X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest ktos kto testuje w tych dniach? Bedzie razniej:-)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 września 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli będę testować to trochę później, ale 2-3 mam termin @

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 22 września 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja podobnie jak martika :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie zastanawiam czy kilka dni pozniej nie testowac... tylko nie wiem czy stres mnie nie zje... termin przypada na 2...

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 22 września 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, świeżynka na ovu, ale starania od marca :(
    Planowany termin na 1.10 ale pozwoliłam sobie dołączyć do wątku :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie nam razem razniej. :-)

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 22 września 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej ja też planuję 1.10 w kupie raźniej :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 22 września 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z chęcią bym się dołaczyła ale @ przypada mi dopiero 6, chodż w tym cyklu wyjątkowo uważam że ovu mogła być zaraz po @ także mogła bym i zatestować dzień przed :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 22 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam testować 1.10, bo wtedy mam termin @, ale dopisuję się do wątku :)

    8une43r8mbu2h8v4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzewczyny denerwujecie sie? Ja jestem jakos dziwnie pozytywnie nastawiona. :-) Wy naturalnie sie staracie czy z jakimis lekami? Opowiadajcie. Ja w tym cyklu bralam clo, menopur zastrzyki i pregnyl wzielam 20 wrzesnia tj 14 dc. Dzisiaj jest 17 i mam brac luteine wiec biore:-) a wy?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 września 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apaulaa, ja biorę euthyrox. Zazdroszczę pozytywnego nastawienia, bo ja w tym cyklu nie wiem co się dzieje i czekam już na następny, wczoraj nagle zaczął mnie boleć znowu jajnik i jednorazowo pojawił się śluz płodny więc nie wiem w końcu kiedy miałam owulację. Ale jeśli chodzi o denerwowanie się to nie, raczej jestem po prostu pesymistycznie nastawiona, aż mi głupio, że narzekam, ale naprawdę mam dość tego cyklu:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika mam podobnie jak Ty w tym cyklu. Nie wiem kiedy miałam ovu i w ogóle bym chciała też już nowy cykl. Termin @ na 3.10 więc jak do tego czasu @ nie przyjdzie to zatestuję z Wami.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 września 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja teraz chyba też mam termin na 3go, ale nie wiem, chyba nie będę w ogóle testować, chyba, że do poniedziałku 6go nie przyjdzie @, chociaż teraz też mi łatwo mówić, bo jeszcze dużo czasu, ale postanowiłam już na początku cyklu nie testować.

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 23 września 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączam, termin @ na 2 Października :)
    ale w tym cyklu raczej nic nie będzie. Za mało <3 więc pewnie d.pa z tego będzie. :))))
    Pewnie że razem raźniej!!!

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami jedno, trafne <3 wystarczy;)

    JusWik, emka@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dokladnie nie wiem kiedy bylo owu bo pregnyl duza dawke dostalam 20 wrzesnia. Od wczoraj boli mnie lewy jajnik a tak to wszystko normalnie. U mnie tez bylo malo <3 ale bylo w tym czasie co lekarz mowil tj od 20 do 21 wrzesnia... ale teraz juz nie wiem czy byla owu bo nie czuje nic:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Czasami jedno, trafne <3 wystarczy;)
    No prawda ale czasami ciezko trafic. Moj partner mieszka 100 km ode mnie i ciezko jest ...

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ciezko stwierdzic ovu czulam ze mogla byc zaraz po @ prawidlowo powinnam miec ovu mniej wiecej teraz :) pierwszy raz moj cykl wyglada tak dziwnie do tego temperature mam wysoką, ale jestem lekko nadziębiona. Dobra Interpretacja mojego wykresu w tym cyklu jest niemożliwa :) mimo to nadzieję mam :) i trzymam kciuki za was kobietki...



    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 10:39

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Pelna Nadziei:-) musimy byc dobrej mysli dziewczyny:-)

  • Eowena Ekspertka
    Postów: 153 203

    Wysłany: 23 września 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę bromergon, luteinę i jeszcze piję ziółka o. sroki. Ja raczej się nie nastawiam, moja temperatura skacze jak głupia...
    A jeszcze dzisiaj koleżanka dzwoniła i powiedziała, że jest w ciąży. Ona z mężem się nie starali - unikali, ale jak widać kiepsko :)
    Ja nie jestem z tych co się załamują, ale naprawdę... Ludzie pierdolca dostają, badają sobie śluz, szyjki, srele dupele, codziennie mierzą temperaturę, a tutaj ludzie wpadki zaliczają, bo aplikacja w telefonie źle zaznaczyła dni płodne... Echh no i jak tu wierzyć w sprawiedliwość?
    No ale trzymajmy się dziewczyny :)

    emka@, Katie88 lubią tę wiadomość

    8une43r8mbu2h8v4.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ