X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro :(

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica nie mam słów... życzę Wam dużo wytrwałości abyście to przetrwali, wierzę, że się uda!

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    Hejo kochane nie odzywalam sie bo zawsze coś jak zwykle życie. mam doła wielkiego doła ale trzymam kciuki za Was kochane :-) ja dalej chora chyba ten cykl nie wypali juz ...
    strzala tez mialam lekko prolaktyne podwyzszona niby to przez stres :-( bedzie dobrze :-)
    Madziulek jak sie czujesz?
    Annielica masz wyniki?
    A gdzie jest Zakocona hmm ?


    a co się dzieje że masz doła? kiedy testujesz może nie wszystko stracone ?

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Jestem zalamana, mąż dzwonił i ilosć to 21mln/ml ale tylko 2% ma ruch postepowy szybki. Jutro idzie do lekarza. Juz widze widmo inseminacji.


    przykro mi :-( ale głowa do góry to można poprawić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę co powie lekarz... Jakoś to do mnie nie dociera. Cały czas mam nadzieję na ciążę naturalną. Ruch postepowy ogolny to 20%. No i wiem, że kolejny cykl na straty spisany...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej annielica przykro mi :( Ale nie poddawaj sie , dobrze ze masz nadzieje na ciaze naturalna, nie watp, zawwsze mozesz w nia jeszcze zajsc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muriella wrote:
    a co się dzieje że masz doła? kiedy testujesz może nie wszystko stracone ?

    Chyba wszystko bo chora jestem
    a testować miałam na koniec miesiąca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chyba bedzie potrzebna operacja na te żylaki. No i zmiana trybu życia, suplementy już są. Jak czytam u wielu osób się poprawia. No i zero piwa niech zapomni.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 lutego 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Jestem zalamana, mąż dzwonił i ilosć to 21mln/ml ale tylko 2% ma ruch postepowy szybki. Jutro idzie do lekarza. Juz widze widmo inseminacji.
    Musi być dobrze! :*

    nikicia, u mnie samopoczucie w kratkę z przewagą tego kiepskiego ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w domu i mam wyniki w ręku i powiem, że ta klinika (jedna z najlepszych) badała zupełnie inne parametry niż ja znam. Badała np całkowitą prędkość, średnią, czestotliwość pracy witki itp.I z tyłu jest omówienie (bardzo skomplikowanym jezykiem nawet jak dla mnie farmaceutki). I ogólnie wg nich wszystkie parametry świadczą, że plemniki są płodne no i oceniane są dość wysoko. Z normalnych parametrów dziwi mnie morfologia bo nie ma wartości procentowych a jedynie przy parametrach jak deformacja główki,witki,części pośredniej wszedzie są minusy. Czyżby mąż miał taką dobrą morfologię? Zobaczymy co powie profesor jutro, ale jak dla mnie nie jest źle a nawet ok. Oby to się potwierdziło...

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica trzymam kciuki za dobre wieści! :)


    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś tak leseczki czuję, że moje mierzenie temperatury to marna wskazówka :D wszędzie czytam, że trzeba mierzyć o 7, najlepiej 6 nie wychodząc spod kołdry ;P a ja mierzę codziennie o 8 w łazience, haha :D a w łazience dlatego, że jest mi wygodniej i kilka razy sprawdzilam, że temperatura nie zmienia się, czy to w lozku, czy łazience ;) dodam, że nie mam dwóch miejsc po przecinku ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę zawsze po przebudzeniu. Nie ruszam się biorę termometr mierzę i zapisuję (mierze w ustach). Podobno nawet mówić się nie powinno przed ani wstawać. Dziś do lekarza omówić badanie idziemy. Martwi mnie aglutynacja dodatnia, wynik morfologi którego nie rozumiem, no i ten słaby ruch. Oby było dobrze, oby było dobrze, oby było dobrze...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mierzę od razu po przebudzeniu :)

    annielica, będzie dobrze :*

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny :)

    Strzała no podobno powinno się mierzyć temperaturkę bez wstawania i zaraz po przebudzeniu ale nic się nie martw, mierz tak jak mierzyłaś do końca cyklu. Od nowego jeśli taki będzie, możesz mierzy jak trzeba :) I termometr mam też zwykły, z jednym miejscem po przecinku.

    Annielica nie analizuj sama wyników badań, lekarz na wizycie wszystko Ci powie, tak nie potrzebnie się pewnie denerwujesz. Na pewno nie jest źle a już na pewno nic czego by się nie udało naprawić ;) Myśl pozytywnie :)

    A wracając do temp to ja niby mierzę zaraz po przebudzeniu (mam budzik nastawiony) bez ruszania się i zawsze w łóżku. Jednak moja temp w tym cyklu mnie zaskakuje, cały czas taka sama. Nie wiem co mam o tym myśleć. Może to przez Inofolic, może on mi tak wszystko wyregulował, nawet temperaturę :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 20 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    Ja w poprzednim cyklu też mierzylam temperaturę w łazience teraz mam termometr przy łóżku i mierze od razu po przebudzeniu. (Nastawiam budzik na 7)
    Annielica nie zamartwiaj się za wczasu. Z tego co piszesz to nie jest najgorzej i pewnie za pomocą lekarza poprawisz wyniki nasienia. Będzie dobrze :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byliśmy u wybitnego profesora Kuczyńskiego (jako pierwszy przeprowadził w polce in vitro). Okazało się, że niepotrzebnie panikowałam, bo biorąc pod uwagę wszystkie parametry ocenił męża na 4 (w skali 1-5) :D i powiedział, żeby nie robić z niego chorego na siłę, bo ciąża to tylko kwestia czasu :D Podobno w każdym cyklu u zdrowej kobiety i zdrowego mężczyzny szansa na ciążę wynosi 15 %. Żeby nic nie zmieniać w trybie życia, tylko cieszyć się z sexu, najlepiej olać mierzenie temperatury itp. Jestem mega mega szczęśliwa :D Kto wie może już się udało :D Jestem taka SZCZĘŚLIWAAAAAA :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 11:26

    olimama lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz! Wiedziałam,że wszystko będzie dobrze :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica cudowna informacja! moje hormony tak zadziałały, że aż ze szczęścia się wzruszyłam :D życzę wam duuużo powodzenia, dzisiaj pewnie czeka was cudowne przytulanko <3 :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak :D teraz kiedy wiem, ze wszystko jest ok bardzo mi ulżyło. Czuję jakby spadło mi z piersi 100 kilo. Żałuję, że nie zrobiliśmy badania wcześniej bo bym tak nie świrowała. Mam nadzieję, że wkrótce doczekamy się maluszka. Ale puki co nie tracę nadziei na ten cykl :)
    A Ty Strzała czemu nie testujesz? Moim zdaniem już coś by wyszło ;)

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ