Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała a Ty kiedy zobaczysz fasolkę? :)

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak wam dzionek minął? Jak wasi panowie postanowili uczcić wasze święto?

Strzała czy ja dobrze kojarzę czy masz wizytę ok 13 marca?

• madziulek Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niedawno wróciliśmy od rodziców.
    Mąż w sobote kupował wszystkim kwiatki(mamie, teściowej, szwagierce i małej bratanicy)
    bo akurat się z nimi widzieliśmy ale ja chcialam swoje dopiero po powrocie do naszego domku :)

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez niedawno wrocilismy od tescia.. pogoda dzis jak w lato unas 20 stopni. Maz z synkiem pograli w pilke w ogorodku, a zaraz maly idzie spac, a my poogladamy tv ..

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak u nas. Najpierw byliśmy w kościele a potem poszliśmy do mojej mamy. Mąż kupił kwiaty mi i mamie. Zjedliśmy pyszny obiadek popiliśmy winkiem. I razem z pieskami wróciliśmy na piechotę do domu. Teraz na piwko wpadł znajomy :)

Trochę się stresuję jutrzejszym monitoringiem.

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety Kochane życzę Wam przede wszystkim spokoju ducha, spełnienia marzeń o dzidzi i szczęśliwych ciąż zakończonych szybkim i bezproblemowym porodem :)

Ja właściwie to nawet nie zwracałam za bardzo uwagi na dzisiejsze święto ale życzeń i czekolad parę zebrałam :) Mężusia nie ma bo pracuje i będzie dopiero za dwa tygodnie wiec wtedy po świętujemy jak zawsze po terminie :)

I proszę Was Dziewczyny zachowajcie spokój, bo pewnie niejedno niepowodzenia nas jeszcze czeka, czy to w zajściu w ciążę czy też jakieś inne. Także nie ma sensu nawzajem sobie jeszcze ciśnienie podnosić ;)

Czytam Was codziennie, tylko jakoś pisać nie mam jak ;) No i ja w tym miesiącu bez starań. Zastanawiam się tylko jeszcze nad badaniami. Bo ja teraz nie będę miała pewnie ich kiedy zrobić, bo w pracy praktycznie cały dzień. A to trzeba w określone dni do nich podejść. Ech, będzie co ma być :)

Buziaki dla Was :*

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka ja robiłam badania wszystkie jednego dnia. Dla każdej fazy cyklu są odpowiednie normy. Jak coś wyjdzie można powtórzyć w innej fazie cyklu.
    A jak tam w nowej pracy Sówka ? I jak z Waszymi staraniami? Nie rezygnujecie na razie? Bo kiedyś pisałaś, że po zmianie pracy chcecie odpuścić na chwilę.

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 8 marca 2015, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj dziewczyny byłam na spacerze, zuza zrobiła mega aferę, musiałam ją do wózka wsadzić i zaczęło mnie bardzo podbrzusze pobolewać. teraz lekko ćmi... Normalnie uduszę tego potwora ;)

wizytę mam we wtorek :)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dziś grillowaliśmy :) dość ładnie było do 14 więc korzystaliśmy ze względnie ładnej pogody, a Ty, annielico? :) co do twojego komentarza pod koim wykresem... raczej nie przyjdzie, bo biorę lutkę, więc dopóki nie odstawię to ona czyha mi na karku... ;)

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała uważaj na siebie!!!!! Zuza to na pewno dziecko pełne energii i pomysłów ale się nie dawaj ;)

Annielica no ze starań w tym miesiącu nici, bo ja pracuję, mąż pracuje i nie mamy nawet jak się spiknąć w odpowiednim momencie ;) W nowej pracy na razie w porządku, sytuacja się rozwija i zobaczymy jak to będzie. Jestem dobrej myśli :)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka kochana pisz z nami czesciej brak tu ciebie :-( ...juz Zakocona nas zostawila ty nas nie zostawiaj :-)
    My dzis od rana w dobrym humorku mąż się starał zrobił sniadanie i obiad on dobrze gotuje nawet drinka dostałam do łóżka :-) fajny był dzień :-) i teraz mam zamiar znów go wykorzystać hihi

Strzała uwazaj na siebie <tule>
    Sylwiasta a dlugo bierzesz lutke?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 21:04

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia postaram się częściej pisać :) Może jak się sprawy u mnie uspokoją będzie lepsza wena ;) Ale muszę Wam powiedzieć, że jakoś sobą nie jestem. Niby wszystko się układa ale ja czuję ciągle jakby coś umykało, obawiam się, że to moja podświadomość nie chce odpuścić i gnębi mnie tym brakiem ciąży :(

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gin kazała brać 14 dni od 12 dc ale ze boje sie blokowania owu to biore 12 dni od 3 dnia wyzszej. :) można podejrzeć na wykresie ;)

sówka, ten brak ciąży... powiem ci że dziś jakoś się uspokoiłam, doszłam do wniosku co ma byc to i tak będzie a ja tego nie zmienię... jeśli będę miała być matką to choćby nie wiem co to nią zostanę, a jesli nie to co? mam się powiesić... umrzeć na depresję bo mi tempka spada...? :( chyba na każdą z nas przyjdzie taki czas, że powiemy sobie dość i wrzucimy na luz... :* mowa o tym długo starających się :) buziak :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soweczko wierze ze tak masz bo ja tez myślę co chwile o pracy o domu o ciąży wciaz jakies obawy a niby jest u mnie super ...zmiana pracy tez niesie za soba emocje...jak to powiedział moj lekarz 80% pozytywnych starań jest w głowie i jeśli się nie wyluzuje to nic z tego nie będzie a tak się nie da do konca.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja całkowicie zgadzam się z sylwiaśtą, będzie co ma być. Nie na wszystko w naszym życiu mamy wpływ. A ja i tak szczerze wierzę, że każda z nas w odpowiednim momencie zostanie mamą. Najważniejsze, żeby się nie poddawać. Dziewczyny, jesteście zdrowe, młode musi się udać. Ja też się poddam mimo, iż problem u mnie może być bardziej złożony.

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 05:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czas zacząć kolejny tydzień :-)
    Ja wczoraj testowalam i gruna kreska na owu była ciekawe czy będzie owulacja u mnie hmm

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 06:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też testowałam, ale ciążowym i oczywiście minus jak stąd do Oslo :D temp też spada, więc już dziś nawet lutki nie biorę :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta okropne są te testy ciążowe;( tylko dołować potrafią! Ściskam Cię i łączę w bólu aczkolwiek jeśli jeszcze nie ma @ jest jeszcze szansa;)

Ja zaraz lece do gina i zobacze co powie, czy będzie owu czy nie. Niecierpię wizyt u gina:(

• madziulek Autorytet

Wysłany: 9 marca 2015, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    ja dzisiaj dziewczyny byłam na spacerze, zuza zrobiła mega aferę, musiałam ją do wózka wsadzić i zaczęło mnie bardzo podbrzusze pobolewać. teraz lekko ćmi... Normalnie uduszę tego potwora ;)

wizytę mam we wtorek :)
    Ciekawe czy już coś będzie widać :D

Dziewczyny, przesyłam wiruski dla Was <3

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, nawet mam dobry humor ale dziękuję annielico :)) w przyszłym cyklu bez spiny mierzenia lutki tyle co na monitoring do gina :) trzymam kciuki za ciebie :)

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ