Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:13

    preg.png
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 7 października 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Wiecie co myślałam już , że dostałam @ bo poczułam mokro , patrzę a tam rozciągliwy śluz :( masakra jakaś:(


    Dziewczyny mówia ze póki nie ma @ to nie jest stracone ! :*

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:13

    preg.png
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 7 października 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byle nie zalała w środku :P

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 7 października 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 15:37

    usia89 lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:14

    preg.png
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 7 października 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uciekam spać Dziewczyny :) Spokojnej nocy i dziękuje jeszcze raz :*

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 7 października 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 15:37

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:14

    preg.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 października 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka razy gdzieś na forum mi się rzuciło w oczy, że dziewczyny pisały, że pojawił się przed @ taki śluz jak były w ciąży, ale nie wiem ile w tym prawdy, myślę, że każda z nas jest inna, nie wiem co on może oznaczać.

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 7 października 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tranu w tabletkach nie powinno się brać podobno. Ja nie biorę.

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:14

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:11

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:11

    preg.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 października 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usia dobrej i spokojnej nocy:)

    Morwa nie wiem czy tran ma jakiś wpływ, nie słyszałam nic o tym, mogę Ci natomiast doradzić żebyś unikała dodatkowego jodu, mi endokrynolog powiedziała, że w przypadku hashimoto to jest to dolewanie oliwy do ognia, a jod mamy w polsce wszędzie w powietrzu wystarczającą ilość,a jeszcze go dodają do soli, wędlin i wielu produktów więc ja już nawet kupuje sól niejodowaną. Przy zwykłej niedoczynności zaleca się suplementowanie, ale nie przy hashi.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:11

    preg.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 7 października 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 15:37

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 7 października 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam żeby coś dopisać. Małe sprostowanie !

    Morwa przepraszam, pomyliłam tran z jodem. Tak jak pisze Martika jodu powinno się unikać. A z tranem nie wiem, ja brałam kiedyś tran, ale odkąd się dowiedziałam o tarczycy to nie biorę i za każdym razem jak jestem u endo to zapominam o to zapytać. Zapytaj najlepiej lekarza jak bedziesz u endokrynologa :*

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 października 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka dobranoc.

    Własnie przeczytałam, ze tran ma spore ilości jodu więc ja bym zrezygnowała,ale nie ma co popadać w paranoje też. Ja bardzo dużo solę dlatego kupuje teraz sól niejodowaną, a ryby są bardzo zdrowe więc nie rezygnuj z nich, też bez przesady, bo w ogóle bysmy musiały przestać jeść i oddychać.

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 7 października 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:11

    usia89, kahaśka lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 31 32 33 34 35
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ