X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Dziewczyny :)

    Poziomka u m nie też spadek :( Także kolejy cykl i ten z moją największą nadzieja czas spisac na straty :(

    Dobrzz, że dzisiaj zapowiada mi się intensywny dzień, nie bedę za wiele myślała :P

    Strzała ja też mam dośc niskie temperatury.

    Kochane powodzenia, trzymam za Was kciuki :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    A ja dziewczyny mam chyba nie taki termometr jak trzeba ;) rano pokazało mi 34,8 a terac 35,6 :D do tego czuję się nienajlepiej... nad ranem mocno bolało mnie podbrzusze, miałam jakiś skurcz :( od wczoraj bolą plecy i cycki pobolewają coraz bardziej. pewnie udzieliły mi się fantomowe objawy :D
    Temperatura mierzona pod pacha czy w pochwie ? :D ja w poprzednim cyklu mialam bolace piersi od owulacji az do @ :-D a moze bol podbrzusza to byl bol implantacyjny ? :p

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek ja generalnie nigdy nie myślałam o mierzeniu temperatur czy wsłuchiwaniu się w swoje ciało ;) dla mnie to totalna nowość, na razie podchodzę do tego na luzie chociaż z dnia na dzień czuję coraz większy stres :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. pod pachą, brzuch generalnie pobolewa mnie cały czas, a nad ranem to aż mnie skręciło. Nie jestem pewna, czy to nie z nerwów, które udzielają mi się od Was, haha :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 myślę, że do dnia testu nie powinnaś tracić nadziei :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    madziulek ja generalnie nigdy nie myślałam o mierzeniu temperatur czy wsłuchiwaniu się w swoje ciało ;) dla mnie to totalna nowość, na razie podchodzę do tego na luzie chociaż z dnia na dzień czuję coraz większy stres :D
    U mnie było podobnie...Ale jak się zdziwiłam kiedy się okazało,że temp może aż tyle powiedzieć o cyklu :)

    Ja testuję 30.01...no może już 29 :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek ja sobie w życiu szybko planuję :D pierwszą córę chciałam do 25 roku życia i postaraliśmy się o nią na kilka miesięcy przed moimi urodzinami ;P drugie dziecko chcieliśmy do mojego 30 roku życia i mam nadzieję, że nie pojawi się na kilka miesięcy przed urodzinami, bo obecnie mam 27 lat ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a temperatury mnie nie interesowały, bo córka nas zaskoczyła w pierwszym cyklu... a chcielismy wtedy zdazyc na woodstock :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    a temperatury mnie nie interesowały, bo córka nas zaskoczyła w pierwszym cyklu... a chcielismy wtedy zdazyc na woodstock :D
    Hihi widzę,że wszystko zaplanowane :)

    Nam też się udało w 1cs ale niestety była to ciąża biochemiczna..
    Ale teraz jest 2cs i musi być fasolka! :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek na pewno się uda! Mocno trzymam kciuki! mi jak się nie uda w tym miesiącu to w przyszłym przejdę się do ginekologa, że zajrzał. Do tego mam mały problem, hah, bo w listopadzie założyłam aparat ortodontyczny, na razie na górę, i za 3-4 miesiące założą mi na dół. Problem w tym, że z dołu muszę usunąć jednego zęba i jeżeli zaszłam teraz w ciążę, to będę musiała poczekać 9 miesięcy na dolny łuk ;P

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łuk poczeka :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala to jeszcze aż 10 dni do testowania, chociaż wolałabym sobie zrobić prezent urodzinowy na 5 lutego :)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    Poz!omka. pod pachą, brzuch generalnie pobolewa mnie cały czas, a nad ranem to aż mnie skręciło. Nie jestem pewna, czy to nie z nerwów, które udzielają mi się od Was, haha :D
    Koniecznie mierz w pochwie, ta pod pacha zadko jest miarodajna, sama tak mierzylam kiedys i wiem ze prawde Ci powie tylko ta mierzona w pochwie :-D bo roznica miedzy pacha a pochwa zazwyczaj jest 0,4 ale tez o 1 stopien , bynajmniej u mnie, dlatego na wykres nanosze tylko tempke pochwy :p

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka, teraz z ciekawości zmierzyłam w pochwie i mam 37,2 :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tempke mierzę w ustach

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy nie umiałam mierzyć w ustach, nie potrafię dobrze chwycić termometra ;P \

    a powiedzcie mi dziewczyny, czy moglabym cokolwiek czuć jeżeli z mężem figlowaliśmy w czwartek?? nie chce mi się wierzyć...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrze teraz na swoje objawy i wygląda mi to na jakieś przeziębienie bez kataru :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz ! Zupełnie inna temperatura ! :-D dlatego sugeruj sie tylko ta w pochwie, i najlepiej z rana o tej samej porze :-) a kiedy mialas owulke?

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga wrote:
    Ja tempke mierzę w ustach
    Ja też :) I się sprawdza wszystko.

    W 1 cs objawy ciążowe odczuwałam już 5-6dpo. Miałam wydęty brzuchol, gazy, latałam do wc. Generalnie czułam,że mój organizm zachowuje się inaczej. A test potwierdził ciążę tydzień później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 10:46

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka my z mężem na chybił trafił wybraliśmy dzień, od którego staramy się ;P nie mam pojęcia kiedy była owulacja ;)))

    madziulek ja w pierwszej ciąży się nie przyjrzałam swoim objawom, czułam tylko ból piersi, mocniejszy niż teraz, i właśnie ból jakby na miesiączkę, taki jak teraz. Ale myślę, że to moja psychika wariuje :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ