X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała a Ty kiedy zobaczysz fasolkę? :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wam dzionek minął? Jak wasi panowie postanowili uczcić wasze święto?

    Strzała czy ja dobrze kojarzę czy masz wizytę ok 13 marca?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niedawno wróciliśmy od rodziców.
    Mąż w sobote kupował wszystkim kwiatki(mamie, teściowej, szwagierce i małej bratanicy)
    bo akurat się z nimi widzieliśmy ale ja chcialam swoje dopiero po powrocie do naszego domku :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez niedawno wrocilismy od tescia.. pogoda dzis jak w lato unas 20 stopni. Maz z synkiem pograli w pilke w ogorodku, a zaraz maly idzie spac, a my poogladamy tv ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak u nas. Najpierw byliśmy w kościele a potem poszliśmy do mojej mamy. Mąż kupił kwiaty mi i mamie. Zjedliśmy pyszny obiadek popiliśmy winkiem. I razem z pieskami wróciliśmy na piechotę do domu. Teraz na piwko wpadł znajomy :)

    Trochę się stresuję jutrzejszym monitoringiem.

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety Kochane życzę Wam przede wszystkim spokoju ducha, spełnienia marzeń o dzidzi i szczęśliwych ciąż zakończonych szybkim i bezproblemowym porodem :)

    Ja właściwie to nawet nie zwracałam za bardzo uwagi na dzisiejsze święto ale życzeń i czekolad parę zebrałam :) Mężusia nie ma bo pracuje i będzie dopiero za dwa tygodnie wiec wtedy po świętujemy jak zawsze po terminie :)

    I proszę Was Dziewczyny zachowajcie spokój, bo pewnie niejedno niepowodzenia nas jeszcze czeka, czy to w zajściu w ciążę czy też jakieś inne. Także nie ma sensu nawzajem sobie jeszcze ciśnienie podnosić ;)

    Czytam Was codziennie, tylko jakoś pisać nie mam jak ;) No i ja w tym miesiącu bez starań. Zastanawiam się tylko jeszcze nad badaniami. Bo ja teraz nie będę miała pewnie ich kiedy zrobić, bo w pracy praktycznie cały dzień. A to trzeba w określone dni do nich podejść. Ech, będzie co ma być :)

    Buziaki dla Was :*

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka ja robiłam badania wszystkie jednego dnia. Dla każdej fazy cyklu są odpowiednie normy. Jak coś wyjdzie można powtórzyć w innej fazie cyklu.
    A jak tam w nowej pracy Sówka ? I jak z Waszymi staraniami? Nie rezygnujecie na razie? Bo kiedyś pisałaś, że po zmianie pracy chcecie odpuścić na chwilę.

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj dziewczyny byłam na spacerze, zuza zrobiła mega aferę, musiałam ją do wózka wsadzić i zaczęło mnie bardzo podbrzusze pobolewać. teraz lekko ćmi... Normalnie uduszę tego potwora ;)

    wizytę mam we wtorek :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dziś grillowaliśmy :) dość ładnie było do 14 więc korzystaliśmy ze względnie ładnej pogody, a Ty, annielico? :) co do twojego komentarza pod koim wykresem... raczej nie przyjdzie, bo biorę lutkę, więc dopóki nie odstawię to ona czyha mi na karku... ;)

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała uważaj na siebie!!!!! Zuza to na pewno dziecko pełne energii i pomysłów ale się nie dawaj ;)

    Annielica no ze starań w tym miesiącu nici, bo ja pracuję, mąż pracuje i nie mamy nawet jak się spiknąć w odpowiednim momencie ;) W nowej pracy na razie w porządku, sytuacja się rozwija i zobaczymy jak to będzie. Jestem dobrej myśli :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka kochana pisz z nami czesciej brak tu ciebie :-( ...juz Zakocona nas zostawila ty nas nie zostawiaj :-)
    My dzis od rana w dobrym humorku mąż się starał zrobił sniadanie i obiad on dobrze gotuje nawet drinka dostałam do łóżka :-) fajny był dzień :-) i teraz mam zamiar znów go wykorzystać hihi

    Strzała uwazaj na siebie <tule>
    Sylwiasta a dlugo bierzesz lutke?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 21:04

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia postaram się częściej pisać :) Może jak się sprawy u mnie uspokoją będzie lepsza wena ;) Ale muszę Wam powiedzieć, że jakoś sobą nie jestem. Niby wszystko się układa ale ja czuję ciągle jakby coś umykało, obawiam się, że to moja podświadomość nie chce odpuścić i gnębi mnie tym brakiem ciąży :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gin kazała brać 14 dni od 12 dc ale ze boje sie blokowania owu to biore 12 dni od 3 dnia wyzszej. :) można podejrzeć na wykresie ;)

    sówka, ten brak ciąży... powiem ci że dziś jakoś się uspokoiłam, doszłam do wniosku co ma byc to i tak będzie a ja tego nie zmienię... jeśli będę miała być matką to choćby nie wiem co to nią zostanę, a jesli nie to co? mam się powiesić... umrzeć na depresję bo mi tempka spada...? :( chyba na każdą z nas przyjdzie taki czas, że powiemy sobie dość i wrzucimy na luz... :* mowa o tym długo starających się :) buziak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soweczko wierze ze tak masz bo ja tez myślę co chwile o pracy o domu o ciąży wciaz jakies obawy a niby jest u mnie super ...zmiana pracy tez niesie za soba emocje...jak to powiedział moj lekarz 80% pozytywnych starań jest w głowie i jeśli się nie wyluzuje to nic z tego nie będzie a tak się nie da do konca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całkowicie zgadzam się z sylwiaśtą, będzie co ma być. Nie na wszystko w naszym życiu mamy wpływ. A ja i tak szczerze wierzę, że każda z nas w odpowiednim momencie zostanie mamą. Najważniejsze, żeby się nie poddawać. Dziewczyny, jesteście zdrowe, młode musi się udać. Ja też się poddam mimo, iż problem u mnie może być bardziej złożony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czas zacząć kolejny tydzień :-)
    Ja wczoraj testowalam i gruna kreska na owu była ciekawe czy będzie owulacja u mnie hmm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też testowałam, ale ciążowym i oczywiście minus jak stąd do Oslo :D temp też spada, więc już dziś nawet lutki nie biorę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta okropne są te testy ciążowe;( tylko dołować potrafią! Ściskam Cię i łączę w bólu aczkolwiek jeśli jeszcze nie ma @ jest jeszcze szansa;)

    Ja zaraz lece do gina i zobacze co powie, czy będzie owu czy nie. Niecierpię wizyt u gina:(

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    ja dzisiaj dziewczyny byłam na spacerze, zuza zrobiła mega aferę, musiałam ją do wózka wsadzić i zaczęło mnie bardzo podbrzusze pobolewać. teraz lekko ćmi... Normalnie uduszę tego potwora ;)

    wizytę mam we wtorek :)
    Ciekawe czy już coś będzie widać :D

    Dziewczyny, przesyłam wiruski dla Was <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, nawet mam dobry humor ale dziękuję annielico :)) w przyszłym cyklu bez spiny mierzenia lutki tyle co na monitoring do gina :) trzymam kciuki za ciebie :)

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ