X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zrezygnowalam z trzeciego dzidziusia i zalorzylam implant obydwoje wmawialismy sobie ze mamy dwojke i chyba dosc ;) Ale w glebi duszy wiem ze jedno i drugie zalowalo tej decyzji. Jak tylko powiedzialam mezusiowi ze mam juz umowiana wizyte na wyjecie go wcale nie byl zaskoczony.. Cieszyl sie! Kupuje testy ziolka wszelakie wspomagacze i nic nie marudzi.. Wczoraj myslalam ze nie bedzie przytulanka bo troche go mecze ostatnio :D A tu ku mojemu zdziwieniu Wskakuje do lozka a on juz ready do dzialania :D Ale bylo smiechu... Dzisiaj mu odpuszcze niech sie zregeneruje :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania bo faceci to jednak równie mocno potrafią pragnąc dzieci jak kobiety :) A jak się jeszcze małżonkowie dobiorą tak jak trzeba to i na taką samą ilość pociech liczą :) Pozazdrościć i miłego starania się życzę :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo, tyle ze z drugim bobo. Z mezem mowilismy, ze jedno nam starczy, ze musimy postarac sie o lepsza sytuacje finansową, wieksze mieszkanie ;) ale patrzymy na Pypcie i serce mi się łamie jak pomyślę, że mogłaby w przyszłości nie mieć rodzeństwa. Myślimy generalnie o trójce szkrabów :) ale trzecie dopiero jak naprawdę nasza sytuacja materialna się poprawi :D i też jak Mania, czuję się stworzona do macierzyństwa ;)

    Ale nas też jakby goni czas, bo jestem na wychowawczym, córa od maja ma iść do żłobka, więc musiałabym iść do pracy, a to znaczy, że z bobo trzeba czekać, bo tak trochę niefajnie wrócić do pracy i zaraz znowu ciąża ;) i pewnie skoro mam plan, to jajco z tego wyjdzie :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochana <3 Tak wlasnie jest jak piszesz!! Wspiera mnie i tez pragnie tego szkraba jak ja ;) Tobie rowniesz zycze Owocnych staran, Obysmy niedlugo przeczytali o twoim pozytywnym tescie <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa_strzala to masz tak ja, jak coś planuję to dupa z tego :P Ale nie ma to tamto, trzeba myślec pozytywnie :)

    I może faktycznie trochę wyluzować trzeba :) Tylko jak to zrobić, skoro czas goni :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa_strzala ja od 4 lat mieszkam w UK. W Polsce w zyciu bym sie nie zdecydowala na trzecie dziecko z powodu sytuacji finansowej. Tutaj jest nam dobrze obydwoje pracujemy Pokuj trzeci czeka na przygotowania dla szkraba tak wiec nic tylko sie starac mocno!! Tez oczywiscie myslimy o tym ze zawsze rodzenstwu bedzie latwiej w przyszlosci. Corcia moja juz duza, (chce siostrzyczke oczywiscie) zadeklarowala pomoc :D wszystko na tak!!

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki glowa do gory!! Plan sie zisci juz niedlugo <3

    rozowa_strzala, Sówka_83 lubią tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 mam koleżankę, która przy pierwszym dziecku starała się i stresowała tym, zaszła jakoś po 4 miesiącach, zaś przy drugim w ogóle jej nie zależało i trafili za pierwszym razem, zaś u nas jest na odwrót ;) tym bardziej, że koleżanka też jakby myśli o mojej ciąży, bo chcemy, żeby między naszymi dziećmi były małe róznice wieku ;) i weź tu człowieku wyluzuj się :D

    Ale powiem Wam laleczki, że mnie lekko pobolewa lewy jajnik, ale baaardzo delikatnie, lekko gardło i może tyci te mikro spłaszczone cyce ;) zapewne jak na ciążę-objawy marne :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps mialam dola dzisiaj z rana ale popisalam sobie z Wami i juz mi lepiej <3 Sciskam!!!

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 my generalnie w rodzinie jesteśmy takimi biedakami :D wszyscy dookoła zamożni, a my mieszkanie wynajmujemy, haha :D i się dziwią, że nie korzystamy z dobrodziejstw finansowych rodziny ;P pewnie jak znowu będę w ciąży, to nazwą nas patologią :D

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja muszę w ogóle chatę ogarnąć... mąż wczoraj był na męskiej popijawie... do tego dzisiaj rano oznajmił mi, że niechcący zaprosił swojego kolegę, z 2 tygodnie temu, na urodziny córki (kolegów męża akceptuję poza moim domem ;)), a on wczoraj do niego z pytaniem, kiedy dokładnie te urodziny, bo on juz kupił misia i lalę :D

    Mania1718, Sówka_83 lubią tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Dziewczyny jedni mają lepiej, drudzy mają gorzej ale prawda jest taka, że jak się chce to i z niemała gromadką dzieci każdy da radę :)

    Mój mąż ma dużą rodzinę, sam jest z domu gdzie w trzypokojowym mieszkaniu rodzice wychowali czworo chłopaków :) Teraz trzech jest dorosłych i ustatkowanych a najmłodszy już prawie pełnoletni.

    Nic tylko się starac i miec tyle dzieci ile się chce miec a reszta sama się poukłada :)


    Jestem tego samego zdania!! U nas tez raz lepiej raz gorzej ale nie obawiam sie niczego bo wiem ze damy rade :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    Mania1718 my generalnie w rodzinie jesteśmy takimi biedakami :D wszyscy dookoła zamożni, a my mieszkanie wynajmujemy, haha :D i się dziwią, że nie korzystamy z dobrodziejstw finansowych rodziny ;P pewnie jak znowu będę w ciąży, to nazwą nas patologią :D


    U mnie w rodzinie tez bedzie gatka ,,a poco wam trzecie odchowalas z pieluch poco Ci to??,, Niech se mysla co chca ja wiem co mi jest potrzebne do szczescia <3

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Strzała to musisz kolegę jednak przyjąć w gości i ścierpieć jakoś ;) Oby tylko lala i misiu spodobały się córce, będzie przynajmniej ona się cieszyć :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    ja muszę w ogóle chatę ogarnąć... mąż wczoraj był na męskiej popijawie... do tego dzisiaj rano oznajmił mi, że niechcący zaprosił swojego kolegę, z 2 tygodnie temu, na urodziny córki (kolegów męża akceptuję poza moim domem ;)), a on wczoraj do niego z pytaniem, kiedy dokładnie te urodziny, bo on juz kupił misia i lalę :D


    No to szykuje sie imprezka :) Ja tez zabieram sie za pozadki i obiadek jakis :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 13:03

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Kochana poki nie ma @ zawsze jest nadzieja!! Objawy ida w dobrym kierunku ;) Nie zamartwiaj sie odczekaj jeszcze kilka dni i powtorz test. Ja Ci zyczecze zebys ujrzala dwie kreseczki :)

    Dziekuje za dobre slowa, acz troche trudno mi jakos nadal w to wierzyc sama nie wiem czemu :( Dzis czulam jakbym za moment miala dostac @ ale znowu sie uspokoilo. Ale jakies mam takie przeczucie ze jednak bedzie klapa i @ sie zaraz pojawi :( Wszystko mnie doluje.

    Wczoraj mialam mdlosci dosc duze, ale chyba po kebabie bo dzis spokoj. Juz bym chyba wolala ta @ - ta niepewnosc strasznie mnie wykancza. Nie wiem jak wy sobie radzicie!!!

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propablyme powiem Ci szczerze ze i u mnie zapał opadł tak się dzieje pod koniec cyklu. Tylku u mnie to chyba nawet owulacji nie było :-( w moim przypadku wiem ze nie uda sie szybko ale mam nadzieję że Tobie tak <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania ja bede trzymala za ciebie kciuki i myslala o Tobie, mam nadzieje, ze uda sie i Tobie i mi szybko!:*

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, a moze u mnie to tez przez odrastanie włoskow .. Jak ja tego nienawidze :/

    U mnie zapal tez opadl co do tego cyklu, sama nie wiem czemu..Ale nawet w mierzeniu temperatury sobie odpuscilam, i jak tak dalej bede co do tego leniwa, to nawet gdyby owu byla to nie bedzie przez program zaznaczona, moze i dobrze ze sie nie nakrecam. Ale jakos juz sie nastawilam na nowy cykl. Jestem niemal pewna ze @ nadejdzie.. Mania u mnie jest tak samo, nie wiem czemu twierdzisz ze w twoim przypadku nie uda to sie szybko, ale ja o sobie tez tak mowie. Jestem chyba tego typu dziewczyn ktore czekaja na owu jak z zapalka w tunelu. I wiem ze bede musiala poczekac pare miesiscy zanim ujrze pozytywny test ciazowy. O juniora tez staralismy sie 7 mies..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam sasiadke ktora ma blizniaki, i niedawno urodzila im sie trzecia coreczka..Ona to dopiero ma szczescie. Niemal co zaczeli myslec o kolejnym dziecku a juz byla w drugim cyklu w ciazy .. Gdyby to tak kazdej z nas szybko szlo, to chyba nie bylo by tu tej strony =)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ