówi, że mam przestać.

    Dziś mi temperatura poszła trochę w górę.
    mój M dokładnie tak samo twierdzi hehe ale ja tak lubię tu zaglądać.

    mycha28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    hej dziewczyny :)
    mam dylemat bo jutro sylwester zapowiada sie zakrapiana mocno impreza ;) i nie wiem czy mogę troche poszaleć z alkoholem :)
    juto 9 dpo wiec test pewnie i tak nic nie wykaże myslicie że jak troche wypije to zaszkodzi to ewentualnej fasolce?
    powiem Ci, że sama się zastanawiam co zrobić choć ostatnio wogóle nie mam ochoty na alkochol. Może lepiej nie szaleć bo nic nie wiadomo, a jeśli już mieszka w brzuszku mała fasolka... z całego serducha Ci tego życzę.

    mycha28 lubi tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waniulka wrote:
    powiem Ci, że sama się zastanawiam co zrobić choć ostatnio wogóle nie mam ochoty na alkochol. Może lepiej nie szaleć bo nic nie wiadomo, a jeśli już mieszka w brzuszku mała fasolka... z całego serducha Ci tego życzę.

    dziękuje kochana :)
    no właśnie ja też nie mam ostatnio checi na żadne alkohole a jak tylko troche wypije to głowa mnie boli :) no ale w sylwestra na impezie to cos wypada wypić :) wiec chyba pozostane przy lekkich drinkach i będę saczyc jeden pół nocy :P :D

    Waniulka lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wypij sobie winko nie boli po nim głowa a można więcej wypić:) a ogólnie tak jak już wspomiałam wcześniej ja pierwszą ciążę planowałam ale piłam normalnie piwo od czasu do czasu czy też drinki nic nie zaszkodziło tylko teraz jesteśmy bardziej przewrażliwione i na wszystko zwracamy uwagę:)

    mycha28 lubi tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede testowac 8 stycznia. mając owulke 27 grudnia to chyba nie bedzie za szybko nieee ?
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx to będzie 12dpo więc powinno coś pokazać jeśli będzie faslka chociaż u niektórych dziewczyn pokazało dopiero bladziocha w dniu @ lub 2 dni po każda z nas jest inna:) a najpewniejsza będzie beta:)

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mi sie wydaje ze jak by cos było to by pokazało. a jak (odpukać :)) 8 nic nie wyjdzie to 10 sprobuje. a jak to jest z ta beta? ide do ośroda zdrowia i mówie ze chce zrobic badanie krwi czy jestem ciąży czy jak ? kiedy są wyniki ? sorki za głupie pytania ale jeszcze nigdy tego badania nie robiłam . ile kosztuje ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ