X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Profertil z tym że jest drogi ale sprawdzony :-)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Najgorszy jest jego koszt. Ja mam pić 2 saszetki dziennie, więc miesięcznie potrzebuję 3 opakowania. No ale mówi się trudno. Podobno rok temu u mojego gina byłapacjentka 44letnia, która starała się o 2 dziecko, i miała gorsze wyniki niż ja bo bardzo niskie fsh a zaczęła brać inofolic i w tej chwili jest już po porodzie;) sama nie zdawałam sobie sprawy z jego działania. Na pewno nie zaszkodzi.
    Koniecznie zamawiaj przez internet. Wychodzi sporo taniej :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale piękna pogoda :)) dziewczynki pędzimy na dwór!! OF nas nie dotleni :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny skład ma profertil ale na moje oko to dawka cynku trochę za duża biorąc pod uwagę, że dostarczamy go z pokarmem jeszcze. Skład podobny do Fertilmanu tylkoilościowo inny. Ja za opakowanie Fertilmanu płaciłam ok 60zł.

    Ile płacicie za Inifolic w internecie? Ja kupiłam za 35zł.

    Sylwiaśta ja się nie dotlenię bo w pracy jestem. A i pogoda u mnie kiepska;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:35

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za zapłaciłam 25 £ za 60 saszetek. A cynk mąż łyka w dawce 15mg to chyba ok?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam sobie torlille z kurczakiem. Kurczaka zrobiłam na oleju. Teraz mi śmierdzi olej w całym domu aż mnie cofa... Miałam się nie nakrecac ale chyba już zapozno. .. tym bardzie ze w drugiej ciąży nie mogłam znieść zapachu smażonego, od razu leciałam do kibeleka.. .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 13:56

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania musisz zatestować! To bardzo często objaw ciąży;) lepiej sprawdzić niż się nskręcać bo dla mnie co miesiąc coś śmierdzi hehe;P
    A 15 mg jest ok;)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie mania testuj i mow mi tu juz co wyszlo!:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny muszę być twarda :D jeszcze dwa dni i testuje. Wolę poczekać z rozczarowaniem dzisiaj i rozczarować się za dwa dni :D zawsze nadzieja mi zostanie

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki. Ja ciągle sobie obiecuję, że nie będę testować wcześniej a i tak testuję. Bo nawet jak wychodzi test negatyw to dalej mam nadzieję, że może za wcześnie na testowanie. Taka głupia naiwna nadzieja ale zawsze nadzieja;P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D ja też. 11dpo to tez za wcześnie na testowanie ale dziewczynom juz coś tam pokazuje to może... Przy negatywie powtórka na następny dzień i na koniec @ :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny tutaj stron nastukalyscie :) My dzisiaj z mezem spedzamy caly dzien razem bo ma dopiero na nocke i zaczyna dopiero o 22:00. Nie tak zle, bede juz pewnie spala :P Pogoda u nas piekna, mamy 20 stopni.Wrocilismy z spacerku,i popralam pranie, ktore juz schnie w ogrodku.


    Maniaia niema ! Czekaj na mnie ! :P Bede musiala sama testowac jak zatestujesz szybciej.. :(
    Jeszcze pare dni wytrzymasz :) Ja powinnam dostac najpozniej okres w sobote .. i pewnie do tego czasu poczekam.. niechce robic szybciej testu jak w ostatnim miesiacu -dwa negatywy.. :/
    W czwartek pogrzeb, wiec nawet nie bede miala nato mysli, i chyba dobrze tak..

    A niemierzenie temki dobrze mi zrobilo, bo sie nie nakrecam tak jak w ostatnim miesiacu, i jeszcze niewiem czy w nowym cyklu zaczne na nowo ja mierzyc..
    No i musze zakupic kwas foliowy bo zostalo mi pare tabletek :)
    Milego popoludnia zycze wam kochane <3 ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania czas na kolejne ciąże na forum. Postaraj się dołączyć do ciężarówek. Im więcej ciężarnych na forum tym większa nadzieja, że i wkrótce na mnie przyjdzie kolej;)

    Nie wytrzymałam i powiedziałam mężowi o śpioszkach, które trzymałam w szafce aby powiedzieć mu o ciąży. Dobrze zrobiłam, bo mąż powiedział że nie skumałby o co chodzi, tylko pomyślałby, że kupiłam coś dla naszego chrześniaka;P kupiłam Gabrysiowi kolejne śpiochy ale za małe-trudno przydadzą się naszej dzidzi;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laseczki dzisiaj zaczynam tydzien ciąży, w którym w pierwszej ciąży tak strasznie wymiotowałam i na razie jest ok :)) mam super apetyt, aż za super :D cały czas bym jadła!! aż muszę się powstrzymywać ;) jak tam dalej pójdzie, to w tej ciąży przytyję z 50kg :D

    a jakie macie dziewczyny plany urlopowe?? :) my będziemy jechać do znajomej w góry :))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania cynk pomaga w prawidłowej syntezie DNA, utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych, poprawia jakość nasienia jeśli ma się problemy morfologiczne co jest ważne więc jesli nie dostarczasz go w jedzeniu albo mąż jest sportowcem lub pracuje fizycznie cynk jest wazny i mozesz a nawt trzeba stosować go w wiekszej dawce ;-)
    Ja dziś ze sloneczkiem piję winko do obiadku a później relax i wykorzystanie męża póki mogę :-D hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    Ja laseczki dzisiaj zaczynam tydzien ciąży, w którym w pierwszej ciąży tak strasznie wymiotowałam i na razie jest ok :)) mam super apetyt, aż za super :D cały czas bym jadła!! aż muszę się powstrzymywać ;) jak tam dalej pójdzie, to w tej ciąży przytyję z 50kg :D

    a jakie macie dziewczyny plany urlopowe?? :) my będziemy jechać do znajomej w góry :))

    Hehe to dobrze smacznego :-)

    My planujemy Chorwacje w tym roku ale jak bym była w ciąży to pewnie wylądujemy nad polskim morzem :-)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak zwiększe mu dawke do 30mg to nie machnie mi trojaczkow :D żarcik.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobre Mania :-D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia - chorwacja <3! ja w tamtym roku w podrozy poslubnej bylam z mezem w grecji na zakynthos, polecam:) a w tym roku to nie wiem chyba nigdzie sie nie wybierzemy no moze wypad pod namioty na ryby:D (wiem wiem, niby nuda ale zalezy jakie sie ma towarzystwo:D)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia - my byśmy chcieli na Zakynthos w tym roku. No chyba, że zajdę w ciążę to wtedy pomyślimy o czymś innym. Najgorzej, że nawet nie wiemy kiedy będziemy mogli sobie pozwolić na urlop. Jeśli dopiero w październiku lub później to będziemy musieli wybrać inny kierunek (tam gdzie jest wtedy ciepło) np. Dominikanę. Ale ja na razie staram się nic nie planować, bo przyszłość to dla mnie jedna wielka niewiadoma.

    A temat cynku skłonił mnie do spoglądnięcia do mojej pracy magisterskiej i pozwolę sobie zacytować jej jeden fragment apropo płodności i podaży.

    "Cynk odgrywa ważną rolę w tworzeniu i podtrzymaniu żywotności spermy. Jego niedobór może prowadzić do hipogonadyzmu, zaburzeń płodności, zmniejszenia liczby plemników i obniżenia ich żywotności, co w efekcie prowadzi do niepłodności. Cynk pełni ważną rolę również w ochronie plemników przed atakiem wolnych rodników. W celu zapewnienia odpowiedniej sprawności seksualnej, płodności i potencji należy zapewnić odpowiednią podaż cynku do organizmu. Powinna ona wynosić około 15 mg/dobę, jednak wielu mężczyzn nie spożywa takiej ilości cynku."

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ