X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Dziewczyny :)

    Poziomka u m nie też spadek :( Także kolejy cykl i ten z moją największą nadzieja czas spisac na straty :(

    Dobrzz, że dzisiaj zapowiada mi się intensywny dzień, nie bedę za wiele myślała :P

    Strzała ja też mam dośc niskie temperatury.

    Kochane powodzenia, trzymam za Was kciuki :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    A ja dziewczyny mam chyba nie taki termometr jak trzeba ;) rano pokazało mi 34,8 a terac 35,6 :D do tego czuję się nienajlepiej... nad ranem mocno bolało mnie podbrzusze, miałam jakiś skurcz :( od wczoraj bolą plecy i cycki pobolewają coraz bardziej. pewnie udzieliły mi się fantomowe objawy :D
    Temperatura mierzona pod pacha czy w pochwie ? :D ja w poprzednim cyklu mialam bolace piersi od owulacji az do @ :-D a moze bol podbrzusza to byl bol implantacyjny ? :p

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek ja generalnie nigdy nie myślałam o mierzeniu temperatur czy wsłuchiwaniu się w swoje ciało ;) dla mnie to totalna nowość, na razie podchodzę do tego na luzie chociaż z dnia na dzień czuję coraz większy stres :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. pod pachą, brzuch generalnie pobolewa mnie cały czas, a nad ranem to aż mnie skręciło. Nie jestem pewna, czy to nie z nerwów, które udzielają mi się od Was, haha :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 myślę, że do dnia testu nie powinnaś tracić nadziei :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    madziulek ja generalnie nigdy nie myślałam o mierzeniu temperatur czy wsłuchiwaniu się w swoje ciało ;) dla mnie to totalna nowość, na razie podchodzę do tego na luzie chociaż z dnia na dzień czuję coraz większy stres :D
    U mnie było podobnie...Ale jak się zdziwiłam kiedy się okazało,że temp może aż tyle powiedzieć o cyklu :)

    Ja testuję 30.01...no może już 29 :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek ja sobie w życiu szybko planuję :D pierwszą córę chciałam do 25 roku życia i postaraliśmy się o nią na kilka miesięcy przed moimi urodzinami ;P drugie dziecko chcieliśmy do mojego 30 roku życia i mam nadzieję, że nie pojawi się na kilka miesięcy przed urodzinami, bo obecnie mam 27 lat ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a temperatury mnie nie interesowały, bo córka nas zaskoczyła w pierwszym cyklu... a chcielismy wtedy zdazyc na woodstock :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    a temperatury mnie nie interesowały, bo córka nas zaskoczyła w pierwszym cyklu... a chcielismy wtedy zdazyc na woodstock :D
    Hihi widzę,że wszystko zaplanowane :)

    Nam też się udało w 1cs ale niestety była to ciąża biochemiczna..
    Ale teraz jest 2cs i musi być fasolka! :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek na pewno się uda! Mocno trzymam kciuki! mi jak się nie uda w tym miesiącu to w przyszłym przejdę się do ginekologa, że zajrzał. Do tego mam mały problem, hah, bo w listopadzie założyłam aparat ortodontyczny, na razie na górę, i za 3-4 miesiące założą mi na dół. Problem w tym, że z dołu muszę usunąć jednego zęba i jeżeli zaszłam teraz w ciążę, to będę musiała poczekać 9 miesięcy na dolny łuk ;P

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łuk poczeka :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala to jeszcze aż 10 dni do testowania, chociaż wolałabym sobie zrobić prezent urodzinowy na 5 lutego :)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    Poz!omka. pod pachą, brzuch generalnie pobolewa mnie cały czas, a nad ranem to aż mnie skręciło. Nie jestem pewna, czy to nie z nerwów, które udzielają mi się od Was, haha :D
    Koniecznie mierz w pochwie, ta pod pacha zadko jest miarodajna, sama tak mierzylam kiedys i wiem ze prawde Ci powie tylko ta mierzona w pochwie :-D bo roznica miedzy pacha a pochwa zazwyczaj jest 0,4 ale tez o 1 stopien , bynajmniej u mnie, dlatego na wykres nanosze tylko tempke pochwy :p

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka, teraz z ciekawości zmierzyłam w pochwie i mam 37,2 :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tempke mierzę w ustach

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy nie umiałam mierzyć w ustach, nie potrafię dobrze chwycić termometra ;P \

    a powiedzcie mi dziewczyny, czy moglabym cokolwiek czuć jeżeli z mężem figlowaliśmy w czwartek?? nie chce mi się wierzyć...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrze teraz na swoje objawy i wygląda mi to na jakieś przeziębienie bez kataru :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz ! Zupełnie inna temperatura ! :-D dlatego sugeruj sie tylko ta w pochwie, i najlepiej z rana o tej samej porze :-) a kiedy mialas owulke?

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga wrote:
    Ja tempke mierzę w ustach
    Ja też :) I się sprawdza wszystko.

    W 1 cs objawy ciążowe odczuwałam już 5-6dpo. Miałam wydęty brzuchol, gazy, latałam do wc. Generalnie czułam,że mój organizm zachowuje się inaczej. A test potwierdził ciążę tydzień później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 10:46

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka my z mężem na chybił trafił wybraliśmy dzień, od którego staramy się ;P nie mam pojęcia kiedy była owulacja ;)))

    madziulek ja w pierwszej ciąży się nie przyjrzałam swoim objawom, czułam tylko ból piersi, mocniejszy niż teraz, i właśnie ból jakby na miesiączkę, taki jak teraz. Ale myślę, że to moja psychika wariuje :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ