X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogóle cos tu wszystkie zaczelysmy marudzić ze sie nie uda i ze to nie ten cykl. Boże niech chociaż jedna z nas zafasolkuje i zostanie na luty zarazac!!! :-D :-D :-D

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby to marudzenie w krew nam nie weszło :)

    Mania prędzej czy później się uda, musi :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowy do góry !! :-) Nie ma co się zadręczać, niestety tylko czas pokarze czy coś tam się wykluje. Ja juz mam drugi cykl który mnie zaskakuje temperaturami i dziwnymi objawami, np wczoraj przyjechała moja siostra, polała mi troche piwka, oczywiscie mialam obawy czy sie napic no bo mój umysł juz sobie układa w głowie ze tam cos moze byc, no ale pół piwka nie zaszkodziło, pół wylałam :D Ale po północy złapał mnie straszny ból w macicy ale taki dziwny i trzymał tak przez 15 min , raz mocniej raz słabiej i pojawiło się dużo wodnistego śluzu, pierwszy raz coś takiego u siebie zaobserwowałam, a ten ból jeszcze pare razy mnie złapał w nocy, no a rano jak zawsze mierząc temperature trochę się zdziwiłam (37,2) :-D Nie chcę się nakręcać ale mój organizm znowu płata mi małe figle i pewnie robi mnie w balona :P Pozdrawiam Was cieplutko !!

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. trzymam kciuki, ja w przyszłym tyg idę na betę. Może w śr. :)

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka z takim ładnym wykresem też chyba bym sie nakręcała :)
    Wygląda obiecująco :) I myśle że chyba będzie zielono :D

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, Naox - powodzonka, oby się udało :)

    Poziomka u Ciebie ten wykresik super, tylko czekać na pozytywne testy :D

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-) Ale ja już sama nie wiem co mam myśleć, coś czuję że ta @ jednak się pojawi :-( W sumie mogłabym już robić test, ale postanowiłam że nie bede robić, poczekam sobie spokojnie na @ :-D Bo w zeszłym mieś zrobiłam 3 testy, cała nakręcona nawet pod światło je sprawdzałam :P Więc myślę że teraz to nie ma sensu :-( Trzymam kciuki za Was ! :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka ja swoją @ też czuję gdzieś tam w kościach ale ciut nadziei jeszcze jest :) I też czekam z testem, podejrzewam że do końca tygodnia powinnam dac rade ;) Poczekaj Kochana aż będziesz gotowa i będziesz czuc że to jest ten moment :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 tak to moja córcia jak miała chyba 7 miesięcy, teraz wygląda zupełnie inaczej, pokazałabym Wam ale tutaj nie można wstawiać zdjęć :(

    Ogólnie to czuję się źle, jak na chorobę... strasznie bolą mnie plecy.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozi!omka piękny wykres oby tam się zazielenilo <3

    Poz!omka. lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje sie, rozpoczynam cykl z dupkiem gak wiec musze zatestowac 30.01 ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś mi sie śniło ze pojechałam z bólem brzucha do szpitala i urodziłam Natalcie (nie wiem czemu tak, bo zawsze chciałam nazwać Oliwia :P). A o ciąży nie wiedziałam wcale, nie miałam nawet wózka.

    Nieidealna
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w poniedziałkowy poranek :)

    Nie wiedziałam co to będzie z tym moim cyklem, bo jest to pierwszy taki normalny po c. biochemicznej ale widzę, że również zatestuję pod koniec miesiąca :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa strzala , sliczna <3 ;*

    rozowa_strzala lubi tę wiadomość

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :-D I bede musiala sie pożegnac w tym cyklu z testowaniem , tempka gwałtownie poszla w dol, jeszcze nie czas na mnie :-( trzymam kciuki za Was wszystkie !! <3

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny mam chyba nie taki termometr jak trzeba ;) rano pokazało mi 34,8 a terac 35,6 :D do tego czuję się nienajlepiej... nad ranem mocno bolało mnie podbrzusze, miałam jakiś skurcz :( od wczoraj bolą plecy i cycki pobolewają coraz bardziej. pewnie udzieliły mi się fantomowe objawy :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 dzięki wielkie :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    A ja dziewczyny mam chyba nie taki termometr jak trzeba ;) rano pokazało mi 34,8 a terac 35,6 :D do tego czuję się nienajlepiej... nad ranem mocno bolało mnie podbrzusze, miałam jakiś skurcz :( od wczoraj bolą plecy i cycki pobolewają coraz bardziej. pewnie udzieliły mi się fantomowe objawy :D
    Rano chyba zawsze jest niższa :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączam do styczniowego testowania- 29.01 :)

    f121e34828ac96603c6cc2439ce9164c.png

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga, to będziemy testować razem :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ