Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    dzięki ale średnio :) M pojechał o 18 na tą wigilię i jeszcze go nie ma, a miał iść na godzinę eh... znając go to nieźle się pewnie zagadał i nie patrzy na zegarek

    Troche luzu mu daj haha i sama sie zrelaksuj :D

    Zapraszam na kaffe haha :D

    Marribell lubi tę wiadomość

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie :) ja we wrześniu miałam tyci plamienie w drugiej połowie cyklu ale byłam na wakacjach i nie mierzyłam tempki i teraz się zastanawiam, czy to nie było krwawienie implatacyjne zarodka :-/ hmmm może był za słaby i się wchłonął... nie wiem sama. Potem @ przyszła ale z opóźnieniem blisko 12 dni...

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue wrote:
    Troche luzu mu daj haha i sama sie zrelaksuj :D

    Zapraszam na kaffe haha :D
    chyba muszę :) właśnie piję herbatkę z cytrynką i goździkami, siedze przed kominkiem i oglądam ulubiony film :) hi hi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem kaczke po chinsku z nudlami i ogladam Bones :)

    Mam uczucie ciagniecia w podbrzuszu, takie przyjemne... nie bolesne :)

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm jeśli jutro Ci podskoczy tempka to super znak :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby <3

  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze budzik ustawic na rano:)jestem na L4 przez ostatni miesiac i spie do 10 jak niedzwiedz hahaha

    justys2218
  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki:) BeriBlue

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    justys2218
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieze o 10 :) bo tak wstaje :D

  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wazne,zeby miec przespane 3 godziny:)do 10 napewno mamy

    justys2218
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Justynka :) :*

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a więc jutro czekamy na skok :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos mi sie nie wydaje :D

    Jest nadzieja :P

  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny kochane uciekam kolacyjke robic i jakis filmek znajde na samotny wieczor(moj mezczyzna niestety w pracy)Buziaki i do jutra:)

    justys2218
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez w pracy :(

    Do jutra :*

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli wszystkie słomiane wdowy :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nie lapie ale fajnie brzmi haha :D

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słomiane wdowy czyli kobiety mające męża ale go nigdy nie ma w domu :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :D no to teraz rozumiem :D tyle ze ja jeszcze meza nie mam haha :D

    Calkiem sama nie jestem, mam moja Kike (sunie moja kochana) i mojego bejbika Boni (moja kochana kocicka) :D

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) jeszcze? :) jakieś plany?

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ